atpakaļ uz mājaslapu
E-pasts:  Parole: atcerēties mani reģistrētiesaizmirsu parolimeklēt
Diskusijas visiem Foruma lietotajiem vai redaktoram ir taisnība?
S.R...
Iesūtīts: 2009.02.05 11:47:09
vēlētos uzklausīt jūsu domas par šo:
1. vai esat pret sevi izjutuši "vienkāršu knābāšanu" forumā?
2. vai esat kādu "vienkārši knābājis"?
3. vai šo vietu uzskatāt par sava brīvā laika "nosišanas`līdzekli?
4. ko esat guvis no piedalīšanās forunā?
4.1. kaut ko pozitīvu guvis savas ticības izaugsmei?
4.2. kaut ko citu pozitīvu?
iepriekšpateicos par atbildēm.
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . 7 . >>
AutorsZiņas teksts
Mārtiņš
# Iesūtīts: 2009.02.09 21:00:03
Aivars Lapšāns
Ar foruma vadību runāju. Tā kā nav iemesla neuztraukties. Skaidrs ir viens , ka iz`maiņas te jātaisa. Lai nebēg cilvēki prom. Disciplīna te tādā anarhijā nav iespējama.

Nav iemesla neuztraukties - tāpēc, ka runājāt ar foruma vadību?
Varbūt varētu lūgt izteikties konkrētāk par šo jautājumu?
elita
# Iesūtīts: 2009.02.09 21:28:44
Izlasīju tikai sākuma jautājumus un varu pateikt,ka šis forums ir sniedzis man ļoti lielu atbalstu! Vasarā lūdzu padomu sakarā ar emocionālo vardarbību un saņēmu arī.Dažu un it īpaši viena cilvēka teiktie vārdi man sniedz atbalstu līdz šai dienai, par ko esmu pateicīga. Kopumā tas ir palīdzējis arī ticības izaugsmei, tā ka paldies!
Mulders
# Iesūtīts: 2009.02.09 21:33:38
Ar foruma vadību runāju. Tā kā nav iemesla neuztraukties. Skaidrs ir viens , ka iz`maiņas te jātaisa. Lai nebēg cilvēki prom. Disciplīna te tādā anarhijā nav iespējama.

Tak runā kaut ar ArchBīskapu! Par ko uztraukties īsti? Piestādīs man rēķinu par manis rakstīto textu apjomu uz LELB foruma cietā diska?
Aivars Lapšāns
# Labojis Aivars Lapšāns: 2009.02.09 23:08:28
MULDERAM
Nav runa konkrēti par Tevi , vai mani. Runa ir par stratēģiju. Lai evaņģēlij s būtu sasniedzams visiem. Taktiska sarunu forma. Un luterāņu sarunu vietne. Ja šīs detaļas ir ēnas pusē, tad nav vērts uzturēt forumu. Ja Tev patīk šitāds bardaks , tad taisi savu lapu un laid iekšā anarhiju cik vēlies. Redzēsi , ka pats pazudīsi ar savu korektumu. Varu pārņems sātans....
Neesmu redakcijai teicis par foruma slēgšanu ciet , bet drīzāk pretējo. Cik saprotu , tad lieta ir nopietna. Forumu var aizslēgt. Tāpēc paņem brāl brīvdienas uz kādu mēnesi un nomierinies. Aizbrauc ciemos pie kādiem brāļiem uz mazo grupu.
Redzēsi ko nozīmē dators bez restēm, evaņģēlijs bez robežām...
Aivars Lapšāns
# Labojis Aivars Lapšāns: 2009.02.09 23:14:34
Trilobīte
Bet protams. Un jābūt gudrai stratēģījai, lai pēc iespējas vairāk meklētāji atrod....Šajā laikā cilvēkiem mums ir jāpasniedz roka - nāc , te tevi sapratīs. Bet , ja cilvēks te lasīs vienus apvainojumus un gnīdošanos, tad sātans uzgavilēs.
Mārtiņš
# Iesūtīts: 2009.02.10 00:12:25
Aivars Lapšāns
Neesmu redakcijai teicis par foruma slēgšanu ciet , bet drīzāk pretējo. Cik saprotu , tad lieta ir nopietna. Forumu var aizslēgt.

Vai Jūs saportat, kādu ziņu nesat? Kaut kādus jocīgus draudus, kas izklausās pēc "es pa mazo durvju šķirbu dzirdēju, ka pieaugušie teica..."

Atvainojos visiem par oftopika uzturēšanu.
Aivars Lapšāns
# Labojis Aivars Lapšāns: 2009.02.10 01:24:20
Mārtiņš Tie nav draudi saprātīgajiem. Nesaprātīgajam šitāda foruma forma ir gana laba. Traci ceļ tie , kuri ir ar mieru te ēsties līdz pastarai dienai. Palasi vien. Nekādu secinājumu. Ja ciet - tad tas ir fašisms....tas nav nopietni.
Bet te ir runa par savstarpējo sarunu ētiku, kas aizklātā forumā ir diemžēl Latvijā izplatīta - ļoti daudz saradušies ,,varoņi,, , kuri domā , ka zākāšanās, nepatīkamu situāciju radīšana var vilkties visu mūžu. Ja cilvēkam nav kauna starp savējiem , tad nebūs kauns arī aizklātā forumā. Mēs nedrīkstam tā manifestēties , jo bezkaunīgs cilvēks parasti neapstājas....
Kāpēc jācieš LELB brāļiem un māsām , kuri te reizēm grib patusēt. Es neticu , ka visi te ir no LELB. Ja jā , tad mums visiem jānokaunās.
Man , piemēram , ir interesanti atpazīt šajā forumā rakstītājus. Piem. Jānis Ginters , kuru labi pazīstu. Man patīk viņa teoloģiskā inteliģence. Pazīstu daudz brāļus un māsas no viņa draudzes. Vēl man ļoti fascinē Jāņa Kalniņa kristīgās domas. Īsts mācītāja - pārējo kalpotāju vienotības piemērs. Skaidrs , pravietisks skatījums par lietām LELBā. Ja visi te rakstītu - no kādām draudzēm , tas būtu ļoti interesanti. Kāds viedoklis , domas , kalpošana attiecīgajā novadā. Kas tur slikts. Parasti te jau kā huļigāni uzvedas ar nikiem un zvjozdočkām saspiestie teksti. Jā teksti. Bezpersoniski. Tas ir kas jauns tautas saziņas formā.
vilks
# Iesūtīts: 2009.02.10 10:06:27
Aivars Lapšāns Mārtiņš
cik es zinu, tad pašlaik notiek sarunas par foruma pārveidi, kā arī diskusijas par foruma mērķiem un uzdevumiem. Man gan drīzāk šķiet, ka mūsu nespēja problēmas mīlestībā izrunāt var radīt lielākos draudus forumam, tāpēc ir labi, ka mēs mierīgi un lēnprātīgi izrunājam to, kas ir sasāpējis.
Man personīgi šķiet, ka cilvēki forumā parasti tiek pieņemti diezgan labvēlīgi, ja vien paši nenāk ar uzbrukumu citiem. Bet piekrītu, ka uzlabojumi vēl arvien ir vajadzīgi, īpaši būtu labi, ja būtu vairāk moderatoru, kas varētu virzīt sarunas, lai tās būtu jēgpilnas un draudzīgas.
Ave Sandra
# Iesūtīts: 2009.02.10 10:11:40
Aivars Lapšāns
šķiet, šo diskusiju var slēgt. kādi ir secinājumi? ja redaktora iecere un vēlme ir šo forumu veidot kā sterilu Lelba brāļu un māsu tusiņa vietu, tad atšķirīgajiem šeit nebūtu ko meklēt. lai to nodrošinātu ir jāpielieto A.L. minētās metodes ar iespēju foruma lietotāju atpazīt un nepieciešamības gadījumā veikt "iespaidošanas darbus"- tas ir vest nekārtību cēlāja, sātana aģenta stingru uzraudzību un pāraudzināšanu luteriskā garā. cik saprotu,A.Lprāt` tā būtu pareizā šī foruma kārtība un stratēģija.
nekādas brīvdomības, asākas sarunas vai atkāpes no A.L. izpratnes par kārtību.
es vēlreiz saku - smird! smird pēc totalitārā režīma, fašisma iedīgļiem.
Džonijs
# Iesūtīts: 2009.02.10 10:23:29
Njā...tiešām smird
Aivars Lapšāns
# Labojis Aivars Lapšāns: 2009.02.10 13:48:51
Neviens neko netaisās pāraudzināt. ,,Pāraudzināšana,, te notiek vienmēr, jo mācītāju te ir kā biezs. Un es jau nu gan neesmu tā baltākā avs LELBā , drīzāk pretēji. Brāļu mīlestība neļauj riebt un pārmācīt, bet runāt ( Māc. I. Pavloviča diskusija ar Mulderu) . utt
Māc. Pavlovičam būtu elementāri pāraudzināt Mulderu. Zinādams māc. Pavloviča kalpošanas spēku, es varētu tikai ieteikt Mulderam padzīvot Saulkrastu draudzē pie Pavloviča un tad nosaukt vēl kādu draudzi , kur ir tik nopitna kalpošanas stratēģija.
Skultes baznīca gada laikā ir atdzimusi. Tur gadiem bija bezcerīga situācija. Jo ne pēc teoloģijas zināšanām mēs varam atpazīt kurš ir labākais , bet pēc tā ko šis cilvēks dara, kādi viņa augļi. Un māc. Pavloviča augļi ir tādi - kur viņš ir kalpojis, tur cilvēki patiesi pieņēmuši Jēzu un motivējušies izmainīt dzīves. Daudz cilvēki pavēruši skatu uz baznīcu. Tas arī ir mūsu kopējais mērķis.
Ave Sandra
# Iesūtīts: 2009.02.10 14:15:01
tad nav ko runāt visādas muļķības. kā piem. - uzlikt foruma dalībniekiem pazīšanas zīmes, tas luterānis, tas katolis, tas sātana aģents u.tt.
ja redaktors kritīs izmisumā par foruma nekontrolējamo pašplūsmu tas forumam neko nelīdzēs.
manuprāt lietai jāpieiet pavisam vienkārši - ja kāds atļaujās sludināt citu evaņģēliju - no foruma ārā!
ja kāds atļaujās rupji lamāties vai rakstīt zvaigznītes - no foruma ārā. ja kāds visu laiku nemitīgi pļāpā - no foruma ārā! u.tt. varu garantēt - pēc nedēļas šeit būtu ideāls miers, saskaņa un klusums - kā kapā.
vārdusakot - man ir apnicis par to domāt - lai domā redaktors pats!
rainars
# Iesūtīts: 2009.02.10 14:26:06
Man domāt Lapšāna kungam padomā nav bijis totalitārisms ,bet tas par ko jau diskusijas ir bijis runāts ka cilvēka atpazīstamība atturētu pašu respondentu no nevajadzīgas manipulesanas ar Dieva vārdu un nemitīgu cita diskusijas biedru sacīto iztirzasanu ,pat pretēji savukart paša paustajam.
Ave Sandra
# Iesūtīts: 2009.02.10 14:31:42
rainars
ja tas ir risinājums, tad kā to ieviest dzīvē? šī tomēr ir publiska telpa un savas personas datus nevēlos paust, kā reiz kāds izteicās - skaļi stacijas laukumā. vai redaktors personīgi ar katru iepazīsies? es vaigā (un ne tikai) pazīstu lielu daļu šī foruma nekrietneļu, un? ko tas līdz? pilnīgi neko.
rainars
# Iesūtīts: 2009.02.10 14:41:02
Nu liekas jau neiet runa ar par pilnīgu datu ievadīsanu ,bet nu ka ir draugos vismaz ar īstu bildi un vardu.Nu ja ar tevi jau ar esam tikušies un zinam viens otru.Nu un nezinu ka to izmantotu ļaundabīgi vai vispār kā.Pieņemu to par faktu un viss.
Ave Sandra
# Labojis Ave Sandra: 2009.02.10 14:46:32
rainars
vārds man šeit īstais, bilde tikai mazliet mākslinieciska.(bet ir bijusi arī īstā) ko tas dos redaktoram ja uzrakstīšu - mans uzvārds ir R.......a? dzīvoju B....ā un esmu k....e?
varbūt kādam bailīgākam cilvēciņam tas liks ar drebēšanu pārdomāt sacīto vai drošības labad nerunāt vispār?
Aivars Lapšāns
# Labojis Aivars Lapšāns: 2009.02.10 17:27:07
Ave Sandra
Ja Tu nevēlies nosaukt savu vārdu un uzvārdu, tad TEv ir preoblēmas. Varbūt TEv kaimiņos ir kāds , kurš uzzinājis , kā Tevi sauc, apķers galvu un skries pie Tevis pēc evaņģēlija. Nesaprotu - kas traucē nosaukt savu vārdu kristīgam cilvēkam. Nu ir kaut kas slēpjams. Piem. (nav Tev domāts) - veca konservatīva dogmatika ( vārda klausītāju antiteoloģija). Vēl kas... nu nezinu...
Šodien braucu ar kādu brāli uz Valmieru un viņš teica - o , forši , tu atkal esi LELB forumā. Ja es būtu ,,paslēpies,, , šim brālim nebūtu ar mani nekādu diskusiju par LELB forumu. Tā mēs spriedām Dievlietas ...nu , super.
Pret varētu būt ne LELBieši, bet kas motivē LELBiešus slēpties....nu , kas. Kristīgs sapratīs visus bez izņēmuma , vai tas Vanags, Lapšans, melns, ....balts....
Solveiga neielog. [89.254.131.192]
# Iesūtīts: 2009.02.10 17:38:33
Aivars Lapšāns
Man liekas, ka Tev vajadzētu pārlasīt Mārtiņa tekstu, kur iztirzāts, kā varētu/šobrīd nav iespējams praktiski nodrošināt vārdu un uzvārdu autentiskumu. Es, piemēram, varu sākt rakstīties kā Valdis Zatlers, ko tad?
Aivars Lapšāns
# Labojis Aivars Lapšāns: 2009.02.10 17:43:59
nu raksties, visi pasmiesies, bet , ja nopietni , tad Tu būsi samelojusies.
Solveiga
# Iesūtīts: 2009.02.10 17:45:43
Aivars Lapšāns
Mjā... laikam šajā gadījuma runāšana ir bezcerīga.
Klau, bet patiešām, ko Tu saki par Mārtiņa tekstu?
Vai arī Tev labpatīkas atbildēt tikai uz paša speciāli atlasītiem sarunbiedra jautājumiem?
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . 7 . >>
Tēma ir slēgta, jūs nevarat iesūtīt komentārus

 Lapas redaktors:redaktors@lelb.lv; Copyright © 2006 LELB, created by MB Studija
Šajā stundā bijuši 60 , pavisam kopa bijuši: 16879