atpakaļ uz mājaslapu
E-pasts:  Parole: atcerēties mani reģistrētiesaizmirsu parolimeklēt
Diskusijas Par dažādiem jautājumiem Svētie - Īstenībā !!!
Aiko_Saule
Iesūtīts: 2009.11.12 09:27:50
Apgalvojums: Kad nonāc īstenībā - tad redzams, ka visi ir svēti, tikai daudzi nerīkojas saskaņā ar savu svētumu ! Kāds tam cēlonis ?
. 1 . 2 . 3 . >>
AutorsZiņas teksts
S.R...(katole)
# Iesūtīts: 2009.11.12 10:34:18
arī aiko-saule, lai gan ir nonācis īstenībā, nespēj savus rakstus novest līdz normālam diskusiju stāvoklim.
Aiko_Saule
# Iesūtīts: 2009.11.13 23:56:02
S.R...(katole) Man mērķis nav neko novest - jo kas gribēs gribēs kas nē tie nē Katram ir savas intereses ! Tu arī esi nonākusi Īstenībā ? Jeb esi nonākusi kur citur ?
Balss de Vīra
# Iesūtīts: 2009.11.14 14:35:11
Aiko_Saule
Nezinu, vai īstenībā visi ir svēti. Bībele par svētiem sauc apžēlotos grēciniekus, kuri savu svētumu gūst no Kristus taisnības un Viņa svētuma.
Tas Pats
# Iesūtīts: 2009.11.14 18:57:10
Ko nu kurš par svētumu uzskata.
Godmanis vēl arvien domā, ka, "glābdams" Parexu, ir Latvijai labu darījis.
Svētais
# Iesūtīts: 2009.11.14 19:11:08
Balss de Vīra Visi gan, jo Bībele visus sauc par svētajiem, kas ir ticējuši Jēzum. Bet tas gan ir patiesi, ka tie savu svētumu gūst pateicoties Kristus svētumam viņu labā, bet ne uz savu darbu rēķina.
skolniekss
# Labojis skolniekss: 2009.11.15 09:08:43
Gnidrologs A kas ir ``svētums``?

Kam bail pieskārties un aizskart ar savu elpu, jo to varu tikai sasmērēt...
S.R...(katole)
# Iesūtīts: 2009.11.16 10:01:39
Gnidrologs
vienkārši runājot - svēts, tas ir "nošķirts"Dievam, Dievam piederošs. un šajā izpratnē daudzi jo daudzi ir svēti.
Adonika
# Iesūtīts: 2009.11.16 10:04:50
šajā izpratnē daudzi jo daudzi ir svēti
visi, kuri ir tiešām kristieši
S.R...(katole)
# Iesūtīts: 2009.11.16 10:08:24
Adonika
mmm.... te nu būtu ļoti interesanti zināt, kuri cien. adonikas prāt` ir tie tiešām kristieši?
Adonika
# Iesūtīts: 2009.11.16 10:24:23
S.R...(katole)
ne man par to spriest. Tikai Dievs var katra sirdi izsvērt, bet ir nācies satikt cilvēkus, kas sevi par pareiziem kristiešiem uzskata un tai pat laikā viņiem nav attiecības ar Kristu, jo nevēlas Viņu apgrūtināt, vai arī neapmeklē nevienu draudzi regulāri.
S.R...(katole)
# Iesūtīts: 2009.11.16 10:27:14
Adonika
ne man par to spriest. Tikai Dievs var katra sirdi izsvērt

prātīga meitene. tad nedari to un būs labi.
S.R...(katole)
# Iesūtīts: 2009.11.16 11:08:55
Aiko_Saule
Man mērķis nav neko novest - jo kas gribēs gribēs kas nē tie nē Katram ir savas intereses ! Tu arī esi nonākusi Īstenībā ? Jeb esi nonākusi kur citur ?
atvaino, nepamanīju tavu jautājumu. tas protams ir ļoti interesants.
vilks
# Iesūtīts: 2009.11.16 11:19:18
S.R...(katole)
jā, tagad atzīsties - kur tu esi nonākusi????
S.R...(katole)
# Labojis S.R...(katole): 2009.11.16 11:20:28
vilks

ļoti lēnām virzos uz brīvības pusi.
bet grozies kā gribi, kā Jēzum pie kājām ,tā pie kājām...
Grēciniece
# Labojis Grēciniece: 2009.11.16 17:27:37
"Mēs esam svēti pēc aicinājuma, bet ne pēc izpildījuma"

(varbūt to sacījis kāds cits, bet šos vārdus dzirdēju no māc.J.Bitāna, manuprāt ļoti precīzi!)
Francisks
# Iesūtīts: 2009.11.16 22:32:20
Svētuļu ir liku-likām,bet svēto...
S.R...(katole)
# Iesūtīts: 2009.11.17 09:48:28
Gnidrologs
as arī liekas pārāk poētiski. Pardon my ignorance, bet vai šī tā pati minētā piederēšana organizētās reliģijas kustībai?
skumji, bet man nav pacietības runāt ar tādiem kā tu vai tas velnabalons ēēē... kā viņu tur pich007. tās visas ir elementāras ticības patiesības, kuras ikviens bērns apgūst svētdienas skolā, ja ir interese, lūdzu. ja gribās muldēt, no manas puses - nē, paldies.

RKB māca, visi cilvēki pieder Dievam, visi bez izņēmuma. arī citu reliģiju pārstāvji iet ceļu pie Dieva. arī mājās sēžot un dzīvojot saskaņā ar savu labo sirdsapziņu cilvēks iet pie Dieva. cits jautājums - cik taisns un viegls būs šis ceļs. kāpēc ir vēlams to iet kopā ar Baznīcu u.tt.
skolniekss
# Iesūtīts: 2009.11.17 14:31:58
Ctulhu Mikroshēma izgatavosjanas procesaa, piemeeram?

Papildināšu savu domu.
Tāds, kam vēlos līdzināties, kam bail pieskārties un aizskart ar savu elpu, jo to varu tikai sasmērēt...

Aiko_Saule
# Iesūtīts: 2009.11.20 00:39:54
Gnidrologs
RKB māca, visi cilvēki pieder Dievam, visi bez izņēmuma

jeb savādāk - visi pēc substances ir Dievs. Saskaņā ar svētajiem rakstiem.
Jāņa 10:34 Jēzus viņiem atbildēja: "Vai nav rakstīts jūsu bauslībā: Es esmu sacījis, jūs esat dievi.

Tie kuriem ir atklāts ka viņi ir Dievi tie ir - kuriem nav atklāts tiem nav. Parasti atklāj tiem, kuri ir gatavi - cilvēce tuvojas tai attīstības pakāpei - lai tā varētu pieņemt šo faktu. Ne visi to spēj - jo viņos ir daudz ideoloģijas - informācijas, kas šo faktu nespēj pieņemt - jo ir pretrunā. No pastarās tiesas neviens nevarēs aizbēgt - jo pats esi Dievs un no sevis nekur aizbēgt nevari - ir vajadzīgs laiks - lai sevi pieņemtu tādu - kāds esi Jūs esat Dievi - un tad seko galvenais ! Nāk Dievs Jēzus un atklāj ko vēl līdz šim nebijušu augstāku par visiem Dieviem arī par Dieva visaugstāko personu Krišņu - Tas ir - Tēvu ! Tāpēc galvenā lūgšana ir nevis Krišņa mūsu - bet Tēvs mūsu ! Centrs ir Tēvs . Smieklīgākais ir ar Gaismas eņģeli - Tas gāja pie pirmajiem cilvēkiem ar kārdinājumu - tu kļūsi Dievs - varu vienkārši Luciferam atbildēt - es jau esmu Dievs un man ir Tēvs debesīs - Un Jēzus ir mans brālis, kuram bija misija to atklāt ! Lūk viss saliekas pa plauktiņiem - loģiski un prātam saprotami ! RKB māca ka visi pēc substances ir Dievi - tikai ir vajadzīgs laiks lai to varētu pieņemt - un sadzīvot ar to. Jo neattīstījušies - ir daudz sagrēkojuši - tas ir tā - Tu esi svēts, bet kad sagrēkojies esi palicis kā dubļos iekritis. Tad apzinies savus grēkus saproti un kad būsi sapratis - tad atzīsi savus grēkus un tad nozēļosi ka esi darījis nepareizi bet neesi gribējis tā darīt vai kā savādāk - kad būsi sapratis nozēlojis - Tēvs Tev piedos - un par zīmi Tev Tēvs iedos sakramentu - pašu Sevi - par liecību ka Tēvs eksistē un palīdz tagad visās realitātēs !
Aiko_Saule
# Iesūtīts: 2009.11.24 14:36:49
Gnidrologs
Panteisms (no grieķu: πάν ( `pan` ) = `viss` un θεός ( `theos` ) = `Dievs`) – reliģiski filozofiska mācība, kas Dievu identificē ar dabu un kas dabu, pasauli uzskata par Dieva iemiesojumu.

es uzskatu - ka Daba ir tikai daļa no Kas ir - tātad, ja Kas ir ir JHVH - tad tas nav pateisms. Panteisms identificē Dievu ar dabu - es identificēju Kas ir ar Kas ir. Šeit ir atšķirība.

"Pārliecība, tieši pārliecība, ka pasaules dzīves process ved uz pilnveidošanos un galīgu atbrīvošanos no sāpju važām, kuras uzliek cēloņu un seku likums, - šī pārliecība ir vienīgā budisma ticība, vienīgais dogmatiskais postulāts"

cēloņu seku likumiem esam palķauti - un dzīves procesā mēs attīstīsimies un kļūstam gudrāki - iemācamies dzīvot pareizi dzīvi saskaņā ar visu Kas ir - jo cieš jau tie, kas nezina kā pareiz dzīvot saskaņā ar Kas Ir. Ar laiku - mācāmies un iemācāmies - augot - attīstoties - iepazīstot un izprotot !

:: Pievienot komentāru

Autors: 
  • Lai iekopētu autora vārdu,nospied uz tā.
  • Reģistrēti lietotāji var rediģēt tekstus vēlāk.
Bold FontItalics fontUnderlineStrike OutSubscriptSuperscriptFont colorTeletypeHorizontal LineE-mail linkhyperlinkListsimies
Atlikušas 1000 zīmes

 Lapas redaktors:redaktors@lelb.lv; Copyright © 2006 LELB, created by MB Studija
Šajā stundā bijuši 159 , pavisam kopa bijuši: 2571