atpakaļ uz mājaslapu
E-pasts:  Parole: atcerēties mani reģistrētiesaizmirsu parolimeklēt
Diskusijas Par kristīgu dzīvi Pepijprinči, pirātprinceses un liberastu sērga
Aivars
Iesūtīts: 2012.09.26 20:22:09
Eku, šeku, lieliska iespēja beigt gauži nopūsties un gānīties par zviedriem un somiem, bet kaut ko reāli darīt ar liberastu ambrazūru. http://www.kasjauns.lv/lv/zinas/95245/pieprasa-lai-ministre-vinkele-demisione-bernu-gramatinas-del
Vai grāmatiņa redzēta? Vai tā šķiet kristīga/nekristīga? Kādus soļus būtu jāsper Baznīcai, un kādus Tu kā kristietis esi gatavs spert?
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . 7 . 8 . 9 . 10 ... 36 . 37 . >>
AutorsZiņas teksts
Raimonds
# Iesūtīts: 2012.10.02 11:05:26
Aivars
cik skumji ir šie stāsti par meiteņu mammām, kas sākumā, protams, ir sajūsmā, kā jaunais meitas draugs paaicinājis ciemos, kā braukuši un, galvenais, cik labs cilvēks - nesmēķē un nedzer! bet kad tā naivi ieminējos, ka tad, kad būs bērniņš, vajadzēs braukt biežāk... topošās vecāsmātes seja pārvērtās (jo, laikam pēkšņi aptvēra sava bērna un mazbērniņa nākotni)
Pater
# Labojis Pater : 2012.10.02 11:06:22
Aivars , nesaki ka nemīli pārspīlēt ja Tev pie pakaļas... glābt no grāmatiņas šausmām

dafne ticība jau labāk iet kopā ar zupas bļodu, nekā bez tās.

Pamēģini iestāstīt cilvēkam, ka viņa dzīve nav pārpratums un ka Dievam arī priekš viņa ir nākotne, ja viss viņam liecina par pretējo.
Raimonds
# Labojis Raimonds: 2012.10.02 11:09:46
Pater
par pēdējo... (ko padzēsi), tad palīdz apzināties, ka ir tāds Jēzus un ka ir vismaz kāds sakarīgs cilvēks, kuram Viņa sacītais nav vienalga
Pater
# Labojis Pater : 2012.10.02 11:11:45
Jēzus priekšā cepuri nost.
Bet ticību Jēzum jau dāvā vienīgi Dievs pats kad un kuram grib.
Aivars
# Iesūtīts: 2012.10.02 11:15:55
Raimonds
tā gan
Un būsim reāli... ne viena vien no patreizējām piecgadniecēm atkārtos šo ceļu, kamēr daži turpinās masēt, ka latviešu meiteņu vienīgā vērtība ir `šarmantums`
dafne
# Iesūtīts: 2012.10.02 11:16:05
Aivars
Nu vispirms jau tur vajadzīga kaut kāda pārliecība, ka tava dzīve nav pārpratums, ka Dievam arī priekš tevis ir nākotne padomā, un tev nav uz mūžu verdzībā pakistānietim jāpārdodas par nožēlojamiem pāris tūkstošiem latu
un no ka tada parlieciba sieviete(arī vīrietī) rodas?...baznīcas "lauciņs"
Raimonds
# Iesūtīts: 2012.10.02 11:17:13
Pater
ticība ir kā atklājums, personīgs pārsteigums (Dieva uzticamībai) un tā laikam būs visa mūža garumā
Aivars
# Iesūtīts: 2012.10.02 11:19:14
dafne
Jā, tieši par to jau es runāju! Tur ir tā lieta, par ko mums visiem Baznīcā padomāt, kā viens otru šai sakarā iedrošinām, kā to nododam bērniem un krustbērniem, un tālāk jau arī pārējai sabiedrībai par dziedināšanu.
Tas būtu svarīgāk, nekā lauzt šķēpus par tualetes papīra noformējumu bērnudārzā
svētais grēcinieks
# Iesūtīts: 2012.10.02 11:21:05
man šķiet, ka latvju vīrieši ir pazaudējuši kaut kur vīrietību un vīrišķīgās atbildības apzināšanos, tas, manuprāt, ir viens no iemesliem, kāpēc latvju meitas izvēlas to, ko izvēlas. Minētie cittautieši uzņemās atbildību par sievieti, finansiālo, morālo utt. sievietes virus redz kā īstus vīrus. tas tikai mans viedoklis.
Aivars
# Labojis Aivars: 2012.10.02 11:24:01
svētais grēcinieks
Ja jau ir tā, kā Tu saki, tad varbūt tā grāmata pat ir ļoti vajadzīga bērnudārzā, ko?
Līdzšinējā "dabiskā kārtība` tad nekam neder
svētais grēcinieks
# Labojis svētais grēcinieks: 2012.10.02 11:24:58
Aivars
nesapratu joku, bet nu labi. Ar to vēl vairāk pastiprina atšķirību izskaušanu, kas ,manuprāt, ir grēcīgi.
Aivars
# Iesūtīts: 2012.10.02 11:30:29
svētais grēcinieks
Nu ideja vienkārša - daži te vēršas pret grāmatu, lai bērnus `nesamaitātu` viņu `dabiskajā pareizībā` par dzimumu lomām. Tu tagad saki, ka Latvijas vīrieši nav nekādi vīrieši. Nu tad jau tur nav ko sargāt, bet jāmēģina audzināt pēc šo sveštautu (šai gadījumā - Dānijas) parauga.

Bet kopumā domāju, ka tas vairāk saistās ar kaut kādu milzīgu provinces mazvērtības kompleksu, kad `mūsējie` jau nekad neko nevar ("vai viņš nav Marijas dēls, ciema galdnieciņš, svainis, kura māsas ir pei mums ... utt), bet `LIELĀ DZĪVE" ir tur kaut kur ārā, turpat kur sapņu princis (princese), kā utis, pat ja tikpat daudz, cik `mūsējiem`, tad vismaz galvastiesu pārākas
svētais grēcinieks
# Iesūtīts: 2012.10.02 11:36:30
es jau teicu, ka grāmatiņa pamatā vēršas , nevis uz bērniem, bet testē temperatūru, kāda ir pieaugušo vidē, lai varētu spert nākamo soli. Tie ir priekšvēstneši un drīz mēs būsim turpat , kur iet Eiropa dzimumjautājumos.

Savu repliku es izmetu tikai pie tēmas, kas attīstījās, kāpēc latvju meičas prec tos, kurus prec. es tiešām tā domāju, ka pārsvarā mēs kā latvijas vīrieši nepildam savu funkciju kā pienākas, un , es domāju, ka tas ir viens no iemesliem, kāpēc sievietes neizvēlas latviešu vīriešus, bet protams, ka jājautā viņām pašām. tas tikai mans subj.vied.
Aivars
# Iesūtīts: 2012.10.02 11:39:11
svētais grēcinieks
nu bet tad jau grāmatiņa nav vainīga, ka kādiem večiem ir problēmas būt vīriem
Raimonds
# Iesūtīts: 2012.10.02 11:39:41
svētais grēcinieks
Jā, ir jau pareizi, bet, ko tas dod, ja es no rita līdz vakaram skandinu savam bērnam - esi atbildīgs, jābūt atbildīgam, bet savā būtībā dzīvoju nevis pēc atbildības vai kādas tur citas principu ētikas, bet situatīvi un kādu labumu man tas dos. Reāli! Pieauguši jau viens otru ātri pārkož un tad ar smeķi (starp večiem runājot) var otru paņemt aiz p...iem, kas arī tiek darīts un tas ir feins veids kā var manipulēt t.sk. ar kristiešiem. Tur jāskata kaut kas cits!
svētais grēcinieks
# Iesūtīts: 2012.10.02 11:42:55
Aivars
bet paskaties kā nevainīga grāmatiņa ir sacēlusi tādu polemiku kaut vai tepat forumā! Ja tā ir tik nevainīga un tur nav par ko runāt un apspriest, kāpēc ir tāda milzīga interese, reakcija? Tur kaut kas ļoti nopietns un garīgs ir aiz viņas.
svētais grēcinieks
# Iesūtīts: 2012.10.02 11:46:02
Raimonds
Piekrītu. Jādzīvo pašam atbilstoši. Mēs esam ar vājībām un nespējām, bet tā jau arī ir mūsu problēma, ka neesam tādi vīri, kādus Dievs mūs grib redzēt.
dafne
# Labojis dafne: 2012.10.02 11:46:59
svētais grēcinieks
gan latviesu sievas..gan vīri ir grecigi cilveki...tur nevar novelt vainu uz vīriem vien...luk ari dzimumvienlidziba kapec gan baznicas tik daudz sieviesu
Aivars
# Iesūtīts: 2012.10.02 11:51:42
Lai cik zīmīgi tas nebūtu, jau pirms daudziem gadiem kāds LELB teologs lasīja lekcijas par vīrieša un sievietes etosu Latvijā, šķendējoties, ka Latvijā vīri nav īsti vīri un lielā mērā dēļ diviem smagiem kariem un represijām, sievietēm ir bijis jākļūst par ģimenes galvām utt, tālāk jau mātēm nododot to pašu programmu dēliem un meitām utt...

Kurš uzminēs šī teologa vārdu?
svētais grēcinieks
# Iesūtīts: 2012.10.02 11:51:53
dafne
grēcīgi ir abi. bet , jā , kāpēc ir tik daudz sieviešu?, tas ir jautājums. Vīri ir atdevuši savu funkciju, pagājuši malā. aij, tur varētu daudz par to runāt, bet nav īstā tēma un nav noskaņojuma
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . 7 . 8 . 9 . 10 ... 36 . 37 . >>
Tēma ir slēgta, jūs nevarat iesūtīt komentārus

 Lapas redaktors:redaktors@lelb.lv; Copyright © 2006 LELB, created by MB Studija
Šajā stundā bijuši 49 , pavisam kopa bijuši: 6941