atpakaļ uz mājaslapu
E-pasts:  Parole: atcerēties mani reģistrētiesaizmirsu parolimeklēt
Diskusijas Par kristīgu dzīvi Pepijprinči, pirātprinceses un liberastu sērga
Aivars
Iesūtīts: 2012.09.26 20:22:09
Eku, šeku, lieliska iespēja beigt gauži nopūsties un gānīties par zviedriem un somiem, bet kaut ko reāli darīt ar liberastu ambrazūru. http://www.kasjauns.lv/lv/zinas/95245/pieprasa-lai-ministre-vinkele-demisione-bernu-gramatinas-del
Vai grāmatiņa redzēta? Vai tā šķiet kristīga/nekristīga? Kādus soļus būtu jāsper Baznīcai, un kādus Tu kā kristietis esi gatavs spert?
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . 7 . 8 . 9 . 10 ... 36 . 37 . >>
AutorsZiņas teksts
Pater
# Labojis Pater : 2012.10.01 10:53:04
Mums jau tā problēma , ka vārdiem ir sieviešu un vīriešu dzimtes galotnes.
Englanderiem , piem., Robins(-a) būs vienkārši Robin.

Aivars Lapšāns , protams, tava teoloģija daudzās lietās ir galīgi garām,
bet pret tām grāmatelēm tu labi izdarīji.
Lai šie principā raustās un veidojas nosacījuma reflekss.
Izdos nepareizās grāmatas un būs hajs...Sekulāristus vajag tiranizēt pie mazākās iespējas - lai naktīs mostas murgos.
Aivars
# Iesūtīts: 2012.10.01 11:28:13
Pater
Iesi demolēt Viņķeles ministriju vai nodedzināsi Katlakalna bērnudārzu tiranizēšanas vārdā? Jebšu no blakuskabīnes rausi ūdeni pie mazākās iespējas?
aivars lapsans [212.93.105.47]
# Iesūtīts: 2012.10.01 12:06:51
PETER

Tajā grāmatā ir bērnu vārdi Uno un Duo . Itāliski 1 un divi.
Par teoloģiju. Man teoloģija derdzas , it seviišķi tā , kura nav uzrakstīta , bet tiek piekopta tagad draudzēs.
LELB nav vispār teoloģijas, bet ir satversme , kas diemžēl jau ir līdzīga Zviedrijas modelim. Tas ir ļoti bīstami.
Mums ir jāmācās Bībliskā izpratne pirmām kārtām , tad Luters, tad skatamies paši uz sevi , savām draudzēm - kas tur ir labs , kas slikts.
Par klātbūtni tajā pasākumā. Jā , protams kopš padomju laikiem esmu piekopis ,,Grīnpisiešu,, piegājienu jautājuma pacelšanai. Tā mēs varam sēdēt un klausīties prezentācijās šo demagogu garajās runās....tas ir novērojams tikai Latvijā. Visā pasaulē cilvēki ir daudz aktīvāki , gudrāki, ja par ko iestājas. Kādam ir jāpaņem uz sevi arī lielgabala šavieni.
Protams , ka viņi tagad raustīsies. Mēs savu esam panākuši, ka te Zviedrijas variants tik viegli c
aivars lapsans [212.93.105.47]
# Iesūtīts: 2012.10.01 12:08:44
auri neies.
Aiz visa tā stāv gars, garīgā cīņa. man pēc tam bija tik slikti ka klīdu pa Rīgu un nespēju atiet. Tā ir ļoti smaga cīņa. Mums ir jābūt ļoti stipriem garā , lai vispār varētu tuvoties klāt sātana peklei.
Uldis
# Iesūtīts: 2012.10.01 12:44:07
Aivars

Iesi demolēt Viņķeles ministriju vai nodedzināsi Katlakalna bērnudārzu tiranizēšanas vārdā

Velti tu ironizē. Ar savu zobgalību tu zāģē zaru, uz kā pats sēdi. Ja nu vienīgi tev ir kāda īpaša interese šādas izglītības veicināšanai starp bērniem. Šis mēģinājums ar šo grāmateli nav nemaz tik nevainīgs, kā tu te mums gribi iestāstīt. Šis bērnudārziņš bija tikai tāds eksperiments, lai pārbaudītu vecākus un sabiedrības reakciju. Tas ir ārkārtīgi uzkrītoši. Ja tu jautāsi, kāds nolūks ir šādam eksperimentam, tad atbildēšu - lai pieradinātu sabiedrību jau no mazotnes, ka homoseksualitāte un dzimumu maiņa pieder pie dabiskajām cilvēktiesībām. Tomēr tās nav dabiskas cilvētiesības un brīvības. Šis spiediens nepārprotami nāk no Eiropas un ASV. Mums tiek apzināti uzspiestas destruktīvās cilvēku tieksmes. Zīmīgi, ka tos, kas mēģina pretoties šo destruktīvo tieksmju propagandai, tūlīt pat nolamā par fundamentālistiem. Cik tur trūka, ka dīvainā kārtā arī tu jau nemēģinātu pielīmēt šo apzīmējumu tiem, kas ir saniknoti par Viņķeles taktiku.

Kāpēc, piemēram, Viņķele ar tādu pašu aktivitāti nestumj bērnudārzos Bībeli, kas būtu adaptēta bērnu vajadzībām. Tas pats Luterisma Mantojuma fonds ir izdevis labus mācīblīdzekļus katehisma apgūšanai tieši maziem bērniem. Kāpēc tas netiek popularizēts starp bērniem?

Uldis
# Iesūtīts: 2012.10.01 12:48:27
Aivars

Paskaidrojot savu repliku par tendecēm lelbiešu vidū, vēlos norādīt, ka tāpēc jau esmu KLB, jo manī tādas tendences nebija attīstījušās.
Aivars
# Iesūtīts: 2012.10.01 13:02:48
Uldis
atvaino, kādi fundamentālisti? masu psihoze tikai
Un tieši uz to jau es arī māju, ka daudz sakarīgāk būtu tad piestrādāt pie tā, lai bērnudārzos ir kādi sakarīgāki metodiskie materiāli, nevis taisīt histērijas par neko, īstenībā apsmieklā liekot pašu kristietību
Man personīgi derdzās, ka daži cenšās manipulēt ar kristiešiem, kā tādu kūdāmu masu, kas tagad brēkās par ministra demisiju tādēļ, ka tam vai citam politiskam spārnam tas būtu izdevīgi. Kāpēc tad ir klusums par visu pārējo, kas varētu nebūt atbalstāms no Bibliskā skatupunkta? Un kas tur šajā pasaciņā konkrēti ir tas specifiski antikristīgais?

Varbūt, arī Baznīctēvi ir pa degunu pelnījuši, par transgenderismu ticības apliecībās, ka Dēls dzimis no Tēva pirms pasaules sākuma?

bet nu par tām tendencēm runājot... man gan Gundars šķiet mazāks intrigants, nekā dažs labs foruma exlelbietis-xlbietis
aivars lapsans [212.93.105.47]
# Iesūtīts: 2012.10.01 13:56:32
ILDIM

Es pats personīgi ar sievu esam strādājuši pie projekta , kur Norvēģu bērniem tiek piedāvāts dziedāt laviešu dziesmas norvēģu tulkojumā, un latviešu bērniem norvēģu dziesmas latviskajā tulkojumā. Tur ir notis, skaistas foto. Klāt nāk arī disks ar Latvijas un Norvēģijas himnu , kuru mēs ar sievu esam iedziedājuši.
Arī Guntai Bērziņai ir izlaista ļoti korekta grāmata par dzimumu līdztiesību. Tur principā ir cits piegājiens.
Bērnu dārzi protams ir ar dažādām programmām. Vienas no labākajām , kuru mēs piekopjam ir Montesori . mūzikā labs ir K. Orfs
pasniedzēji pārsvarā kristieši.
Bet šitā grāmata tomēr nonāks bērnu dārzos , kuri kaut ko , kaut kādus materiālus vēlās, kuri ir meklējumu stadijā. Tūdaļ Lūcijas diena un piegājiens jau būs metodisks. Cik saprotu , tad pret to Tu tad arī iekarsti un tas ir svētīgi.
Dievs Tevi mīl , es arī !
aivars lapsans [212.93.105.47]
# Iesūtīts: 2012.10.01 13:57:31
ILDIM augšā domāts. Atvainojos.
aivars lapsans [212.93.105.47]
# Iesūtīts: 2012.10.01 13:57:52
ULDIM
aivars lapsans [212.93.105.47]
# Iesūtīts: 2012.10.01 13:58:42
Kaut kas nav kārtībā datorā ar atkāpēm. Domāts ULDIM, nevis Ildim. man tā uzrādās.
Mārtiņš
# Iesūtīts: 2012.10.01 14:12:44
Ja kāds nopietni grib pievērsties izglītības sistēmas kvalitātei dzimumaudzināšanas jomā, tad jālūkojas daudz dziļāk par šo histēriju izraisījušo grāmateli.
Piem., skat šīs vadlīnijas, kas apritē jau ir 7 gadus.
Tomēr viss nav tik traki kā dažam izskatās, jo pedagoģiskais personāls (vismaz cik man ir bijusi saskare) pie mums ir normāli orientēts un attiecīgi nedeformē savus audzināmos ar debīlām idejām.
Mārtiņš
# Iesūtīts: 2012.10.01 14:21:23
Savukārt daudz praktiskākā plāksnē redzu, ka ļoti bieži lielie protestētāji reāli savos bērnos ieaudzina savu neadekvāto uzvedību un nevis tās skaistās idejas, kuras it kā aizstāv. Tas ļoti veicina, ka puika izaug nevis par normālu vīrieti, bet histērisku puņķutapu, kas vairāk klaigā kā dara.
Pater
# Labojis Pater : 2012.10.01 15:06:39
Aivars , tava izmisīgā vēlme vienmēr būt un palikt pārāk pareizam un sterilam tevi vienreiz pazudinās
Tev nemācīja, ka perfekcionisms ir kaitīgs?

Vai slikti, ka šie baidīsies no Aivara Lapšāna smagās rokas?

Cilvēkam ir aicinājums tak ne jau par mācītāju (teoloģija viņam derdzās) un varbūt viens otrs noraustīsies, kad atkal plānos izdot nevienam nevajadzīgas un šaubīgas grāmatiņas lietošanai bērnu audzināšanā.
Lai šie nodokļu naudas tērētāji raustās, lai viņi demisionē, lai viņi baidās soli paspert Lapšana dēļ!
Preventīvi pasākumi ir jāveic.
Johaidi, kad Tēvreizīti kādā bērnudārzā skaitīja, tad šie uztaisīja tāādu haju...
Un par manipulāciju ar kristiešiem tu smagi pārspīlē, manipulēja ar kristiešiem Viņķeles kantoris, takš zināja ko izdod.
Un ja tur kāds pie reizes aicina ministru nomest, lai tak nomet, letiņu ir daudz, nāks cits ministrs vietā. Liela muiža.

Mārtiņš kas vairāk klaigā kā dara. Tagad vairāk dara Ķīnā pie konveijeriem, bet tie kas vairāk klaigā tomēr dzīvo labāk par darītājiem ķīniešiem.
Paskaties, eiroparlaments, principā klaigātāju institūcija ar maz jēgu, bet kā sevi un savu kantori ir nodrošinājuši!
Senās Romas kā cilvēces arhetipa ideāls - vergi dara, bet brīvie klaigā pa Forumu.
Aivars
# Iesūtīts: 2012.10.01 15:21:43
Pater
Par pareizumu runājot, nu saki, kuri te par to ir iespringuši

Ne jau es te brēkāju, ka ja puikam iedos rozā knupīti, un skuķim zilu (pagājušā gadsimta sākumā tie krāsu kodi bijuši akurāt pretējie) , pasaule sagrūs.
Pater
# Iesūtīts: 2012.10.01 15:39:34
Aivars, redzi, tu jūties pareizs nosodot tos,
kas savā brīvajā laikā mazliet patiranizē ministeres,
jo tā esot kūdamās masas histēriska ļaušanās manipulācijām.
Nedomāju gan, ka kaut kas slikts ir tajā, ka cilvēki norādot uz labām )(un sliktām) lietām, mazliet pārspīlē.
Un bez tā nemaz nevar, paskat, visa Lutera polemika ir ar šādu tendenci.
Aivars
# Labojis Aivars: 2012.10.01 15:43:44
te būs viena atsaucīte uz vēstures faktiem, lai pakaitinātu `tradicionālistus` - http://hueconsulting.blogspot.com/2007/03/why-is-blue-for-boys-and-pink-for-girls.html

http://www.flickr.com/photos/97974762@N00/2708936513/light.. box/ - par Kinsiju vai emancipāciju neviens vēl nekā nezināja, un `uniseksa` jēdziens tiem bija svešs
Aivars
# Iesūtīts: 2012.10.01 15:46:29
Pater
nu tad kāpēc savā brīvā laikā neej paterorizēt prezidentu Bērziņu, vai deputātu Parādnieku pareizu ģimenes vērtību vārdā?
kiška tonka ?
Pater
# Labojis Pater : 2012.10.01 15:55:12
Aivars , tāds, acīmredzot, ir Aivara Lapšana īpašais aicinājums.

Bet tu taču varēji aiziet uz to notikumu un īsteni `kristīgā` garā ķert Viņķeli pie otras rokas, sakot lai neklausās Lapšanā, ka īstenā kristietība nav tāda rupja, bet gan smalka un netverami ēteriska matērija.
Aivars
# Iesūtīts: 2012.10.01 16:02:27
Pater
man todien citas lietas bija darāmas un citur kārtība jāieviešs
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . 7 . 8 . 9 . 10 ... 36 . 37 . >>
Tēma ir slēgta, jūs nevarat iesūtīt komentārus

 Lapas redaktors:redaktors@lelb.lv; Copyright © 2006 LELB, created by MB Studija
Šajā stundā bijuši 29 , pavisam kopa bijuši: 13476