atpakaļ uz mājaslapu
E-pasts:  Parole: atcerēties mani reģistrētiesaizmirsu parolimeklēt
Diskusijas Par dažādiem jautājumiem Kas notiek Latvijā?
Jošs Mulders
Iesūtīts: 2010.03.03 09:52:41
Da ne par domburšovu!

Prosto tēmiņa parunāties par politiku, ekonomiku u.c. parastām lietām. Visi mēs tak profesionāli virtuves politologi/ekonomisti!
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . >>
AutorsZiņas teksts
Svētais
# Iesūtīts: 2010.03.03 11:17:06
Ingars
a ja es neesmu nevienam ne puslatu parada, vai tas mani ari ietekmes?
Ingars
# Iesūtīts: 2010.03.03 11:23:55
Svētais

a ja es neesmu nevienam ne puslatu parada, vai tas mani ari ietekmes?

Es neko neuzspiežu, vienkārši rosinu padomāt. Tas, ko es rakstu nav attaisnojuma meklēšana visām savām laicīgajām likstām, tieši otrādi - iluminati izmanto pašu cilvēku grēcīgās tieksmes, slinkumu, nevīžību, nolaidību. Mūsdienās slepeno dienestu darbības kvalitāte un efektivitāte ir tādā līmenī, ka noziedzīgajai pasaulei principā vajadzētu būt iespiestiem stūrī, taču tā nav un tas liecina par to, ka noziedzība tiek apkarota formāli, bet no otras puses veicināta, lai sabiedrību izsistu no līdzsvara, otrkārt - tas ir viens no ienākumu avotiem
masiks [212.93.96.2]
# Iesūtīts: 2010.03.03 11:25:56
Ingars
Atkal tiek cilāts kredītu jautājums? Abet... kas tev liek ņemt kredītu? Bet ja esi paņēmis - nu PIESPIED sevi apzināties, ka reāli tu lieto svešu mantu, KURA TEV NEMAZ NEPIEDER, jo pirkta un iedota tev par svešu naudu. Un tikai tad, kad būsi šo naudu atdevis - tā mantas būs pēc goda un taisnības tava. Šitie iluminātu skribenti spiež uz kredītņēmēju jūtām, cenšas izvilināt VĒLMI neatdot naudu, kuru paši bija aizņēmušies... Tjipa - tu taču dzīvo savā mājā, abet kapēc tev bankai par to būtu jāmaksā?
dayvan cowboy [84.237.142.88]
# Iesūtīts: 2010.03.03 11:26:08
Ingars palasi arī citus Dzeņa rakstus - par Ctulhu un baltajiem tēviem, tad redzēsi, kas tas par "vēsturnieku"
Ingars
# Iesūtīts: 2010.03.03 11:30:58
dayvan cowboy [84.237.142.88]

Nav tikai Dzeņa raksti vien par šo tēmu atrodami, starp citu.

masiks [212.93.96.2]
Nu itkā es to nedomāju tieši par kredītiem, bet arī tas ir viens no kontroles veidiem, patiesībā ne tik ļoti tie privātie, cik valsts kredīts no SVF un PB
masiks [212.93.96.2]
# Iesūtīts: 2010.03.03 11:36:19
Ingars
privātie kredīti no valsts nearo īpaši neatšķiras... ja nu vienīgi ar to, ka jāatmaksā arī tiem, kuriem gar tiem kredītu labumiem nekādas daļas nebija. Bet tā jau ir valsts īpašība vai politika - apčakarēt savus iedzīvotājus, nevis kredīta īpašība. Tieši otrādi - kredīts tev dod IESPĒJU.... kuru vari arī neizmantot... un pretī prasa pienākumu. Kuru nepildīt tā īsti bez sekām nevari.
Ingars
# Iesūtīts: 2010.03.03 11:40:52
masiks [212.93.96.2]

Runa nav par to, privātie kredītņēmēji ir sīka vienība. Ja runājam par sazvērniecisku organizāciju, tad tās mērķis būs nostādīt veselas valstis kredītatkarībā pret viņu finansu sistēmu. ASV, starp citu, jau sen ir parādā federālo rezervju bankai, kas ir iluminatu kontrolē
*Duksis
# Iesūtīts: 2010.03.03 12:34:39
Nu vot i pogovoriļi... . Jo dziļāk mežā...pardon.. Latvijā..., jo resnāki partizāņi...pardon...ilumināti.
Ingars
# Iesūtīts: 2010.03.03 12:58:33
*Duksis

Es neko nepostulēji, tik aicinu padomāt. Nesaprotu, kāpēc cilvēki uzreiz tik negatīvi noskaņoti pret šo tēmu? Vai tad neredzam likumsakarības pasaules vēstures attīstībā.
sica. [78.84.153.254]
# Iesūtīts: 2010.03.03 13:01:38
negribas apvainot, bet Ingars pirmais komentārs man sagādāja smieklus un radās viens jautājums vai nav grūti dzīvot, ja uz katra stūra čorķiki rādās?
Vispār zinu vēl vienu luterāni, kas Ingara idejas bīda. ar visu laiku žīdus lamā, masonus gāna utt. bet tas ir uz dzīvi apvainojies ci;lvēks. aizbrauca no LV, jo te viss ir slikti, tagad jau padsmit gadus dzīvo ASV un tur ar slikti. viss slikti, visi slikti, visi zog, visi krāpjas un tie žīdu masonu.... tie visu ASV nolaiduši uz grunti un tagad visu pasauli izpostīs::
Jošs Mulders
# Iesūtīts: 2010.03.03 13:06:03
Iluminaatu meerkjis ir iLuminisceet tumsaa
*Duksis
# Labojis *Duksis: 2010.03.03 13:13:16
Liekas, ka nauda sāk palikt lētāka. Visās Latvijas bankās, šķiet, sākuši kristies procenti par ieguldījumiem. Ja pirms mēneša Parex bankā tie bija 12-13% gadā, tad tagad sarukuši līdz 9% (Maxi konts no 8% uz 5,1%). Līdzīgi procenti ir kritušies arī citās bankās. Rantjē tipa kapitālistiem, tiem, kas dzīvo no kapitāla procentiem, nepakustinot ne pirkstiņa, šķiet, sākas grūti laiki... būs jāatsakās no lasīša un šampānieša brokastīs... . Vot, tādi šausmu laiki ir pienākuši Latvijā.
Ingars
# Iesūtīts: 2010.03.03 13:14:15
sica. [78.84.153.254]

Ir viena lieta gānīties un mētāties ar vispārīgām frāzēm, bet te ir runa par konkrētām lietām. Protams, vieglāk ir kā strausam iebāzt galvu smiltīs un izlikties, ka viss ir kārtībā, a nekas nav kārtībā, vai tad tu neredzi, kas pasaulē notiek? Vai tu neapjēdz, ka tevi izmanto?

Ctulhu

Kāpēc nepareizi? Visi cilvēki grib maksimālu labumu priekš sevis iegūt, būsim godīgi - tā ir visa mūsu dzīves jēga, tiesme un centieni. Problēma ir tāda, ka cik cilvēku tik vēlmju un tas ir iespēju ierobežojošs faktors, jo katrs velk deķīti savā virzienā, bet iegūst visvairāk tas, kurš panāk, ka vairāki velk deķīti viņa virzienā
sica. [78.84.153.254]
# Iesūtīts: 2010.03.03 13:17:45
Ingars
mani neviens neaizmanto
Kā mani var izmantot? man nav kredītu, jo kārdinājumiem nepadevos, mani neviens neregulē. daru ko gribu un kā gribu
tavi fakti ir zinātniski pierādīti vai atkal kāds liecinājis pamatojoties uz Bībeli? vai kāda tante teica?
nea tas mans paziņa ar lasa visādus štruktus un tad visu komentē. Piem. rūpniecība ASV. to sagrāva masoni. pa nopietnam. citādāk, jau nekas nebūtu sagrauts :

es redzu, kas pasualē notiek. un daudzi štrunti notiek, jo cilvēki nedomā ar galvu. Dievs cilvēkam devis galvu, smadzenes un brīvu gribu, a cilvēks kaut kā to nevēlas visu izmantot
EzītisMiglā
# Iesūtīts: 2010.03.03 13:18:46
Solīt vai nesolīt, un ko solīt, nav nekādas īpašas nozīmes, jo solītais tāpat makā nekritīs, un par solīto vēlāk nekādi nebūs jāatbild, nevienam.
Tādad solīt var dajebko, un te darbs reklāmas psihologiem.
Balagāns turpināsies, kamēr kādreiz iestāsies nookrātija un tad ir cerība, ka viss nostāsies savās vietās.

EzītisMiglā
# Iesūtīts: 2010.03.03 13:24:29
Ctulhu
Tev var buut
Tev tāpat, un visiem.
Tikai ar "labumu" ko nu kurš saprot
Piem, labums var būt arī tāds "man patīk palīdzēt večiņai pāriet pār ielu, es jūtos slikti, ja viņai nepalīdzu".
EzītisMiglā
# Iesūtīts: 2010.03.03 13:26:07
Ctulhu
Jaa, vot mani arii ne
Nu, vismaz nodokļus ta no tevis tāpat noplēš, un tad izmanto visādām muļķībām.
*Duksis
# Iesūtīts: 2010.03.03 13:41:15
Jautājums: varbūt [korumpētu] privātu banku sistēma ir tā, kas šodien pārvalda [finansu] pasauli?
Ingars
# Iesūtīts: 2010.03.03 13:50:35
sica. [78.84.153.254]

Nu tev kaut kā vienmēr ir kas pretī ko pateikt, nav jau runa tikai par kredītiem. Un tavi fakti ir zinātniski pierādīti? Vai esi pārliecināta, vai arī tava pārliecība balstās uz to, ka šobrīd tjipa viss ir kārtībā? Es vēlreiz saku - neko negribu postulēt, tikai rosināt domāšanu, salīdzināt pasaules notikumus ar pravietojumiem. Ir ļoti viegli un ērti sēdēt komforta zonā, bet Dievs mūs aicina būt modriem par savu ticību un aktīvākiem misijas darbā, mēs esam aicināti vērot laika zīmes, nevis vieglprātīgi pasmieties dzīvot rozā brillītēs

Ctulhu

Tev var buut

un kāda ir tava dzīves jēga? Vai tava cenšanās arī pēc citu labuma nav tikai tik gara, cik garš ir ceļš, kurš sakrīt ar tavām personīgajām interesēm?
a_masiks
# Iesūtīts: 2010.03.03 13:53:06
Vai tu neapjēdz, ka tevi izmanto?
Vispār es ļoti labi apjēdzu, ka tieši es izmantoju. Un uz nebēdu. bet tas nav tīri par velti. Man, paralēli tam, ka tomēr aizlienētie labumi ir jāatdod, par šo labumu lietošanu palūdza samaksāt. Nākotnē samaksāt. Pirms es ņēmu šos labumus, es to zināju un tam piekritu. Es neesmu mērglis un ļauna čūska, kura gatava kost rokā.... rokā kura man palīdz pēc mana paša lūguma!!!!!
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . >>

:: Pievienot komentāru

Autors: 
  • Lai iekopētu autora vārdu,nospied uz tā.
  • Reģistrēti lietotāji var rediģēt tekstus vēlāk.
Bold FontItalics fontUnderlineStrike OutSubscriptSuperscriptFont colorTeletypeHorizontal LineE-mail linkhyperlinkListsimies
Atlikušas 1000 zīmes

 Lapas redaktors:redaktors@lelb.lv; Copyright © 2006 LELB, created by MB Studija
Šajā stundā bijuši 110 , pavisam kopa bijuši: 5521