atpakaļ uz mājaslapu
E-pasts:  Parole: atcerēties mani reģistrētiesaizmirsu parolimeklēt
Diskusijas Par dažādiem jautājumiem Svētie - Īstenībā !!!
Aiko_Saule
Iesūtīts: 2009.11.12 09:27:50
Apgalvojums: Kad nonāc īstenībā - tad redzams, ka visi ir svēti, tikai daudzi nerīkojas saskaņā ar savu svētumu ! Kāds tam cēlonis ?
<< . 1 . 2 . 3 .
AutorsZiņas teksts
Svētais
# Iesūtīts: 2009.12.01 22:43:27
Aiko_Saule Jēzus to attiecināja tikai uz tiem, kas viņam tic kā Dievam. Viens vesels ar Kungu šis piepildījums ( apsolījums) šeit notiek vienā Garā tiem, kam ir Kristus Gars. Pilnīgi mēs esam jau kļuvuši ar Jēzus Kristus upuri un jauni radījumi garā. Jaunu miesu Dievs piešķirs pēc augšamcelšanās.

Dievs brīdināja caur Rakstiem, ka daži sagroza ticību sakot , ka augšāmcelšanās jau notikusi.

2. Tim. 2:18 kas ir noklīduši no patiesības, sacīdami, ka augšāmcelšanās esot jau notikusi, un sagroza dažiem ticību.
Adonika
# Iesūtīts: 2009.12.01 23:24:45
Tātad piedalīšanās organizēta kulta rituālos ir tās īstās ``attiecības ar Kristu`` (skan seksīgi, protams) un bez tām cilvēks nevar būt uzskatāms par Kristieti? Kas to būtu noteicis? Nejau pats JK.
To noteica Kristus pats, sakot ka draudze ir Viņa miesa. Nevar miesas daļa pastāvēt autonomi atrauta no pārējās. Līdz ar to nav iespējams pasttāvēt Kristū bez draudzes. Kā izņēmumu pieļauju apstākļus, kuros nav izvēles - piem. atrašanās uz vientuļas salas utml.
Adonika
# Iesūtīts: 2009.12.02 00:54:18
Gnidrologs
draudze un baznīca ir sinonīmi. Ar atšķirību, ka latviski vēl ar baznīcu nereti saprot ēku, bet tā nav bībeliskā izpratne.

Nekur nekad nav bijis nekāds mājiens, ka JK aicinātu organizēt jaunu reliģisku kultu
Viņš to izdarīja, pulcējot aiz sevis sekotājus un tos apmācot un dodot tiem pavēli sludināt Viņa mācību un darīt tautas par mācekļiem.
Aiko_Saule
# Iesūtīts: 2009.12.02 01:02:14
Gnidrologs

Par to Transcendēšanu bija labs kods Varētu teikt ka man arī tā ir atklājies - ka KAS IR - nevar simbolos izteikt - jo mainās būtība. Vārdi - ir birka - tas ir skaidrs.


baznīcā stīvi hierarhiska subordinācija ar birokrātiskiem noteikumiem

Man te ir atkal šāds kods: Baznīca ir Kristus Līgava - Līgava parasti savienojas ar Līgavaini - Līgava savienosies ar Līgavaini un kļus viena miesa - Lai viņi ir viens - izpildīsies - Tad transcendējam LAiku - un viņi jau ir viens. Tad tā kā Baznīca ir Kristus - protams tiem, kuriem tas tā ir atklāts - tie svētās mises laikā - upurē sevi no savas normālās dzīves - lai glābtu citus, kam vēl nav aizgājusi prieka vēsts (citreiz sev atkārtoti jāpasludina - tā Kristus darbojas TAGADNĒ. Faktiski - notiek būtņu pestīšana - jeb sludināšana, lai visi ieraudzītu KAS IR tādu kāds KAS IR - IR.

JK aicinātu organizēt jaunu reliģisku kultu
nu jā kultu nē un sektantismu arī nē - bet baznīcu kura ir universāla - pilnīga - jo pats JK ir pilnīgs.
Aiko_Saule
# Iesūtīts: 2009.12.02 01:15:24
Svētais Aiko_Saule Jēzus to attiecināja tikai uz tiem, kas viņam tic kā Dievam.

Vai esi pamanījis - šādu sakarību, ka Jēzus mums ir atstājis galveno lūgšanu - kurā nav nekādi dievi un Dieva - bet ir Tēvs.

Pirmais bauslis runā par nekādu Dievu turēšanu līdzās manim - mani KAS IR - krieviski сущий.

KAS IR ir atklājies kā svēta trīsvienība - Tēvs Dēls Svētais gars.

Trīspersonisks - kurš atklāsies kā bezgalīgi daudzpersonisks - jeb viens KAS IR - visi redzēs KAS IR tādu kāds IR. Pastarā tiesas diena - jautājums mantagad tāds rodas - vai tā pastarā diena ir domāta - tad kad tu saproti - šo visu un Tevi "tiesā" tava apziņa - par padarītiem grēkiem - jeb pastarā diena tomēr būs pēc nāves. Jo ja pirms nāves - tad tā ideja par paraušanu - darbojas, jo tie, kas jau dzīvo iekš KAS IR - tie jau ir tur - tajā debesīs, uz kurām daudzi dzenas - kā nu kurš - viens lūdzot viens kokus apskaujot - trešais maģiskos rituālus pilda - sātanisti lūdz luciferu - gaismas eņģeli lai tas viņus iepazīstina ar KAS IR - kā nu kuri
Svētais
# Iesūtīts: 2009.12.02 10:31:58
Aiko_Saule Tev ir sirdsapziņa, kas nosoda tavus ļaunos darbus. Taču tu vari apslāpēt to un apcietināt sirdi, mierīgi turpinādams grēkot. Tevi tiesās izrunātais Dieva Vārds un personība Jēzus Kristus, nevis tava apziņa. Tu ļoti maldies.

Par lūgšanu Tēvs, to lūdz tikai tie, kas ir caur Jēzus Kristus upuri kļuvuši par Dieva bērniem, nevis ikviens , kas apzinās kaut ko.
Aiko_Saule
# Iesūtīts: 2009.12.02 21:06:19
Svētais Kā ir Tavā realitātē ar to atpirkšanu - No kā mēs tikām atpirkti ?
Svētais
# Iesūtīts: 2009.12.02 21:26:04
Aiko_Saule No grēkiem.
Aiko_Saule
# Iesūtīts: 2009.12.03 01:05:23
Svētais Kā ir Tavā realitātē ar to atpirkšanu - No kā mēs tikām atpirkti ?

Vai Grēki ir tie - kuriem vajadzēja upuri ?
Vai Gaismas eņģelim - vajadzēja šo upuri ?
Kam īsti vajadzēja šo tirgošanos - sanāk ka KAS IR tirgojās ar Gaismas eņģeli - KAS IR dod Savu Dēlu - un pretīm dabū Grēkus ? Vai tā vai savādāk ?
Svētais
# Iesūtīts: 2009.12.03 14:19:01
Aiko_Saule Par grēkiem maksa ir nāve. Tēvs nodeva nāvē savu Dēlu, lai samaksātu par grēkiem un atpirktu mūs. Tā ir mīlestība.
Aiko_Saule
# Iesūtīts: 2009.12.04 00:37:19
Svētais Jā tas ir skaidrs, bet kam maksāja ar dzīvību ?
Tātad Dievs saka es Tev savu dēlu par cilvēces grēkiem - bet kam viņš to maksāja ar ko norēķinājās - ar ko bija bizness ?
Aiko_Saule
# Iesūtīts: 2009.12.12 15:48:15
Gnidrologs Pašam ar sevi. Dievs rada cilvēciņus, kas viņam neitc un grēko. Dievs rada citus dievus, kam cilvēciņi tic, bet kurus pats Dievs ienīst. Tad Dievs pagaida un visus soda par viņu grēkiem ar nāvi. Tad viņš pagaida vēl bik un izlemj, ka piedod visus grēkus, upurējot pats sevi cilvēciņa formā. Tad viņš atkal izgudro, ka cilvēciņi tomēr jāsoda, tikai tagad jau par to, ka tie netic, ka viņš upurēja sevi cilvēciņa formā. Et cetera, ad infinitum.
Pilnīgi skaidrs, ka šeit pie vainas šizofrēnija un personības dalīšanās.
Vai arī ekstrēma garlaikotība. Eksistēt mūžību tomēr nav forša lieta.


Kas IR – rada cilvēciņus, nevis ar mērķi atzīt visu KAS IR pilnīgi vai nē, bet vienkārši rada pats no sevis – jo KAS IR vienkārši ir un vienīgais izejas materiāls ir KAS IR – tā kā KAS IR ir mūžīgs, tad cilvēciņš ir mūžīgs, ja ir mūžīgs, tad nav radīts – vienkārši ir un viss un būs mūžīgi kā daļa no KAS IR – kaut arī nomirtu – cilvēciņš eksistēs, jo KAS IR eksistē. Cilvēciņi, kas ir KAS IR daļa – rada dievus. Paskatoties uz Sauli rodas Saules dievs utt. Ja tās daļas, kuras ir KAS IR daļas – rada paši dievus, tad KAS IR ir nevis dusmīgs – bet želastīgs pret sevi un savām daļām, kuras rīkojas saskaņā ar saviem izdomājumiem un sāk ciest un mocīties, jo zina un saprot, ka šādai attīstības stadijai ir vajadzīga želastība. Tātad, lai KAS IR šajā mūžībā neciestu un eksistēšana būtu pilnīgi laimīga – nepieciešams sūtīt – palīgu tām daļām, kuras attīstās nepareizajā ciešanu virzienā Kristu, kurš atnāk un atklāj īstenību – tādu kāda tā ir – atklāj vairāk sevi, ka ik viens ir daļa no viņa pēc substances – un ka mocības mūžībā būs tad, ja daļa kalpos izdomātiem dieviem, bet ne saskaņā ar visu KAS IR. KAS IR ir gudrs un zina, kā mūžībā dzīvot svētlaimīgi un rūpējās par visiem – jo visi ir pats KAS IR. No šejienes – KAS IR ir visu varens – un kā KAS IR lems tā būs un neviens nespēs viņa viedokli mainīt – jo KAS IR ir suverēns un dara kā grib, jo zina vislabāk, kā ir vislabāk – jo ir visvecākais – ar sirmu bārdu – nemirstīgs. Cilvēciņu sodīšana izpaužas tā – daļas ir neziņā – kā pareizi dzīvot lai nebūtu ciešanas – lai daļas nepaliktu neziņā, tām sūta ziņnesi ar prieka vēsti – kura satur veidu – pareizo dzīves veidu, kas nodrošina svētlaimīgu dzīvi – kas pieņem šo recepti – tie sāk dzīvot svētlaimīgi, kas nav attīstījušies pietiekami – tie recepti nesaprot – kad paaugās sāk saprast – un tad var izvēlēties darīt labo – dzīvot pēc pareizās receptes, kura nodrošina svēlamīgu dzīvi mūžībā, jeb nedzīvot – dzīvot ar subjektīvajiem pašizdomājumiem, kas neraksturo to KAS IR.
>>> No šejienes – katra būtnes daļa no KAS IR – iesākumā dzīvo savā realitātē, kuru neapzinās un nesaprot un tā izveidojas sava subjektīvā patiesība un subjektīvā taisnība – paiet laiks un pienāk brīdis, kad saproti, ka ārpus realitātes ir vēl kaut kas – un tā ir īstenība – īstenībā arī ir patiesība. Tad izveidojas tādi, kuri dzīvo savā realitātē saskaņā ar savas realitātes patiesību un ir tādi, kuri dzīvo īstenībā ar īstenības patiesību. Kam ir lielāka taisnība – tam, kuram ir savas realitātes patiesība vai tam, kuram ir īstenības patiesība ?
Aiko_Saule
# Iesūtīts: 2009.12.12 21:45:55
Gnidrologs Tātad - Savas realitātes patiesība var balstīties savas realitātes īstenībā - jeb precīzāk būtu - katra būtne dzīvo Īstenībā - un Šī īstenība veido realitāti - un šajā realitātē ja tiek sekots īstenībai - tad ir pareizasi ceļš, ja tiek sekots izdomājumiem tad nepareizasi ceļš. Tātad katrā realitātē katram ir pieejama īstenība tīrā veidā - kaut kāds īstenības apgabals - no KAS IR ! Kad tas noteiktā attīstības stadijā tiek atklāts - tad tas ir atklāts !

Tavs KAS IR priekš manis ir Bezgalība. Cita birka un viss.

Bezgalība manā Īstenības apgabalā ir daļa no KAS IR un arī rozā cūciņas, kuras lidinās virs kremļa jumta ir sava veida apgabals no KAS IR - no šejienes KAS IR ir KAS IR - vienreizēji skaisti !
Aiko_Saule
# Labojis Aiko_Saule: 2009.12.12 22:21:51
Gnidrologs Nu tā _ Bezgalībai ir konkurente Mūžība - KAS IR konkurents visums ! Vai visums sastāv no visa kas ir vai kas ir sastāv no visuma ? Vai KAs ir sastāv no bezgalības - vai bezgalība sastāv no KAS IR. No šejienes - katram objektam ir viens nosaukums - tātad KAS IR - ir mūžība un bezgalība - divas komponentes no KAS IR - jo ir gan mūžība, gan bezgalība, gan visums, gan rozā cūciņas un feja uz vanšu tilta atkārtotajā tagadnē - un KAS IR vienkārši ir KAS IR . Bezgalība ir bezgalība. Mūžība ir Mūžība. Trīs dažādas lietas - un Saule ir Saule un Jupiters ir Jupiters Tu esi Tu un Es esmu Es un pāvests ir pāvests ! Nemaldīgs ir nemaldīgs
Aiko_Saule
# Labojis Aiko_Saule: 2009.12.12 22:56:58
Gnidrologs
Nezinu kā ir tajā semantiskajā konfigurācijā - jo ar semantiku esmu uz jūs - sveša man viņa un ir sarežģīta - sarežģītāka nekā loģika, bet es tomēr lai kā gribētu ar tevi nonākt vieprātībā - nevaru piekrist ka KAS IR ir Bezgalība - jo KAS IR ir KAS IR un Bezgalība ir Bezgalība - šis likums man pagaidām neļau Tev piekrist - var būt vajadzētu man padomāt - vairāk tad kautkas jauns varbūt atklātos - pagaidām nekas jauns nav atklājies jau 3 mēnešus - kopš KAS IR man atklājās - jo aizmeditēties līdz KAS IR man prasīja vairākus gadus
Aiko_Saule
# Iesūtīts: 2009.12.13 00:12:30
Gnidrologs
Ok, pieļauju, ka tavs KAS IR ir galīgs.

KAS IR ir galīgs - neder, jo KAS IR ir KAS IR.

Šitais labais sanācis:
es, tā pat kā tu, ticu tikai tam KAS IR

precīzāk būtu
es, tā pat kā tu, atzīstu tikai KAS IR. Neskan forši - bet precīzāk izsaka būtību.
Aiko_Saule
# Iesūtīts: 2009.12.13 02:38:57
Gnidrologs Forši !

Un KAS IR ir atklājies Mozum - tā pat kā tagad mums - un saplūstot ar KAS IR - jeb precīzāk nevajag nemaz saplūst - jo mēs jau esam daļa no KAS IR un mēs esam visi viens KAS IR ! Jāmācās šeit korekti izteikties - kas nav viegli
Aiko_Saule
# Iesūtīts: 2009.12.13 12:00:22
Gnidrologs
Nevar blakus atrasties bezgalīgs radītājs un bezgalīga realitāte. Bezgalība ir tikai viena. Šī viena bezgalība ietver sevī ne vien sevi, bet arī visu pārējo. Ja realitāte ir bezgalīga, tad tā ietver sevī Dievu. Ja Dievs ir bezgalīgs, tad tas ietver sevī realitāti. Ja abas lietas ietver sevī viena otru, tad šiem apgalvojumiem nav jēgas. Mēs runājam par vienu un to pašu.

Bezgalība absolūtā definīcija ir - Tas, kas ietver sevī visu (pat savu neeksistenci). Bezgalības definīcijas apgabals ir bezgalīgs, līdz ar to tā nav identificējams objekts. Kaut Kas, Kas Sevī Ietver Visu nevar būt vairāki. Tas var būt tikai viens. Pat, ja abstrakti iedomājas, ka ir vairāki Kaut Kādi, Kas Sevī Ietver Visu, tad tie visi ir viena un tā pati lieta. Kā divi vai vairāki spoguļi, kas pavērsti viens pret otru un tikai reflektē sevī savu vienādību.

Ja eksistence ir bezgalīga, tad brīvās gribas princips ir visai iluzora štelle, jo ir skaidrs, ja jebkura tava rīcība ir obligāti notiekoša. Neviens cilvēks nevar izvēlēties kaut ko darīt vai nedarīt, jo jams to jau būs izdarījis, ja ne šajā, tad nākamajā/paralēlajā ciklā anyway.

Mazliet atkāpjoties, ir manīts, ka ne vienā vien mitoloģijā, tajā skaitā kristietībā ir mēme par to kā nedrīkst ieskatīties Dieva sejā. Mozus un kas tur vēl aisedza acis, kad viņam parādījās dievišķā gaisma. Tas man vienmēr asociējies ar Nīčes sakramentālo teicienu par bezdibeni, kurā pārāk ilgi blenžot, tas sāks blenzt pretim.
Man šķiet te arī ir cilvēkiem, kā galīgām būtnēm, piemītošās instinktīvas bailes pret to, kas nav galīgs, skaidri definējams un iekļaujams rāmjos. Ja cilvēks ar visu savu būtību ieraudzīs, kas viss ir bezgalīgs un sapratīs, ka viņš pats ir šī Bezgalība, kas sevi nepārtraukti marginalizē, lai nodrošinātu eksistenci iekš sevis, viņš sajuks prātā. Viņa prātam vairs nebūs kur dēties, jau tas jau būs viss un nekas ārpus tā vairs nebūs. Pilnīga domas apstāšanās un sevis bezjēdzīguma apjausma ir tas pats, kas nāve.



Tātad - KAS IR veido visu KAS IR. Esmu Novērojis - ka esi akcentējies uz īpašību - vai objektam ir tāda īpašība, kā ietvert sevī - Vai bezgalības viena no īpašībām ir ietvert KAS IR sevī ?- es sapratu -ka KAS IR veido visu KAS IR - līdz ar to veidošana un ietveršana nonāk uzmanības centrā - un ja man jāsaka - tad es priekšroku dodu veidošanai - nevis ietveršanai - jo ja meditē, par to kas kuru ietver - nonāk bezgalīgā IŅ JAŅ riņķī - ieciklējas bezgalīgi doma - bet ja iet veidošanas zaru - tad ir tā kā ir - un savādāk nav, tad rodas predestinācija - un viss notiek bez brīvās gribas - arī tas ko es te tagad rakstu - ir manis KAS IR rakstīts. Pats KAS IR tagad raksta - par sevi atklādams vēl vairāk sevi sev - un tā rodas arvien jauni papildinājumi esošajam KAS IR - mūžīga transformēšanās - mūžīgā dzīvošana. No svētajiem rakstiem - saviem vārdiem. Un tempļa es tur neredzēju - jo KAS IR bija viņos un viņi viņā - viss viens KAS IR - no šejienes viss ko saki ir savā īpašā veidolā - jautājums ir tagad tāds, pēc tam kad ir atrasts KAS IR - nemainīgais - klints. Jautājums ir - kā tagad iegūt laimīgu to dzīvošanu saskaņā ar KAS IR .

Laimīga dzīvošana ir pareiza dzīvošana - pareiza dzīvošana ir pazīt KAS IR - un nedauzīties pret viņu ! Ja pazīsti KAS IR - tad nedauzīsies kā akls - un KAS IR ir par to lai nenotiktu mūžīgās ciešanas - bet normāla dzīve - KAS IR šeit runā - savā veidā KAS IR ieērtojas - Kā grib ! Notiek KAS IR griba Svētajos raksto ir rakstīts - ka gribēšana nāk no KAS IR - tātad tas ko es tagad gribu - ir KAS IR ielikts un tā tas ir. Ēbrejiem uz kapakmens stāv rakstīts - Dievs, ja Tu mūs izglābsi - tad mēs tapsim glābti ! Tas atrodas Liepājā - tai vietā kur ēbrejus šāva - interesanta vieta no folozofijas par KAS IR viedokļa. Tātad ēbrejs - pilnīgi dzīvo dzīvi - saprasdams, ka KAS IR visu regulē un vada - ja paskatās ēbreju vēsturē uz 6 dienu karu - tad redzams, ka tauta vienkārši cīnās par izdzīvošanu - un ja KAS IR gribēs, lai izdzīvotu tad izdzīvos ! Šeit KAS IR - sūta savu dēlu - Jēzu - kas arī ir daļiņa no KAS IR - un rāda ceļu - LAi viņi ir viens - tāpat kā es un Tēvs esam viens ! Šeit runa iet par vienu un to pašu !
Bet tiešām cilvēkam - kurš dzīvo ar priekštatu, ka viss ir galīgs - nav grūti pārorientēties uz to ka viss ir bezgalīgs un mūžīgs - no sērijas bezgalīgi bezgalīgi mūžīgs ! --------- Es esmu - un mans motors ir mana gribēšana - kura ir KAS IR ielikta ! Es gribu - to ko grib KAS IR - labo - saskaņā ar savu atklāsmi - kuru saprotu ! Jo tikai saskaņā ar to KAS IR - es varu būt Laimīgs - kā KAS IR daļiņa. Kāpēc šādas daļinās ir vajadzīgas - par to es neesmu meditējis Smaga Tēma Pagaidām esmu apstājies - ir tā kā ir un dzīvoju Un baudu dzīvošanu - un skatos ko šodien KAS IR man jaunu atklās ! Bezgalīga filma - man jānoskatās Tāds liktenis
<< . 1 . 2 . 3 .

:: Pievienot komentāru

Autors: 
  • Lai iekopētu autora vārdu,nospied uz tā.
  • Reģistrēti lietotāji var rediģēt tekstus vēlāk.
Bold FontItalics fontUnderlineStrike OutSubscriptSuperscriptFont colorTeletypeHorizontal LineE-mail linkhyperlinkListsimies
Atlikušas 1000 zīmes

 Lapas redaktors:redaktors@lelb.lv; Copyright © 2006 LELB, created by MB Studija
Šajā stundā bijuši 187 , pavisam kopa bijuši: 12509