atpakaļ uz mājaslapu
E-pasts:  Parole: atcerēties mani reģistrētiesaizmirsu parolimeklēt
Diskusijas Par Baznīcu J.Vanaga intervija tepat LELB
Mulders
Iesūtīts: 2008.05.29 14:57:25
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . 7 . 8 . >>
AutorsZiņas teksts
Mulders
# Iesūtīts: 2008.05.30 15:35:13
Lieta taada, ka ir zinaams daudzums datu, kas noraada uz Visuma racioanlitaati, bet naff nekaadu datu, kas noraadiitu uz preteejo.

Ej nū! Materiālisma postulāts - Visums ir Haosa darbības rezultāts

Racionāls tas ir "saprātīgs" - tas nozīmē, ka Visums ir Saprāta Darbības rezultāts! Materiālisms to neatzīst. Materiālisms vispār neatzīst saprātu kā uz Matēriju Iedarboties Spējīgu fenomenu!
Ēvalds Bērziņš
# Iesūtīts: 2008.05.30 15:43:43
Ctulhu 2008.05.30 15:32:58
``Atšķirība ir tikai vienā - Jēzū Kristū.``
Ko tas iisti noziimee? Vinji visi atradiisies Jeezum Kristum iekspusee? Buus vinja sastavdaljas?
Ja taa nav - tad ko tas noziimee?

Varbūt tā varētu spriest kaut kādā mērā. Apustulis Pāvils salīdzina Baznīcu ar Kristus miesu un ticīgos viņš nosauc par šīs miesas locekļiem, kuru galva ir Kristus. Varbūt atrodi un palasi pats. Domāju, ka racionāli izskaidrot iracionālo būs pagrūti. Ir jau bijuši mēģinājumi vēsturē, kā piem. Anselms ar savu ontoloģisko Dieva pierādījumu. Tomēr tur vienmēr paliek neatbildēti jautājumi, jo radītais nevar pilnībā izskaidrot radītāju. Tāpat kā pods podnieku, piemēram.
Mulders
# Iesūtīts: 2008.05.30 15:45:03
Materialisma pamatpienjeemumi izriet no empiirikas- noveerojumiem, datiem.

Nē!

Empīriski novēroti dati tiek sakārtoti jau atbiltoši pieņemtai metodoloģijai un loģiskām shēmām! Tas ir, metodoloģija definē kas vispār ir "empīriski novēroti dati" un kas tāds nav! Tā piemēram, materiālisma metodoloģija izslēdz neatkārtojamus unikālus fenomenus, kas var notikties varbūt 1x visa Visuma exitences laikā. Materiālisms šādus fenomenus izslēdz kā nenovērojamus!

Kā arī... Epi-stimoloģija pierāda, ka evidentālisms ne vienmēr sniedz zināšanas! Tas ir, materiālisms var dot false-positive zināšanas!

Mulders
# Iesūtīts: 2008.05.30 15:46:49
Nepareizi, materialisms tikai postulee, ka sapraats naff atdalaams no neseeja- materijas.

Nepasakot, kas ir matērija!
Mulders
# Iesūtīts: 2008.05.30 15:50:36
Esamiiba. Objektiivaa realitaate.
Tad kamdēļ jaunu vārdu ieviest? Ar ko matērija no substances atšķirās semantiski?
Mulders
# Iesūtīts: 2008.05.30 15:57:31
Pagaidaam datu, kas apgaaztu materialisma teoriju, kautkaa naff.

Jo tādi netiek pieļauti aplūkošanai!

Tā pati dzīvība, saprāts, subjektīvā pieredze! PATI EXISTENCE! Tobiš materiālisms neizskaidro kāpēc vispār kaut kas existē tā vietā lai neexistētu!

Kā arī... tu lieto divus vārdus "matērija" un "materiālisms" tikai pirmo tu pārdefinēt pilnīgi atšķirīgi nekā to definē filosofi - materiālisti!



Ēvalds Bērziņš
# Iesūtīts: 2008.05.30 15:57:54
Ctulhu 2008.05.30 15:40:15
mums nav nekaadu datu par sjo iracionalitaati, OK, Tu teiksi, ka iracionalitaate ir religijaas, sveetajos rakstos utt. Tak redzi, muusu skatijumaa tas viss arii ir racionaali izskaidrojams.
Protams, tev taisnība, visu var skaidrot tā vai citādi. Bet no skaidrojuma kā tāda vien jau nekāda labuma nav, ne racionāla, ne iracionāla. Tāpēc ej uz dievkalpojumu, runā, komunicē ar Dievu veidā kādā viņš komunicē ar cilvēkiem un tad ilgākā laikā analizē, vēro savu pieredzi. Nu to tu kā materiālists laikam taču proti uz to labāko.
Ēvalds Bērziņš
# Iesūtīts: 2008.05.30 16:02:04
Ctulhu 2008.05.30 15:48:33
Piedod, bet tev tur sanaak pretruna. Redzi, peec juusu postulaatiem dievs ir nemainiigs. Savukaart, ja dievs ( Jeezus Kristus taccu jums tiek postuleets kaa dievs) pievieno sev daudzas citas personas, kas kljuust par vinja sastaavdaljaam, tad dievs izmainaas, vai ne? Bet izmainiities vins nevar, jo ir nemainiigs.
Jaa, starp citu - jebkura radiisjana arii noziimee izmainjas radiitaajaa.
Nu kaut vai taapeec, ka radiitaajaa jaarodas jaunaam idejaam, kuras tiek realizeetas radot. Un radiitais peec tam ietekmee radiitaaju.
Ja kautkas ir nemainiigs, tas nekaa nevar radiit.
Redzi, cik daudz problemu...

Es tev varu tikai piekrist.. bet tikai no materiālā konteksta.
Ēvalds Bērziņš
# Labojis Ēvalds Bērziņš: 2008.05.30 16:05:08
Ctulhu 2008.05.30 16:01:04
Redzi, labums ir no taada skaidrojuma, kas ljauj prognozeet skaidrojamaa objekta vai paraadiibas uzvediibu un kontroleet to, kaa arii veidot uz skaidrojamaas paraadiibas baazes kaadu tehnologiju.
Visi paareejie skaidrojumi neko nedod.

Un atkal es tev piekrītu kaut kādā mērā.. Bet, pirms tev nav Dieva pieredzes, tu par to neko nevari teikt, vismaz ne pozitīvu, bet tātad, destruktīvu.
*Duksis
# Labojis *Duksis: 2008.05.30 16:08:57
Mulders

Visums ir Saprāta Darbības rezultāts! Materiālisms to neatzīst. Materiālisms vispār neatzīst saprātu kā uz Matēriju Iedarboties Spējīgu fenomenu!

Kosmoss ir radies no Haosa sengrieķu pasaules uztverē. Pasaule, šo [materiālistu] cūku izpratnē, ir pašorganizējoša un pašpietiekama. Grūti tam iebilst.
Ēvalds Bērziņš
# Labojis Ēvalds Bērziņš: 2008.05.30 16:09:16
Ctulhu
...Redzi, es komuniceetu ljoti labpraat, dievs jebkuraa momentaa ir laipni acinaats sarunaaties ar mani - tak nenoveeroju nekaadus meeginaajumus komuniceet ar mani...
Tu vari komunicēt ar Dievu tikai tad, kad viņš komunicē ar tevi un tikai tā kā viņš komunicē ar tevi. Radītāja un radības princips. Tas tev, acīmredzot, vēl jāmācās, ja tu patiešām gribi ar Dievu sakomunicēt. Es jau tev iepriekš teicu, kā.
Mulders
# Iesūtīts: 2008.05.30 16:09:17
Redzi, labums ir no taada skaidrojuma, kas ljauj prognozeet skaidrojamaa objekta vai paraadiibas uzvediibu un kontroleet to, kaa arii veidot uz skaidrojamaas paraadiibas baazes kaadu tehnologiju.
Visi paareejie skaidrojumi neko nedod.


Sorry, tas tu tā uzskati!
Ir skaidrojumi kas palīdz meklēt skaidrojumus. Tie kas norāda ceļu kurā iet un meklēt!
Piemēram skaidrojums - Visums ir Saprāta radīts - būtībā deterimnē kā un kur mēs pētām Visumu!
Ja Visums ir "Haosa" rezultāts, jeb nedeterminētas izcelšanās rezultāts, tad tev nākās tā teikt... baxtīt visur uz aklo un uz dullo. Nākas pašam izgudrot kāds nu tas Visums ir un tad jāmēģina Visumam piemērīt šo savu Zeķi un domāt - der vai neder!
Sheksna
# Iesūtīts: 2008.05.30 16:13:21
Ēvalds Bērziņš
Tu vari komunicēt ar Dievu tikai tad, kad viņš komunicē ar tevi un tikai tā kā viņš komunicē ar tevi. Radītāja un radības princips. Tas tev, acīmredzot, vēl jāmācās, ja tu patiešām gribi ar Dievu sakomunicēt. Es jau tev iepriekš teicu, kā.
Bet ja dievs TIK ĻOTI vēlas komunicēt ar CtH, vai tiešām viņš nevar atrast ATBILSTOŠU un ABIEM (gan dievam, gan CtH) pieņemamu komunikācijas veidu?
Ēvalds Bērziņš
# Iesūtīts: 2008.05.30 16:16:11
Sheksna 2008.05.30 16:13:21
Vai tad Dievs nav tādu veidu atradis? Pats kļūdams par cilvēku Jēzu Kristu..
Mulders
# Iesūtīts: 2008.05.30 16:16:31
Šexna, bet Ctulhu vēl nav pateicis racionālus iemeslsu kāpēc viņam nav pieņemams Dieva piedāvātais komunikācijas modelis - normāla saruna balsī? Raksti? Dieva cilvēki?
Sheksna
# Iesūtīts: 2008.05.30 16:19:16
Ēvalds Bērziņš
Vai tad Dievs nav tādu veidu atradis? Pats kļūdams par cilvēku Jēzu Kristu..
UN? Kas tālāk? Saprotamu iemeslu dēļ CtH ar Jēzu nevar parunāties - pēdējais pa zemes virsu vairs nestaigā...

Mulders
A kur tad ir tā SARUNA BALSĪ? Es viņu arī labprāt paklausītos...
*Duksis
# Iesūtīts: 2008.05.30 16:19:54
"Ja cilvēks komunicē ar Dievu, tad tā ir lūgšana. Ja Dievs ar cilvēku - šizofrēnija." (...)
Ēvalds Bērziņš
# Iesūtīts: 2008.05.30 16:24:36
Sheksna 2008.05.30 16:19:16
Vai tad Dievs nav tādu veidu atradis? Pats kļūdams par cilvēku Jēzu Kristu..
UN? Kas tālāk? Saprotamu iemeslu dēļ CtH ar Jēzu nevar parunāties - pēdējais pa zemes virsu vairs nestaigā...
Priekš kam tad Baznīca? Pie kam nu pieejama visur un vienmēr, nevis ierobežoti kā tikai viens cilvēks.
Mulders
# Iesūtīts: 2008.05.30 16:25:50
A kur tad ir tā SARUNA BALSĪ? Es viņu arī labprāt paklausītos...

Nezinu, ja Ctulhu ļaus tev savu sarunu ar Dievu klausīties... lūdzu! Saruna balsī ir no Ctulhu puses, Dievs atbild kā nu viņam ērtāk, caur Rakstiem, caur Cilvēkiem caur Notikumiem, Ar Uguns zīmēm debesīs vai Telepātiski... kā Dievs uzskatīs par labāko veidu!

Bet ja tu, ctulhu vai kāds cits nespējat no sevis izspiest ne tik cik reālu sarunu ar Dievu, tad kamdēļ brīnāties, ka viņš tāpat klusē jūsu virzienā!

Nu pasaki to brīnumaino un racionālo iemeslu kamdēļ tu, Ctulhu vai citi ateisti nespējat izdarīt to ko dara Kristieši ik dienas. Runāt ar Dievu balsī - okey, ejiet kaut kur klusumā, ja domājat, ka tamdēļ muļķīgi izskatīsieties. Bet lai sāktu sarunu, saruna ir jāsāk!
Ēvalds Bērziņš
# Iesūtīts: 2008.05.30 16:27:35
Ctulhu 2008.05.30 16:22:40
Nu esmu ar mieru, ka manaa tuvumaa materializeejas Jeezus Kristus un runaa ar mani.
Katrā dievkalpojumā viņš materializējas. Ir lērums dievkalpojumu tavā tuvumā. Tev slinkums vai neticība piestaigāt?
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . 7 . 8 . >>

:: Pievienot komentāru

Autors: 
  • Lai iekopētu autora vārdu,nospied uz tā.
  • Reģistrēti lietotāji var rediģēt tekstus vēlāk.
Bold FontItalics fontUnderlineStrike OutSubscriptSuperscriptFont colorTeletypeHorizontal LineE-mail linkhyperlinkListsimies
Atlikušas 1000 zīmes

 Lapas redaktors:redaktors@lelb.lv; Copyright © 2006 LELB, created by MB Studija
Šajā stundā bijuši 130 , pavisam kopa bijuši: 25665