atpakaļ uz mājaslapu
E-pasts:  Parole: atcerēties mani reģistrētiesaizmirsu parolimeklēt
Diskusijas Par dažādiem jautājumiem Kas notiek Latvijā?
Jošs Mulders
Iesūtīts: 2010.03.03 09:52:41
Da ne par domburšovu!

Prosto tēmiņa parunāties par politiku, ekonomiku u.c. parastām lietām. Visi mēs tak profesionāli virtuves politologi/ekonomisti!
. 1 . 2 . 3 . 4 . >>
AutorsZiņas teksts
Jošs Mulders
# Iesūtīts: 2010.03.03 09:55:15
Raujam vaļā!

Ir pirmsvēlēšanu laiks, manuprāt partijas ir bik apjukušas un vēl īsti nezin kā prezentēties, ar ko vēl varētu šito banāntautu apčakarēt!

Es domāju, ka viņi mēģinās apčakarēt ar šķietamo ekonomisko pacēlumu, kas būs no elementāra pavasara, vasaras mazliet aktīvākas dzīvošanas un tīri psiholoģiska cilvēku optimisma!

Droši vien operēse salīdzinoties ar Grieķiju un moš kādu Īriju, Spāniju, kuras uz to laiku varētu ieberzties nu ļoti lielās ziepēs...

Tiem, kam kredīti eiro, varēs uzelpot, eiro cena krītās! Es gan īsti nezinu vai pret latu... manuprāt pret dolāru! Jau izjutu uz savas kabatas dolāra vērtības celšanos pret LS/Eiro...
Svētais
# Iesūtīts: 2010.03.03 09:57:31
Jošs Mulders
Par ko jabalso ?
masiks [212.93.96.2]
# Iesūtīts: 2010.03.03 10:10:17
Jošs Mulders
Ir pirmsvēlēšanu laiks, manuprāt partijas ir bik apjukušas un vēl īsti nezin kā prezentēties
Da nē... IMHO nau jau vairs ko solīt. Ziemeļu pārvads nespīd, jau naudas nav pat dienvidu tilta pieklājīgai pabeigšanai... mīksto piezemēšanos pēc ekonomikas pārkaršanas - arī kaut kā neērti solīt... algas pacelt? Nu TIK smieklīgu solījumu tikai Ņikuļins varētu izteikt... nu.... vienīgi var solīt aplikt ar lielākiem nodokļiem aizbraukušos uz īriju... nu.... vai vismaz piedāvāt viņiem izpirkt viņu palikušos radiniekus... tā kautkā... NAU jau citu ko solīt... IMHO...
lai gan... var solīt, ka necels nodokli (dajebkādu) virs 50%... vai izdalīs bezmaksas linu maisu apsprāgušajiem tautiešiem.... bet pēc maisa jāierodas pašam, ibo pasts un pašvaldības nevarēs piegādi nodrošināt... līdzekļu trūkuma dēļ...
Svētais
# Iesūtīts: 2010.03.03 10:11:29
masiks [212.93.96.2]
Ingars
# Iesūtīts: 2010.03.03 10:15:56
Latvijā notiek tas pats, kas noticis jau daudzās valstīs. Iluminatu -masonu mafija turpina īstenot savu jaunās pasaules kārtības ieviešanas plānu un Latvija ir tikai sīka vienība lielajā mehānismā. Iespējams es kļūdos, bet man šķiet, ka visas politiskās partijas apzināti vai neapzināti kalpo iluminatiem, bet partiju strīdi un nesaskaņas ir pa daļai teātris (starp tiem, kuri zina) un pa daļai mākslīgi izraisīti (starp tiem, kuri ir tikai marionetes, pašiem to neapzinoties). Arvien vairāk un nekaunīgāk parādās, ka politiķiem patiesībā ir nospļauties par tautu, viņi ķeksīša pēc aizlāpa lielākos caurumus, bet patiesībā Latvija pamazām zaudē savu suverenitāti, ekonomika pāriet iluminatu rokās. SVF ir patiesībā nākamās pasaules valdības finansu ministrija. Varat smieties un neticēt, bet sava loģika un pamatojums tam ir
Ingars
# Iesūtīts: 2010.03.03 10:17:44
http://apslepta-vesture.blogiem.lv/2007/12/22/10676.html

masiks [212.93.96.2]
# Iesūtīts: 2010.03.03 10:21:21
Varat smieties un neticēt, bet sava loģika un pamatojums tam ir
Nu, tiešām smiesimies un neticēsim... galvenokārt tāpēc, ka loģikas un pamatojuma tur neir...
Ingars
# Iesūtīts: 2010.03.03 10:29:11
masiks [212.93.96.2]
Nu, tiešām smiesimies un neticēsim... galvenokārt tāpēc, ka loģikas un pamatojuma tur neir...
Kāpēc? To jau viņi tieši grib, lai tu arvien vairāk un vairāk aizrautos ar spožajiem dzīves nieciņiem un nepamani, kā tevi pataisa par zombiju
masiks [212.93.96.2]
# Iesūtīts: 2010.03.03 10:32:06
Ingars
Joks jau tāds, ka TAS viņiem nav vajadzīgs. Tieši otrādi - tas kristiešiem nepieciešams, lai cilvēki domātu, ka viņi aizraujas ar spožajiem dzīves nieciņiem un sajūtas tukši, pamesti, grēcīgi. Tb - īstais ilumināts tevī veras no vannas istabas spoguļa, katru rītu tieši tavās acīs.
Jošs Mulders
# Iesūtīts: 2010.03.03 10:33:45
masiks, nu tu labi pateici to ko es arii ar dibenu jutu... jaa nav ko soliit, tobish viss jau pieredzeets, taapeec taa teikt, soliit anaalo sexu kaadam, kas to jau izbaudiijis, ka tas buus forshi... diez kaa nesanaaks!

Nu vienu ko var soliit - ceturto atmodu! Bet nacionaalaa ideja arii vairs neripinaasies - TB/LNNK sevi diskrediteejushi kaa taadi pashi baalinju apzadzeeji kaa citi! Eiropas Paradiizi sen vairs neviens nepienjem kaa ticamu staastu - iipashi peec taa kas notiek Griekjijaa, Spaanijaa... jautaajums vai Vaacija un Francija vispaar gribees paareejo Eiropu uz savu nodoklju maxaataaju pleciem nest... nafig vinjiem?

Es kaa biju pret ES taa esmu veel shodien, tik shobriid man nekas nav jaadara... ES pac bruuk!
masiks [212.93.96.2]
# Iesūtīts: 2010.03.03 10:40:55
Jošs Mulders
kaut kā īpaši pret ES es neesmu, ibo ES tika iecerēta kā tirdzniecības savienība, kas ļautu samazināt exporta/importa cenas uz neuzlikto nodokļu rēķina. Taču kā jau vienmēr- lielāka vara radīja kāri pēc vēl lielākas varas.... un attiecīgi arī šīs lielākās varas funkciju uzņemšanos. Tagad tas vezums tik liels palicis, ka zarna par tievu pavilkt... da ij vilcēji kautkā tikai uz savu pusi vien stūrē... (kas gan ir diezgan dabistiski un loģistiski...)
Jošs Mulders
# Iesūtīts: 2010.03.03 10:44:35
masiks, es saprotu atkal ka tieshi taapeec, ka ES neexistee centralizeeta paarvalde, bet baigi diversificeetaa... tad visi leemumi bremzee, akuunaa birokraatija... papiira kalni etc. etc. etc. kaa rezutlaataa ES nevar operatiivi un efektiivi risinaat probleemas, kas mainaas pa dienaam/nedeeljaam - skat Griekjiju!
Ingars
# Iesūtīts: 2010.03.03 10:47:55
masiks [212.93.96.2]

Joks jau tāds, ka TAS viņiem nav vajadzīgs. Tieši otrādi - tas kristiešiem nepieciešams, lai cilvēki domātu, ka viņi aizraujas ar spožajiem dzīves nieciņiem un sajūtas tukši, pamesti, grēcīgi. Tb - īstais ilumināts tevī veras no vannas istabas spoguļa, katru rītu tieši tavās acīs.

Iluminatu mērķis ir gaužām vienkāršs un katram laicīgam cilvēkam pašsaprotams - baudīt dzīvi maksimāli, bet maksāt par to minimāli. Viņiem tāpēc vajadzīga cilvēku masa, kas ražo un strādā priekš viņiem.

Šī dzīve un tās prieki ir viss, kas tev ir, nodzīvo cilvēks vidēji 80-90 gadus un viss. Uzdod sev godīgi jautājumu - vai tu esi patiesi laimīgs vai tikai esi apreibinājies ar dzīves piedāvātajiem labumiem? Un padomā loģiski - nekāds labums nav no tādas dzīves, tu noveco un nomirsti, tavi bērni, bērnubērni novecos un nomirs, īslaicīga dzīves baudīšana ir tiešām viss, ko tu vēlies? Kāds tev no tā labums? Kāds labums no tevis atštātā mantojuma, ja to tāpat nākamā paaudze varēs baudīt ne ilgāk par kādiem 100 gadiem?
Mārtiņš
# Labojis Mārtiņš: 2010.03.03 10:50:11
Par iluminātiem & co.
Mums, kristiešiem, vajadzētu būt labi zināmam visu krīžu un problēmu iemeslam - tas ir grēks, kas izpaužas caur reāliem cilvēkiem. Mums pašiem.
Tāpat arī zinām, ka grūtības mūs piemeklē un piemeklēs, un ka mums vienkārši tās jānes, un ka grūtību smagumu noturēt mums vienmēr palīdz pats Dievs.
Vēl mēs zinam, ka ļaunumam mums nebūs cīnīties pretī ar ļaunumu, bet panest to un cīnīties ar Dieva palīdzību. Praksē tas nozīmē pirmkārt cīņu ar savu personīgo grēku un savu rīcību un motivāciju sabiedriskā konteksta vienmēr pakārtot Dieva gribai.
Ja tadi ilimuināti vai citi super organizēti ļaundari tiešām pastāv, tad visnopietnākais, kas viņus varētu uztraukt, ir tieši cilvēku patiesa tuvošanās Dievam, t.i., ka Dievs caur cilvēkiem ievieš godīgu un taisnīgu kārtību. Tāpēc metam pie malas visus šos sazvērestību stāstus un kārtējo reizi uzlūkojam sevi. Ka minimums, tādejādi nesēsim bezcerības sēklu tālāk citos.
masiks [212.93.96.2]
# Iesūtīts: 2010.03.03 10:51:45
Jošs Mulders
ES nav Mērija Popinsa, kura saklās gultiņu neizdarīgiem bērniņiem. Katra valsts taču ir suverēna. Latvijai BIJA izvēles iespējas gandrīz katrā ar ES saistītajā jautājumā. Pat cukura fabrikas VARĒJA neslēgt. Vienkārši tad nesaņemtu kompensāciju, kuru... ēee.... var sadalīt daži onkuļi uz galviņām, toties būtu jāmaksā kaut kādi papildus nodokļi vai soda naudas par likumu vai vienošanos nepildīšanu. Nevarētu teikt, ka tās fabrikas būtu bijušas eiropas standartiem atbilstošas... neviens no briseles ar greideri nebrauks un ar varu rūpnīcu nejauks. Vienkārši katram lēmumam ir iespējas, izvēles un katrai izvēlei - savas sekas. Mēs TAGAD baudām paši savas mūsu ievēlēto priekšsēžu izvēles sekas.
Jošs Mulders
# Labojis Jošs Mulders: 2010.03.03 10:55:04
masiks, piekriitu 100%

Kaut kur vechi smeejaas, Latvieshi ir pashi naskaakie direktiivu izpildiitaaji... Bet gudri un izmaniigi ljautinji kad tirguu tirgoja savus liikos gurkjus, pielika klaat uzrakstu "Nav domaats exportam" (protams savaa valodaa) un viss... Bet LV iereednji vai nu nezinaaja, vai nebij izskaidrojushi zemniekiem, ka taas gurkju "stadnarti` bij domaati exportam, nevis vienkaarshi tirgus tirdznieciibai!

Un es domaaju shitaadas ujovinas ir pilns!
masiks [212.93.96.2]
# Iesūtīts: 2010.03.03 10:57:01
Ingars
Viņiem tāpēc vajadzīga cilvēku masa, kas ražo un strādā priekš viņiem.
Tev smagi klibo politekonomija. Tāpat kā tam īblim, kura linku iedevi. Mūsu modernās izglītības sekas. Pie kuras šķībajiem pamatiem savu roku pielikuši arī kristieši un pseidokristieši. Diemžēl.

tev der padomāt - kura sabiedrība un kādi strādnieki ražo lielāku pievienoto vērtību = materiālos un dajebkādus citus labumus.
Cietumnieki? Vergi? Bomži? Brīvi strādnieki? Kā motivēti strādnieki?
Tu, šķiet, nekad neesi sev šādus jautājumus pat uzstādījis...
masiks [212.93.96.2]
# Iesūtīts: 2010.03.03 11:02:42
Mārtiņš
lai arī idejai ar Dievu (gluži tradicionāli un konceptuāli) nepiekrītu, taču pašai nostājai - pilnīgi piekrītu.
Ingars
# Iesūtīts: 2010.03.03 11:09:15
Mārtiņš

Neapšaubāmi, ka visa tā avots ir grēks un tu mazlietiņ pasteidzies priekšā manai domu gaitai. Es runāju par atklāsmes grāmatas pravietojumu piepildīšanos, bet tu par to, ko mums, kristiešiem darīt šajā sakarā. Neko nevajag mest pie malas, bet tieši otrādi - svētīgs ir kas lasa pravietojuma vārdus un ņem tos vērā

12 Un desmit ragi, ko tu redzēji, ir desmit ķēniņi, tie valdību vēl nav saņēmuši, bet tiem ir ķēniņa vara dota kopā ar zvēru vienu stundu.
13 Tie ir vienisprātis un nodod savu spēku un varu zvēram.

16 Un viņš dara, ka visi, lielie un mazie, bagātie un nabagie, brīvie un vergi, uzspiež zīmi uz savas labās rokas vai uz pieres,
17 lai neviens nevarētu ne pirkt, ne pārdot, kam nav šīs zīmes - zvēra vārda vai viņa vārda skaitļa.
18 Šeit slēpjas gudrība. Kam ir saprašana, lai izdibina zvēra skaitli, jo tas ir cilvēka skaitlis; un viņa skaitlis ir seši simti sešdesmit seši.

Tā nav bezcerības sēšana, jo mēs zinām, kas atklāsmes grāmatā rakstīts tālāk, ka Dievs uzvarēs un ļaunums nepastāvēs ilgi. Ja tas nebūtu svarīgi, tad Dievs to nebūtu atklājis, bet Viņš to ir atklājis, lai mēs zinātu un būtu sagatvoti šīm lietām, lai mēs atpazītu ļaunumu, kad tas nāks, tieši tāpēc, lai, kā tu Mārtiņ saki - mēs uzlūkojam katrs sevi un lai mēs to darītu nopietni nopietni, jo pravietojumi atklāsmes grāmatā vēsts, ka šie laiki būs ļoti ļoti smagi un grūti priekš kristiešiem. Un es vēlreiz gribu uzsvērt - konspirācijas teorijas nav vis atmetamas, tās nav nekādas muļķības, bet drīzāk lūgsim, ka Svētais Gars mums atklāj, kā Dieva pravietojumi piepildās. Atklāsmes grāmata nav domāta vien augsti izglītotiem teologiem, tā nav slepena un grūti izprotama, nē, jo jau vārdi pašā sākumā (3 Svētīgs tas, kas lasa, un tie, kas klausās pravieša vēstījuma vārdus un tur to, kas šeit rakstīts; jo noliktais laiks ir tuvu.) un beigās (10 Tad viņš man saka: "Neaizzīmogo šīs grāmatas pravietojuma vārdus! Jo noliktais laiks ir tuvu.) liecina par to, ka tā ir atklāta un domāta visiem, tas ir nemitīgs iedrošinājums ticīgajiem un brīdinājums neticīgajiem, iedrošinājums tiem ticīgajiem, kas nožēlo, bet brīdinājums tiem, kuri ir remdeni savās ticībās. Es nesaku, ka visas šīs konspirācijas teorijas ir patiesība, nedz arī, ka tās visas saskan ar atklāsmes grāmatas pravietojumiem, bet gan, ka mums nopietni jāvēro un jāseko līdzi notikumiem pasaulē un jāturas nomodā par sevi un citiem kristiešiem, jo daļa no šīm sazvērestības teorijām tiešām ir realitāte un galugalā mums ir jāatpazīst ļaunums, lai zinātu, no kā novērsties un ar ko nesadarboties, jo velns ir ļoti viltīgs, tas centīsies pievilt arī kristiešus, tas slēpsies aiz labām lietām un pasniegs indi cukura glazūrā

Ingars
# Labojis Ingars: 2010.03.03 11:14:47
masiks [212.93.96.2]

Tev smagi klibo politekonomija. Tāpat kā tam īblim, kura linku iedevi. Mūsu modernās izglītības sekas. Pie kuras šķībajiem pamatiem savu roku pielikuši arī kristieši un pseidokristieši. Diemžēl.

tev der padomāt - kura sabiedrība un kādi strādnieki ražo lielāku pievienoto vērtību = materiālos un dajebkādus citus labumus.
Cietumnieki? Vergi? Bomži? Brīvi strādnieki? Kā motivēti strādnieki?
Tu, šķiet, nekad neesi sev šādus jautājumus pat uzstādījis...


Vot, ja tu būtu tiešām uzmanīgi palasījis to rakstu, tad saprastu, ka no politekonomiskās situācijas iluminatu plāns ir velnišķīgi viltīgs, jo ne par cietumniekiem, bomžiem ir runa, bet gan par parastiem vidusmēra ļaužiem, kurus tik veikli apstrādās, ka i nemanīs, ka patiesībā ir vergi tam "zelta miljardam". Jau tagad ir oligarhu masa, kuri paši reāli neko nedara, jo viņiem tjipa kapitāls tur piederot, a kā viņi to kapitālu ieguvuši, tas jau ir cits jautājums. Tieši tava tieksme pēc labklājības, drošības un stabilitātes tiks izmantota, viņi izmantos jebkuru cilvēka tieksmi un nemaz nebūs vajadzīgs pakļaut 100% visus, jo pietiks jau ar kristisko vairākuma masu, kas brīvdomātājus vienkārši nospiedīs. Tie būs cilvēki tādās valstīs, kur valda totāla nabadzība un vardarbība, kuri būs gatavi strādāt par dzīves līmeņa nelielu uzlabošanos, jau tagad ir tie viesstrādnieki, kuriem pietiek dzīvot barakās un paēst trīsreiz dienā. Ir metodes, kas tevi vienkārši piespiež sadarboties un tas viss balstās uz Maslova piramīdas principu - tiek mākslīgi noārdītas augstāko vajadzību apmierināšanas iespējas un cilvēki tiek turēti šo vajadzību badā, kamēr spītīgākie iet bojā, bet vājākie salūzt un sadarbojas
. 1 . 2 . 3 . 4 . >>

:: Pievienot komentāru

Autors: 
  • Lai iekopētu autora vārdu,nospied uz tā.
  • Reģistrēti lietotāji var rediģēt tekstus vēlāk.
Bold FontItalics fontUnderlineStrike OutSubscriptSuperscriptFont colorTeletypeHorizontal LineE-mail linkhyperlinkListsimies
Atlikušas 1000 zīmes

 Lapas redaktors:redaktors@lelb.lv; Copyright © 2006 LELB, created by MB Studija
Šajā stundā bijuši 162 , pavisam kopa bijuši: 16788