atpakaļ uz mājaslapu
E-pasts:  Parole: atcerēties mani reģistrētiesaizmirsu parolimeklēt
Diskusijas Par kristīgu dzīvi Pepijprinči, pirātprinceses un liberastu sērga
Aivars
Iesūtīts: 2012.09.26 20:22:09
Eku, šeku, lieliska iespēja beigt gauži nopūsties un gānīties par zviedriem un somiem, bet kaut ko reāli darīt ar liberastu ambrazūru. http://www.kasjauns.lv/lv/zinas/95245/pieprasa-lai-ministre-vinkele-demisione-bernu-gramatinas-del
Vai grāmatiņa redzēta? Vai tā šķiet kristīga/nekristīga? Kādus soļus būtu jāsper Baznīcai, un kādus Tu kā kristietis esi gatavs spert?
<< 1 ... 9 . 10 . 11 . 12 . 13 . 14 . 15 . 16 . 17 . 18 . 19 ... 36 . 37 . >>
AutorsZiņas teksts
aivars lapsans [212.93.105.56]
# Iesūtīts: 2012.10.05 00:29:02
Pater

Tas kurš sludina šajos laikos miegu , ka nekas nenotiek...viss kārtībā ... kalpo sātanam un antikristam. Lai arī viņam krusts uz krūtīm.
aivars lapsans [212.93.105.56]
# Iesūtīts: 2012.10.05 00:30:09
Pater

Lai Dievs Tevi svētī izprast šo laiku.
Dievs Tevi mīl , un es arī!
dafne
# Labojis dafne: 2012.10.05 08:38:50
aivars lapsans [212.93.105.56]
Vakar labu jautājumu dzirdēju-ko šodien darītu Jēzus visas šis gramatiņas un pretabortu kampaņas sakarā?
Tad nu es domāju..vai Viņš ietu un cīnītos ar putam uz lūpām,raudams nost krustiņus...vai tomer apsestos ar ministri un parejiem gramatiņas aizstavjiem pie viena galda un mierigi pārrunatu šis lietas..vai vispar pieverstu tik lielu uzmanibu gramatinai.. laika,kad ir tik daudz klaiņojoši,izsalkuši,slimi un izmantoti bērni.Viņs, iespējams, ietu pie tiem...
Pater
# Iesūtīts: 2012.10.05 09:14:13
dafne ,
Templi mūsu Kungs iztīrīja un naudas mijēju galdus apgāza, vai ne.
Ar farizejiem un saduķejiem arī runāja izaicinoši,
nevis sēdēja pie apaļā galda meklēdams kompromisus.
dafne
# Iesūtīts: 2012.10.05 09:42:44
Pater Vai Viņķele un gramatiņas atbalst.būtu tie farizeji?
smīniņš [80.70.23.92]
# Iesūtīts: 2012.10.05 10:31:24
Iespējams, ka te būtu jāsāk runāt par baznīcas un valsts šķirtību. Identitātes jaut.(tai skaitā arī seksuālās) ir patiesībā reliģisks jautājums, tādēļ šīs lietas valstij būtu labāk atstāt ģimenes un ja ģimene vēlas, tad baznīcas ziņā. Te var pacelt jautājumu- kur ir tā robeža, kuru pārkāpjot valsts ar visām četrām ir ielīdusi par dziļu manā un manu bērnu personībā? Vai valstij ir uz to tiesības?
Aivars
# Iesūtīts: 2012.10.05 10:32:01
kas par varenu sātana izdzinēju ir modies un viņa ļaunā gara izdzīšanas vārdi ir: "jūs taču esat gejs, nu pasakiet, lūdzu jūs taču esat kas šis ir par cilvēku" sākot ar 2:59 Un tie, kas atļaujas nebrēkt līdzi, kalpo sātanam un antikristam.
Uzskatāms piemērs, kā riebums pret teoloģiju aizved līdz kaut kādam nebibliskam kultismam
Labāk būtu dziedājis par dzērvenīti un neblamējies
Aivars
# Iesūtīts: 2012.10.05 10:44:10
smīniņš [80.70.23.92]
nu tā problēma te varētu būt tikai tā, ka tās `ģimenes` jau arī nav nemaz tik šķīstas
Drīzāk varētu jautāt, vai vērts izniekot bērnu laiku un uzmanību bezjēdzīgām aktivitātēm, īpaši ja tās ir nekvalitatīvas (te ļoti sakarīga kritika šīs grāmateles sakarā izskanēja no vienas kundzes Tālberga raidījumā, kura norādīja uz pedagoģisko kļūdu tekstā, kur puišelis tiek akceptēts vienīgi kā meitene, nevis arī kā puišelis. Tiesa, Tālbergs pēcgalā atkal par sātanu vien runāja)
Mārtiņš
# Iesūtīts: 2012.10.05 11:00:47
Arhibīskaps arī ir izteicies un tas ir nopublicēts arī te .

Žēl tikai, ka arī ir pakļāvies stereotipam, ka bērnudārzu pedagogi akli seko visiem modernajiem āprātiem. Gribētu atgādināt, ka starp cilvēkiem, kas strādā bērnudārzos, arī ir kristieši un apveltīti ar veselo saprātu (kam nav sakara piederību konkrētai reliģiskai institūcijai), un nespiež bērnus spēlēt virtuālo dzimummaiņu.
Bet citādi - īpaši vietā ir atgādinājums par vispārējo empātiju un iejūtību, ne tikai selektīvā vienvirzienā.
Mārtiņš
# Iesūtīts: 2012.10.05 11:02:14
smīniņš [80.70.23.92]
Mums baznīca tiešām ir šķirta no valsts. Paskaties Zviedriju, Vāciju, Somiju - tur tu redzēsi kā valsts ir apkampusi baznīcu.
Mārtiņš
# Iesūtīts: 2012.10.05 11:03:45
Raimonds
Problēma nav pasaules izlūkošanā, problēma ir dzimto māju noniecināšanā kā pamata attieksmei.
aivars lapsans [212.93.105.56]
# Iesūtīts: 2012.10.05 17:50:11
Dators Tev svētību nav devis gadiem kvernot pie tā. Ir vīri ,kuri cīnās par mūsu tautas lietām. Ir lupatas , kuri vēro un ņirdz par to visu. Neņem pie sirds tik ļoti . ja neesi klāt , dators var iedot pavisam citu informāciju , jo sātans strādā arī caur to.
Ne tikai man , bet daudziem tur , tajā konferencē radās jautājumi. Jo tie ir galvenie - kas to visu kūrēja. Nu es pajautāju - vai tas provokators ir homoseksuālists. Mūsu valstī ar homoseksuālistiem ir tiesības sarunāties , nav nekas tur slikts. Tu neredzēji tur visu, es ar viņu ilgi diskutēju, arī ne tik asā formā. Parādīts tas asākais sižets, bet es nesarkstu par to.,,jā pat izspiedu no viņa kur dzimis utt. es jau te rakstīju kas tas ir par cilvēku.
Tava datora ,,zvēra,, apstrādes sakarā varu Tev papaust, ka es sātanu tam cilvēkam nedzinu ārā. Pārskati vēlreiz to ierakstu. Sātans ir apmelotājs un , domāju , ka Tu mani apmelo. Tu apmelo un nomelno citu
aivars lapsans [212.93.105.56]
# Iesūtīts: 2012.10.05 17:59:25
Aivars

Turpinu, tas augšā Tev domāts.

Tu nomelno ne tikai mani , bet arī visus LELB mācītājus , kuri cīnās pret šo agresīvā homoseksuālisma ideoloģiju. Tu arī nomelno nezinot brāļus , kuri par Latviju ir cietumā gājuši un cīnījušies par tautas neatkarību.Es esmu mūziķis , man ir skaļa ,balss un harizmātisks runas veids. Viss mūžs tomēr uz skatuves. Šodien pat jau paspēju vienu koncertu sniegt un .....paspēju spēlēt mūsu draudzes vecākā brāļa bērēs. 97 gadi. Tagad pamācu kā brāli , izbeidz apmelot un ķengāties. Tev ir skaudības gars. Tas arī viss.
aivars lapsans [212.93.105.56]
# Iesūtīts: 2012.10.05 18:08:11
Ir arī runāts ar mācītājiem , lai viņi uzrunā ararhibīskapu. Šī ir ļoti sāpīga problēma principā , ne tikai par šo tēmu , bet globāli. Baznīca bieži vien būtu vienīgā institūcija , kura varētu publiski paust viedokli par kādu ļoti smagu grēku , kas ienāk mūsu sabiedrībā. Esmu bijis šādās diskusijās klāt , bet diemžēl vezums arvien nekust no vietas. Šajā gadījumā homoseksuālisti grib panākt likumdošanas izmaiņas un šādi ,, projekti,, sekos cits citam , kā tas ir noticis citās valstīs. Sātans neapstāsies. Man reizēm rodas jautājums par Aivaru šajā forumā - kam viņš kalpo, kādēļ viņš tik asi reaģē uz kristiešu aktivitātēm? Zinu tikai vienu , ka viņam ir arī laikam ģitāra , pēc sarakstes te forumā, tad kāpēc viņš to neliek lietā , bet gadiem , dienām ilgi kvern pie datora, un aizvaino LELB forumā LELB locekļus vārdiem , kas rada izbrīnu.
aivars lapsans [212.93.105.56]
# Iesūtīts: 2012.10.05 18:30:27
Aivars

Un tie, kas atļaujas nebrēkt līdzi, kalpo sātanam un antikristam.
Uzskatāms piemērs, kā riebums pret teoloģiju aizved līdz kaut kādam nebibliskam kultismam
Labāk būtu dziedājis par dzērvenīti un neblamējies


Jā , Aivar, dziedāju šodien arī dzērvenīti kādā Latvijas skolā , bet koncerts viss bija ar lēnajām dziesmām, par ko vēlāk nāca klāt daudz skolotāji un pateicās personīgi. Es savu tautu mīlu , tik daudz pateicības ik dienu saņemu. To visu godu es atdodu Jēzum. Tā kā Tava darva man tāds vajadzīgs pikucis acu atvēršanai...
Baznīcas publiska viedokļa paušana nav kaut kāda līdz brēkšana. Arh. Vanags ir paudis publiski diezgan asi. piem. V. V. Freibergai. Daudz gadus atpakaļ esmu par šo lietu ar Jāni Vanagu diskutējis. Tā kā nemāci mani , ko pats nezini.
,,Riebums pret teoloģiju,, - tā es nerakstīju. Pārlasi un izlabo kļūdu.
Skatos , ka Mulders ir ``ņemis vēr
aivars lapsans [212.93.105.56]
# Iesūtīts: 2012.10.05 18:36:21
rā manu ieteikumu un , kamēr notiek šī diskusija, forumā neredzu. Malacis. Var jau reizēm ienākt , par kādu tēmu padiskutēt, bet Tu esi visur ....visur kompetents. Protams netaisos to visu lasīt , bet , uzrunādams mani Tu izrādi tādu nekompetenci un naidu uz brāli , ka man rodas , tiešām jautājums kā par to pašu Ziemeļu valstu ministrijas vadītāju - kas Tevi te sūtījis , ko Tu ikdienā dari , ka tik ļauna sirds uz tuvāko?!
Aivars
# Iesūtīts: 2012.10.05 19:06:59
aivars lapsans [212.93.105.56]
ej ar mieru un negrēko vairs!
kaut kā tā [87.110.8.33]
# Iesūtīts: 2012.10.06 01:26:11
Te un te divi vīri katrs pa savam ir izteikušies par vienu tematu. Temats it kā viens un tas pats, bet sniegumi ir tik tālu viens no otra, kā rīti no vakariem. Katra no dziesmām patiks savai auditorijai. Pirmās dziesmas autoram nav nekā, ar ko uzrunāt otras dziesmas publiku. Ne mūzikā, ne kristīgajā liecībā. To vajadzētu saprast un katram spēlēt savā līgā, proti, nelīst priekšā auditorijai, kurai neko nevari pateikt. Vienīgais ieguvums būs dažas minūtes adrenalīna pašam priekš sevis, bet klausītāji aizies ar mielēm.
aivars lapsans [212.93.105.56]
# Iesūtīts: 2012.10.07 22:28:04

Nu jau Delfos arhibīskaps Jānis Vanags ir izteicis savu viedokli. Aivars protams rakstīja , ka arhibīskapam nav jābrēc līdzi visiem bļauriem ,, , tā kā , ko es varu teikt - Aivars kārtējo reizi ir izgāzies ar saviem apvainojumiem pret luterāniem, kuri šajā jautājumā ir kompetenti un cīnās kā māk....
kristieši , esiet savā vidē, valstī aktīvi . protams ne agresīvi nekristīgā uzvedībā , bet pareiza viedokļa paudēji , jo Dievs pirmkārt no mums atprasīs tautas asinis, ja būsim klusējuši. Un visa valsts ies postā. Dievs mīl to tautu , kuras reliģiskie un laicīgie līderi bīstas Dieva .
Bīties Dieva nenozīmē klusēt , bet taisnībā un patiesībā runāt Dieva apsolījumus.
Latviešiem ir cerība un mēs atdzimsim !



aivars lapsans [212.93.105.56]
# Iesūtīts: 2012.10.07 22:57:05
Aivars

ej ar mieru un negrēko vairs!

Pareizāk būtu , ja Tu uzrakstītu - es aizeju ar mieru un pateicos par pamācībām. Paradoksālā kārtā Jēzus nav nesis mieru , bet ,,zobenu,, manām un Tavām attiecībām forumā. Man ir zibeņojis ar labākajiem draugiem, Dievs tā ir gribējis , lai mūsu kalpošana būtu jo svētīga. Laiks iet, un mēs visi guļam, tauta iet postā...laiks iet un mēs dzīvojam arvien kaut kādā reliģiskā tumson``ibā, važās , kuras uzlikuši neapdomīgi cilvēki. Šīs važas ir jānomet un jāsarunājas brīvā formā un pie reizes gudrā .
Nevar principā nonievāt kristiešu aktivitātes pret sodomas sindroma apkarošanu. Jā , viņi kļūdās , bet , ja Tu pats būtu tajā ,,ellē,, neņirgātos par tiem , kuri dara vismelnāko darbu. Tas ir zemiski. kaut gan es nemaz nezinu kas Tu tāds esi ? Inkognito LELB forumā- varbūt sātana kalps ? Kāpēc ne , jo Tu pastāvīgi apmelo. Pierādi pretējo, jo T
<< 1 ... 9 . 10 . 11 . 12 . 13 . 14 . 15 . 16 . 17 . 18 . 19 ... 36 . 37 . >>
Tēma ir slēgta, jūs nevarat iesūtīt komentārus

 Lapas redaktors:redaktors@lelb.lv; Copyright © 2006 LELB, created by MB Studija
Šajā stundā bijuši 52 , pavisam kopa bijuši: 1667