atpakaļ uz mājaslapu
E-pasts:  Parole: atcerēties mani reģistrētiesaizmirsu parolimeklēt
Diskusijas Par ticību Jēzus ir Dievs vai Dieva dēls?
Ērika
Iesūtīts: 2010.04.04 11:45:26
Mans viedoklis ir ka Jēzus ir Dievs dēls , jo nesaprotu kā var Dievs izlīst starp sievietes kājām un zīst viņas krūti. .. Es maldos?
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . 7 . >>
AutorsZiņas teksts
Sniegpulkstenītes balss
# Iesūtīts: 2010.04.07 10:57:19
masiks [212.93.96.2]
kā zini - evanģelizēt (tb - pulcināt sev sekotājus) jumsīm ir vēlēts no jūsu pašu kunga...
Tas laikam ir tavs lielākais malds - ka tev šķiet, ka mēs sev, sevis labā, sev par prieku cenšamies pulcināt sekotājus.

Nē, cik nu tas mums izdodas, mēs cenšamies to cilvēku labā, kurus gribam pulcināt, padarīt viņus par sekotājiem Kristum.
Jo mēs - kā to formulēja Luters pats par sevi - esam tikai grēka maisi, nekas vairāk. Tāpēc sekot mums būtu lielākā kļūda. Kristum jāseko.
Ingars
# Iesūtīts: 2010.04.07 10:58:03
masiks [212.93.96.2]

Nē, tāda nav mana dzīves jēga. Un tu to labi zini. Vai vēlies lai es līdzīgi uzjautāju par tavējo?

Nu kā, tu taču mirsi, tāpat kā visi cilvēki - nomirsim un sapūsim, ja Dieva nav. Viss, kas tev ir, tiks atņemts, tas pats notiks ar taviem bērniem, bērnubērniem un visiem taviem tuviniekiem - visi cilvēki agrāk vai vēlāk nomirst un tāda ir dzīves jēga bez Dieva - nomirt un pazust

Nē. Nav mans mērķis tevi aiz rociņas vadāt. Ir pareizāk tev pašam iemācīt domāt, ij tad tu pats ceļu atradīsi, kurp vien tev vajadzēs. Aiz rociņas ceļu metas rādīt un turp stumt evanģēlisti. Un kā zini - evanģelizēt (tb - pulcināt sev sekotājus) jumsīm ir vēlēts no jūsu pašu kunga...

Es arī domāju un redzu, ka šī pasaule un tās sistēma ir smirdīgs puveklis - visi cilvēki sapūs kapos un viņus ēdīs tārpi
masiks [212.93.96.2]
# Iesūtīts: 2010.04.07 11:04:16
Sniegpulkstenītes balss
ka tev šķiet, ka mēs sev, sevis labā, sev par prieku cenšamies pulcināt sekotājus.
Nevis sevis, bet savas organizācijas labā. Tas nav viens un tas pats. Tieši to arī pamato aicinājums evenģelizēt. Tikai citiem vārdiem, acīm redzot lai būtu tos patīkamāk izpildīt....
Svētais
# Iesūtīts: 2010.04.07 11:06:20
masiks [159.148.73.94]Gnidrologs

Nav loģiski, ka kāds darbojas pats pret sevi, lai sevi destrukturētu. Jo tas pašiznīcina. Jēzus teica, ka nams nevar pastāvēt, ja tas pats sevī ienaidā.
masiks [212.93.96.2]
# Iesūtīts: 2010.04.07 11:08:49
Ingars
ka šī pasaule un tās sistēma ir smirdīgs puveklis - visi cilvēki sapūs kapos un viņus ēdīs tārpi
kā rādās - tevi ļoti satrauc dabiskie bioloģiskie procesi, ij vieš tevī kautkādas šausmas un bezcerību? Mani nesatrauc tas, ka miršu. Es pat ceru, ka pārāk ilgi nedzīvošu, lai nav bezjēdzīgi jāmokās par katru nākošo nodzīvoto dienu. Tb - mani nemoka TAVAS šausmiņas, ja izrādītos ka Dieva nav.
masiks [212.93.96.2]
# Iesūtīts: 2010.04.07 11:10:11
Svētais
Nav loģiski, ka kāds darbojas pats pret sevi, lai sevi destrukturētu. Jo tas pašiznīcina.
Gribi teikt, ka Dievu var iznīcināt? Jeb viņš var pašiznīcināties? Hmm... tad jau viņs ir mirstīgs, kā mēs visi.
EzītisMiglā
# Iesūtīts: 2010.04.07 11:53:33
Ingars
Viss, kas tev ir, tiks atņemts,
Nē, nevis viss tiks atņemts, bet gan es pats neeksistēšu.
Ja kaut ko labu atņem, tad ir slikti, jo es pats vēl palieku un varu bēdāties un vaimanāt, cik man tagad slikti.
Ja pēc nāves nekā nav, tad es neesmu, un nevaru bēdāties un vaimanāt.
Mana nāve patiesībā mani nemaz neskar, un uz mani neattiecas.
Svētais
# Iesūtīts: 2010.04.07 11:59:01
masiks [212.93.96.2]
Nē, tu nesaprati. Runāju par principu, kas nav derīgs un ir bezjēdzīgs
masiks [212.93.96.2]
# Iesūtīts: 2010.04.07 12:22:17
Svētais
Runāju par principu, kas nav derīgs un ir bezjēdzīgs
?????????
Pēc kāda kritērija tu spried par Dieva rīcības derīgumu vai bezjēdzību?????? Te ir problēmas atbildēt par Dieva spējām izveikt kautkādas pretrunīgas darbības, a te pekšņi tāds viedums, ij viszināšana Dieva darbos?????
Svētais
# Iesūtīts: 2010.04.07 12:26:20
masiks [212.93.96.2]
Ir teikts, ka neviens nekad vēl nav ienīdis savu miesu, bet katrs to tur siltumā, baro un apģērbj un rūpējas par to. Šis princips ir attiecināms arī uz radītāju. Kāpēc, lai kāds darbotos pats pret sevi?
masiks [212.93.96.2]
# Iesūtīts: 2010.04.07 13:14:57
Svētais
Šis princips ir attiecināms arī uz radītāju.
kādā sakarā???
Svētais
# Iesūtīts: 2010.04.07 14:24:53
masiks [212.93.96.2]
Kādā sakarā radītājam būtu jādarbajoas pašam pret sevi? Tas nav loģiski.
masiks [212.93.96.2]
# Iesūtīts: 2010.04.07 14:32:09
Svētais
Tas nav loģiski.
pēc kuras loģikas tas nav logiski? Tavas? Ar ko Dievam būtu saistoša tava loģika?
/ja nesaprati - es tev aplinkiem iebaroju dažus tavus paša argumentus/
Ingars
# Iesūtīts: 2010.04.07 14:58:08
masiks [212.93.96.2]

kā rādās - tevi ļoti satrauc dabiskie bioloģiskie procesi, ij vieš tevī kautkādas šausmas un bezcerību? Mani nesatrauc tas, ka miršu. Es pat ceru, ka pārāk ilgi nedzīvošu, lai nav bezjēdzīgi jāmokās par katru nākošo nodzīvoto dienu. Tb - mani nemoka TAVAS šausmiņas, ja izrādītos ka Dieva nav.

Es nebaidos par to, ka Dievs varētu pēkšņi izrādīties neesošs, tieši otrādi esmu pārliecināts, ka Viņš ir, bet vienkārši mēģināju ilustrēt dzīves jēgu bez Dieva. Nu labi, tevi tas nebiedē, bet tas jau nemaina faktu - tava dzīves jēga ir kādu laiku papriecāties un pabaudīt dzīvi, un tad nomirt. Ja tu tur saskati jēgu, lai nu tā būtu. Bet nāves priekšā parasti visiem viedokļi krasi izmainās, jo tikai tad cilvēks saprot, ka tas ir viss, vairāk nebūs nekā, tukšums.

masiks [212.93.96.2]
# Iesūtīts: 2010.04.07 15:18:17
Ingars
tava dzīves jēga ir kādu laiku papriecāties un pabaudīt dzīvi, un tad nomirt. Ja tu tur saskati jēgu, lai nu tā būtu
Tas TU tā domā. Es dzīves jēgu saskatu citur.
Starp citu - fanīga padarīšana: kaukur pēc psiholoģijas bija tāds fenomens, ka parasti cilvīši savus tarakānus pieraksta oponentiem... vai gadījumā nesanāk, ka tieši TAVA šejienes dzīves jēga ir pabaudīt dzīvi, un tad nomirt, cerot ka baudīšanas process turpināsies citur, tikai vēl daudz foršākā vietā?

Bet nāves priekšā parasti visiem viedokļi krasi izmainās, jo tikai tad cilvēks saprot, ka tas ir viss, vairāk nebūs nekā, tukšums.
loģski. kas gan tur tik dīvains? Tev pašam nešķiet īpaši drausmīgi, ja tas notiks ar tevi pašu? Iedomājies uz brīdi -kas būs ar tevi, ja dzīves pašās beigās tu nonāksi pie augstākminētā secinājuma? Nenoraidi tādu iespēju, ibo tu pats nezini kā sagaidīsi savu pēdējo stundu...
Svētais
# Iesūtīts: 2010.04.07 15:25:52
masiks [212.93.96.2]
Tas nav loģiksi pēc būtības
EzītisMiglā
# Labojis EzītisMiglā: 2010.04.07 15:31:27
Gnidrologs
Borhess kļūdās.
Atmiņa tādai nemirstīgai būtnei ta nav bezgalīga.
Tātad, visu laikukas jauns ir garantēti.
Kā arī būtne nav visvarena, visgudra utt. Tātad var pētīt pasauli, pie max savu spēju robežas.
Galu galā, var izlikties, ka esi visu aizmirsis un "piedzimt" kaut kur it kā baltai lapai. Varbūt, ka mēs visi tā arī darām.
masiks [212.93.96.2]
# Iesūtīts: 2010.04.07 15:38:33
Svētais
kādas būtības? ko tu zini par būtību?
Svētais
# Iesūtīts: 2010.04.07 15:39:10
masiks [212.93.96.2]
Nepiesienies vārdiem, taču saprati, ko es ar to domāju
masiks [212.93.96.2]
# Iesūtīts: 2010.04.07 15:52:59
Svētais
nē šoreiz tas ir svarīgi - pēc kādas tādas būtības tas nav loģiski?
Tavas būtības? bet tu neesi Dievs. Pēc Dieva būtības? A ko tu zini TĀDU pat Dieva būtību, lai apgalvotu ka kautkas ir vai nav loģiski saskaņā ar Dieva būtību? Tb - es tev atmetu atpakaļ tavu paša argumentu : tu par Dievu neko nevari zināt, un to ko tu zini - tas ir bezgalīgi mazss kriksītis. Attiecīgi - tev NAV pamata apgalvot, ka ir kautkas neloģisks saskaņā ar Dieva būtību. Dievs VAR darboties pats pret sevi, un tas ir loģiski saskaņā ar viņa būtību. Tikai tu to nevari saprast. Jo nezini pilnībā Dieva būtību.
Elementāri un nesatricināmi, kā ziga deķis.
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . 7 . >>

:: Pievienot komentāru

Autors: 
  • Lai iekopētu autora vārdu,nospied uz tā.
  • Reģistrēti lietotāji var rediģēt tekstus vēlāk.
Bold FontItalics fontUnderlineStrike OutSubscriptSuperscriptFont colorTeletypeHorizontal LineE-mail linkhyperlinkListsimies
Atlikušas 1000 zīmes

 Lapas redaktors:redaktors@lelb.lv; Copyright © 2006 LELB, created by MB Studija
Šajā stundā bijuši 44 , pavisam kopa bijuši: 22238