atpakaļ uz mājaslapu
E-pasts:  Parole: atcerēties mani reģistrētiesaizmirsu parolimeklēt
Diskusijas Par dažādiem jautājumiem Vai kāds var palīdzēt saprast neskaidrās Rakstu vietas?
Svētais
Iesūtīts: 2009.09.29 12:51:36
Vai Jums pašiem ir tādas-neskaidras Bībeles rakstu vietas, ko Jūs nekādi nevarat savietot ar citām, kas ir skaidras? Palīdzēsim viens otram! Lūgums piedalīties tikai kristiešiem.Paldies.
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . >>
AutorsZiņas teksts
armilo
# Labojis armilo: 2009.10.08 16:07:17
Svētais, rakstuvieta izšķir triju veidu bezdzimuma (oriģinālā -einuhus) cilvēkus. Pirmie ir dzimuši ar reproduktīvās sistēmas traucējumiem. Otrie ir speciāli izkastrēti, piemēram harēma einuhi. Trešie ir Kristus aicinātie mācekļi, kuriem Viņš iesaka kalpošanu bezlaulībā, kā labāko variantu.
Svētais
# Iesūtīts: 2009.10.08 16:22:14
armilo Paldies Tev!

Gaidu vēl komentārus brāļi un māsas.Paldies
armilo
# Iesūtīts: 2009.10.08 16:39:24
Nupat ielūkojos grieķu tekstā, un man sanāca pavisam interesanta versija rakstuvietas nobeigumā. "Kas to spēj saprast, lai saprot" var iztulkot arī tā: "Kas spēj atturēties(apvaldīt dzimumtieksmi), lai atturās".
Svētais
# Iesūtīts: 2009.10.08 16:40:01
armilo ūu šis gan foršs komentārs, Paldies!

Vēl gaidu!
Svētais
# Labojis Svētais: 2009.10.09 14:49:41
Kā saprotat šo rakstu vietu?

Mat. 19:29 Un, kas atstājis mājas vai brāļus, vai māsas, vai tēvu, vai māti, vai sievu, vai bērnus, vai tīrumus Mana Vārda dēļ, tas saņems daudzkārt vairāk un iemantos mūžīgu dzīvību.

Vai tas ir domāts, ja es apprecos piem., un tad, ja izlemju atstāt visu, tad tas man pieskaitīsies kā nopelns? Vai tas domāts, ka Kristus man jātur virs visa tur uzskaitītā pirmajā vietā?

Jo citā vietā Raksti salīmeņo dažādās pakāpēs kaut kādas līdzīgas darbības.Piem.ja Jēzus saka netiesā, tad Pāvils saka, ka varam iztiesāt lietas draudzē, bet labāk tomēr ir netiesāties.
Mulders
# Iesūtīts: 2009.10.09 15:04:37
Svētais...

Tiek pretsatīta šī grēcīgā Pasaule pret Dieva Valstību. Aceries, Jānis vispār visu laiku runā `Šī Pasaule` ar to domājot grēcīgo pasaules daļu... ne ka Dieva Radītais būtu kas ļauns. Pāvils arī runā par "Šīs Pasaules Bērniem"...

Tā Kristus māca, ka Dieva Valstības ieguvumi ir lielāki nekā šīs pasaules zaudējumi! Kristus neaicina no Tēva un Mātes atteikties, viņš tač neaicinātu mūs 4o bausli pārkāpt... Bet viņš gan māca, ja kāds Kristus dēļ daudz ko zaudē, tad Kristus viņam daudzkārtīgi kompensēs... Tas nav aicinājums uz Dieva kārdināšanu... sak... izmet pa logu 10Ls ar piebildi - Tas ir KRistus Vārdā, tad pastakstītē tev iekritši 100Ls... nē... Tas ko Kristus apsola, ja tev Kristus Dēļ būs zaudējumi un tev būs jāzaudē visdārgākais (tāpēc māte, tēvs pieminēti) - tad tomēr Kristus tevi neatās bešā... bet atdos daudzkārtīgi, lai tu nebūtu nabags Dieva Valstībā!

Tas nav materiālās labklājības apsolījums... tas ir Žēlastības Apsolījums
Svētais
# Iesūtīts: 2009.10.09 15:09:46
Mulders Paldies tev Mulder!

Gaidu vēl kristieši komentārus!
Svētais
# Labojis Svētais: 2009.10.27 13:39:08
Vai šī Rakstu vieta neuzliek mums atbildību un pienākumu darīt Jēzus darbus? Kā jūs to saprotat? Jo ja mēs sevi saucam par tiem, kas tic Jēzum, vai tad Jēzus arīdzan nesaka, ka tad tie , kas tic Viņam darīs arī viņa darbus? Dziedinās slimos ar roku uzlikšanu, darīs brīnumus, cels augšām miroņus, un dzīs ārā ļaunos garus... Nemaz nerunājot par tiem lielākiem darbiem, būtu labi, ja darītu tos darbus, ko Jēzus darīja, un tad var domāt arī par lielākiem..

Jāņa 14:12 Patiesi, patiesi Es jums saku: kas Man tic, tas arī tos darbus darīs, ko Es daru, un vēl lielākus par tiem darīs, jo es noeimu pie Tēva.
armilo
# Iesūtīts: 2009.10.27 20:56:58
Kāds portāls arī ir publicējis desmit neskaidrākās rakstuvietas. Nu ko kristieši, izskaidrosim?

Nosaukti desmit "sliktākie" Bībeles fragmenti
22.okt 2009 13:54, mango.lv
Nosūtīt draugam | Lasīt atsauksmes (6) | draugiem


Humoristiskā kristiešu žurnāla Ship of Fools (Muļķu kuģis) redakcija pēc vērienīgas lasītāju aptaujas sastādījusi reitingu ar desmit Bībeles fragmentiem, kas, pēc mūsdienu ētikas un morāles kritērijiem, ir visnekorektākie, rasistiskākie, sadistiskākie un pazemojošākie.

Desmitajā vietā, pēc žurnāla lasītāju uzskatiem, ierindojies sievietes pazemojošais fragments no Pāvila vēstule efeziešiem 5:22: "Sievas, esiet paklausīgas saviem vīriem kā Tam Kungam."

Devītajā vietā ir kāds pārlieku pazemīgs un pazemojošs citāts no Pētera 1. vēstules 2:18: "Kalpi, paklausiet saviem kungiem visā bijībā, ne vien labajiem un lēnajiem, bet arī ļaunajiem."

Astotajā vietā lasītāji ierindojuši bēdīgi slaveno Dieva pavēli, saskaņā ar kuru patriarham Ābrahāmam nācās ziedot savu dēlu Īzāku: "Tad Viņš teica: "Ņem savu vienīgo dēlu, kuru tu mīli, Īzāku, un ej uz Morija zemi un upurē to tur par dedzināmo upuri uz kāda no kalniem, kuru Es tev norādīšu"." (1. Mozus grāmata 22:2)

Septītajā vietā iekļuvis stāsts par pārsteidzīgo un muļķīgo Vecās derības personāža Jeftas solījumu Dievam, ko nevar lauzt: "Un Jefta deva solījumu Tam Kungam, un viņš sacīja: "Ja Tu tiešām nodosi Amona bērnus manā rokā, tad lai notiek, ka tas, kas kā pirmais iznāks no mana nama durvīm man pretim, kad es vesels atgriezīšos no cīņas ar Amona bērniem, lai tad pieder Tam Kungam, un es to upurēšu kā dedzināmo upuri." (..) Kad Jefta atgriezās uz Micpu savā namā, redzi, tad viņa meita iznāca viņam pretī ar rokas bungām un dejas solī; un viņa bija tā vienīgais bērns, un bez tās viņam nebija ne dēla, ne meitas. Un notika, tiklīdz viņš to ieraudzīja, viņš saplēsa savas drēbes un sauca: "Ak, mana meita! Tu mani lauztin salauz, kāpēc tieši tev tai jābūt, kas mani apbēdini! Bet es esmu atvēris savu muti pret To Kungu, un es tagad vairs nespēju atkāpties." Un viņa tam atbildēja: "Mīļais tēvs, ja tu savu muti esi Tā Kunga priekšā atdarījis, tad dari man, kā tas no tavas mutes nācis, pēc tam kad Tas Kungs tev ir ļāvis atriebties taviem ienaidniekiem, Amona bērniem." Un viņa sacīja savam tēvam: "Lai tad ar mani tā notiek, bet dod tikai man divi mēnešus laika, jo es gribu noiet kalnos un apraudāt savu jaunavību - es pati un manas draudzenes." (Soģu grāmata 11:30-37)

Sestajā vietā ierindots homoseksuāla attiecību nosodījums: "Tāpat arī vīrieši, atmezdami dabisko kopdzīvi ar sievieti, cits pret citu iekaisuši savā iekārē, piekopdami netiklību, vīrietis ar vīrieti, paši saņemdami sodu par savu maldīšanos." (Pāvila vēstule romiešiem 1:27)

Piektajā vietā iekļuvusi kāda sadistiska epizode ar izvarošanu un slepkavību: "Tad tas vīrs sagrāba savu blakussievu un izvilka to ar varu pie viņiem ārā; un viņi to ņēma un piesmēja to visu nakti līdz rītam, un, tikai gaismai austot, viņi to atlaida. (..) Kad viņš nonāca savā namā, tad viņš ņēma nazi un savu blakussievu un sagrieza to ar visiem kauliem divpadsmit gabalos un izsūtīja tos pa visiem Israēla novadiem." (Soģu grāmata 19:25-29)

Ceturtajā vietā ierindots bēdīgi slavenais 137. psalms, kurā dievišķais vēstītājs ierosina pret klintīm sašķaidīt bērnus: "Svētīgs tas, kas sagrābs tavus mazos bērnus un viņus satrieks pret klintīm!" (137. psalms 9)

Trešajā vietā žurnāla lasītāji iekļāvuši zoofīlijas nosodījumu: "Katrs, kas jaucas ar lopu, lai tiek nonāvēts." (2. Mozus grāmata 22:18).

Otrajā vietā iekļuvusi visai ikdienišķa Dieva pavēle, kā būtu jārīkojas izredzētās tautas pārstāvjiem: "Tādēļ ej tagad un sakauj Amaleku, iznīcini itin visu līdz pēdējam, kas vien tam pieder! Nesaudzē nevienu no viņiem, nedz arī kaut ko no viņa kustoņiem: liec, lai aiziet nāvē gan visi vīri un sievas, gan bērni un zīdaiņi, vērši un visi sīklopi, kamieļi un ēzeļi!" (1. Samuēla grāmata 15:3)

Savukārt reitinga pirmajā vietā žurnāla lasītāji ierindojuši sievietes nicinošo fragmentu no Pāvila 1. vēstule Timotejam 2:12: "Taču mācīt es sievai nepieļauju, nedz valdīt pār vīru, bet viņai jāturas klusībā."
Balss de Vīra
# Iesūtīts: 2009.10.31 21:14:35
armilo
Sāc! Ar nepacietību gaidu!
Svētais
# Iesūtīts: 2009.11.02 13:27:11
Vai šī Rakstu vieta neuzliek mums atbildību un pienākumu darīt Jēzus darbus? Kā jūs to saprotat? Jo ja mēs sevi saucam par tiem, kas tic Jēzum, vai tad Jēzus arīdzan nesaka, ka tad tie , kas tic Viņam darīs arī viņa darbus? Dziedinās slimos ar roku uzlikšanu, darīs brīnumus, cels augšām miroņus, un dzīs ārā ļaunos garus... Nemaz nerunājot par tiem lielākiem darbiem, būtu labi, ja darītu tos darbus, ko Jēzus darīja, un tad var domāt arī par lielākiem..

Jāņa 14:12 Patiesi, patiesi Es jums saku: kas Man tic, tas arī tos darbus darīs, ko Es daru, un vēl lielākus par tiem darīs, jo es noeimu pie Tēva.


Njā, ja neviens nekomentē, tad jau, vai nu visiem tas uzdzen apsūdzības, ka tā nedara, vai nu kur nu mums nabaga mirstīgiem līdzināties Jēzum darot viņa darbus, lai gan tieši to Viņš arī šeit pasaka.
Svētais
# Iesūtīts: 2009.12.04 15:54:34
Ap. d. 17:21 Bet visiem atēniešiem un svešiniekiem, kas tur mita, nekas cits nerūpēja kā vien ko jaunu runāt un dzirdēt.

Vai šī rakstu vieta ir domāta, ka, ja kādam sludinam evaņģēliju un viņam nekas cits nerūp kā par ko jaunu parunāt ( atziņa) , tad tam nav jēgas? Kā jūs to skaidrojat?
Svētais
# Iesūtīts: 2009.12.04 16:01:21
Diemžēl uzskatu sistēmas neglābj. Glābj tikai Jēzus, un ticība Viņam.
rainars
# Iesūtīts: 2009.12.04 16:12:52
Svētais Njā, ja neviens nekomentē, tad jau, vai nu visiem tas uzdzen apsūdzības, ka tā nedara, vai nu kur nu mums nabaga mirstīgiem līdzināties Jēzum darot viņa darbus, lai gan tieši to Viņš arī šeit pasaka.
Liekas ka bail no ticības ,ja nu tiešām Dievs darbojas un ko tad?
Bail ka lepnība nepieviļ.
2.Tim.1:7 Jo Dievs nav mums devis bailības garu, bet spēka, mīlestības un savaldības garu.
Ef.1: un cik pārlieku liels ir Viņa spēka mērs, kas parādās pie mums, ticīgajiem, darbodamies tādā pašā visspēcības varenībā,
20 kādu Viņš parādījis Kristū,
Svētais
# Iesūtīts: 2009.12.04 16:16:39
rainars Piekrītu. Citādi to nevar iztulkot. Vai nu mums trūkst ticības vai drosmes, vai atklāsmes. Jo savādāk Jēzus neteiktu, kas tic Viņam tos pašus darbus darīs, jo mēs taču Viņa ticam?
Svētais
# Iesūtīts: 2011.04.14 17:39:02


Dan.12:7
7 Tad es redzēju, ka tas linu audeklā tērptais vīrs, kas stāvēja pār upes ūdeņiem, pacēla savu labo un savu kreiso roku pret debesīm, un es dzirdēju, kā viņš zvērēja pie Tā, kurš dzīvo mūžīgi: paies viens gads un vēl divi gadi, un viens pusgads, un, tiklīdz svētās tautas postītāja vara būs galā un beigsies svētās tautas klīšana, tad viss tas piepildīsies un notiks!

Mat.24:15
15 Kad nu jūs redzēsit izpostīšanas negantību stāvam svētā vietā, par ko pravietis Daniēls sacījis - kas to lasa, lai uzmana, -

Atkl.gr.11
2 Bet atstāj Dieva tempļa ārējo pagalmu ārpusē un nemērī to, jo tas ir dots pagāniem, un tie mīdīs svēto pilsētu četrdesmit divi mēnešus.
3 Un Es likšu Saviem diviem lieciniekiem, ka tie maisos tērpti pravietos tūkstoš divi simti sešdesmit dienas.

5 Tam tika dota mute runāt lielas lietas un zaimus un vara to darīt četrdesmit divi mēnešus ilgi.


Vai šeit ir runa par vienu un to pašu situāciju un vieniem un tiem pašiem laikiem/periodiem? Vai kādam ir atklāsme par to?

īpašs lūgums izteikties "Protestants"
Ingars
# Iesūtīts: 2011.04.15 09:39:02
Svētais

Iespējams, ka viena atklāsme norāda gan uz pašu Beigu Laiku, gan arī uz kādiem citiem notikumiem. Esmu dzirdējis, ka divi pravieši simbolizējot jūdu un nejūdu kristiešus.
Memekija
# Iesūtīts: 2011.04.15 10:07:50
Kāda jēga no tiem skaidrojumiem?
Svētais
# Iesūtīts: 2011.04.15 12:22:00
Memekija
Dievs Danielam teicis, ka pēdējos laikos vairosies atziņa.

Dan. 12:4 Bet tu, Daniēl, paglabā labi slepenībā šais atklāsmēs sacīto un apzīmogo šo grāmatu līdz pēdējam beigu laikam; daudzi to tad izpētīs, un atziņas vairosies! -

Tāpēc arī mans jautājums. Jo es ticu, ka mēs dzīvojam ( manu bērnu paaudze , varbūt mazbērnu) pēdējos laikos. Tāpēc vēlējos uzzināt vai pareizu saprotu, ka tad, kad ieņems Jeruzalemi, paies 3,5 gadi, un tas būs beigu laiku visizteiktākā zīme, bez visām tām, ko Jēzus vel pieminējis.
Svētais
# Iesūtīts: 2011.04.15 13:07:29
Ingars
Zini, esmu dzirdējis ļoti daudz un dažādus komentārus par dažādām rakstu vietām, bet man nav pašam atklāsmes par tām. Man pat ir tā, ka, es reizēm uzdodu kādu jautājumu, un man pašam ir pāris zināmi komentāri, bet man vajag saņemt sirdī atklāsmi, lai tā būtu mana izpratne.

Iesaku tev arīdzan darīt tāpat, tā mēs pieaugsim Dieva vārda izpratnē, kad mēs paši saņemsim atklāsmi.
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . >>

:: Pievienot komentāru

Autors: 
  • Lai iekopētu autora vārdu,nospied uz tā.
  • Reģistrēti lietotāji var rediģēt tekstus vēlāk.
Bold FontItalics fontUnderlineStrike OutSubscriptSuperscriptFont colorTeletypeHorizontal LineE-mail linkhyperlinkListsimies
Atlikušas 1000 zīmes

 Lapas redaktors:redaktors@lelb.lv; Copyright © 2006 LELB, created by MB Studija
Šajā stundā bijuši 198 , pavisam kopa bijuši: 17984