atpakaļ uz mājaslapu
E-pasts:  Parole: atcerēties mani reģistrētiesaizmirsu parolimeklēt
Diskusijas visiem Foruma lietotajiem vai redaktoram ir taisnība?
S.R...
Iesūtīts: 2009.02.05 11:47:09
vēlētos uzklausīt jūsu domas par šo:
1. vai esat pret sevi izjutuši "vienkāršu knābāšanu" forumā?
2. vai esat kādu "vienkārši knābājis"?
3. vai šo vietu uzskatāt par sava brīvā laika "nosišanas`līdzekli?
4. ko esat guvis no piedalīšanās forunā?
4.1. kaut ko pozitīvu guvis savas ticības izaugsmei?
4.2. kaut ko citu pozitīvu?
iepriekšpateicos par atbildēm.
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . 7 . >>
AutorsZiņas teksts
Aivars Lapšāns
# Iesūtīts: 2009.02.10 22:40:21
Solveiga
Par kādu Mārtiņa tekstu iet runa. Šajā nodaļā viņam ir vairāki teksti. Uz kuru man ir jātbild. Tur gan Mārtiņš vienkārši skaļi domā.
Aivars Lapšāns
# Labojis Aivars Lapšāns: 2009.02.10 22:43:22
Trilobīte
Vai tad viņa ir izdarījusi noziegumu pret jums , ka nevarat nosaukt viņas v;ardu un uzvārdu, kamēr nav notikusi tiesa?! Ja viņa jums ir labu darījusi , tad vēl vairāk ....Labos cilvēkus jāzin visai tautai.....!?
Nu , un kā sauc Tevi? No kurienes esi , no kādas konfesijas un draudzes? Es esmu no Cēsu raj. Raiskuma pagasta Straupes luterāņu draudzes. Fuuuuu...uzrakstīju....uzbrukumi manai mājai nesākas....
Ave Sandra
# Iesūtīts: 2009.02.11 10:03:41
Aivars Lapšāns
tu neesi atklāts līdz galam!!! pietrūkst tavas mājas pilna adrese, ģimenes stāvoklis, personas kods, vēlams arī sievas un bērnu personu kodus. vidējā mēneša izpeļņa pēdējo sešu mēnešu laikā. vai esi tiesāts? par ko? bērnībā masturbēji? un tagad?
ja nevari atbildēt uz šiem jautājumiem, uzskatu ka Tu slēpies vai tev ir kas slēpjams!
tā protams ir parodija par tēmu.
atvainojos par šo izlēcienu, bet kas var garantēt ka pēc vārda, uzvārda, draudzes vietas nosaukšanas neradīsies vēl kādi precizējoši papildjautājumi? redzi, ir pat tāds likums par ierobežotas pieejamības informāciju, kurš nodrošina personas datu neaizskaramību. es to respektēju kā savā darba vietā tā arī sadzīvē.
bet, ja tu ļoti vēlies kaut ko uzzināt konkrēti par mani, paskaidro kāpēc un iespējams saņemsi atbildes.
kā jau māsa Trilobīte ieminējās, mēs šeit esam samērā draudzīgs un atklāts domubiedru pulciņš,līdz šim nav bijušas problēmas ar uzticēšanos.
Džonijs
# Iesūtīts: 2009.02.11 10:13:58
Vot nesaprotu šo kasīšanos...īstais vārds vai neīstais...konfesija...kaut kāds murgs. Un ko tas dos? Cilvēki reālajā dzīvē staigā ar reāliem vārdiem un uzvārdiem. vai tāpēc tagad ir leiputrija? Vienkārši katrs pats atbild par sevi ko viņš dara vai raksta. Kurš tad galugalā ir tiesnesis Lapšāna kungs?
sicilia
# Iesūtīts: 2009.02.11 10:22:20
Aivars Lapšāns

Cienītais. es zinu, kas ir Sandra un kur viņa dzīvo, viņa zina, kas esmu es un kur es dzīvoju. es zinu kuru draudzi Sandra apmeklē ko dara viņas bērns un vīrs... to zina daudzi.... ja tev rodas jautājumi, var taču cilvēkam uztaijāt un viņš atbildēs privāti
un ko tev doss tas, ka mēs pateiksim, kas esam un ko šodien ēdām brokastīs nekas taču nemainīsies. Mes te patiesi esam draudzīgi 9regulāri aicinam pievienoties jaunu foruma biedrus savos pasākumos) esam atklāti (ak ko gan emocionālā uzplūdumā neizpaudši) un esma kādi esam
Ave Sandra
# Iesūtīts: 2009.02.11 10:26:52
Džonijs
katrs atbild par sevi, tas tiesa.
iespējams problēmas sakne slēpjas redaktora līdzatbildībā par foruma saturu, diskutētājiem, tēmām, sarunu veidu u.tt. ja šī ir Lelba lapa, tad tai jāizskatās pieklājīgi. ienāk cilvēks, un ko viņš redz? nav te neviens pūkains un ar spārniem!!! kauns,kauns!
bet tad A.L. ieskatās ciešāk - ak, tie tak nav jaukie luterāņi! tie ir visi citi - sātana aģenti! tikai ne luterāņi! un tas ir jāliek saprast ikvienam - zīmogus pierē - lai zin!
vārdusakot - neapskaužama situācija. jo nekauņas neliekas traucēties un turpina graut Lelba foruma pūkainuma reputāciju.
Džonijs
# Iesūtīts: 2009.02.11 10:31:07
Ave Sandra Jā...un tiem uzlika zīmogu uz pieres un uz rokas , lai tie nevarētu piedalīties LELB forumā
Solveiga
# Iesūtīts: 2009.02.11 10:40:41
Džamšuds
Nu, likums paredz slēgt speciālu līgumu ar personas datu apstrādes operatoru (uzņēmumā tie parasti ir grāmatveži un personāla daļas darboņi), kā arī reģistrēt personas datu apstrādes sistēmu (manuālo, elektronisko vai jaukto) Valsts Datu inspekcijā. Ta laikam rel. org. tas nav jādara...
Vilks. [91.203.96.30]
# Iesūtīts: 2009.02.11 10:52:24
Es domāju, ka reģistrācijas dati ir visai konfidenciāli šai forumā. Pie tam prasīts tiek ļoti maz...pat neatceros,vai īstais vārds tika prasīts vai tikai niks un epasta adrese?
Solveiga
# Labojis Solveiga: 2009.02.11 10:52:28
Džamšuds
Jebkuru informāciju nevar, vismaz tas netiek praktizēts. Es tiku ierakstījusi anketā vārdu, uzvārdu, adresi, telefonu.
Personas kodu rakta kvītī, kad maksā gada ziedojumu (luterāņos). Automātiski sanāk iedot personas kodu un bankas datus, ja naudu nevis met lādītē, bet pārskaita.
Vairāk nekas nav ticis prasīts. Ā, piedošanu, ģimenes stāvoklis un bērni. Pēdējo droši vien vajag, lai plānotu nepieciešamo svētku dāvanu apjomu, vismaz tā izskatījās

interneta foruma reģistrācijas datiem. Uz tiem grēksūdzes noslēpums taču neattiecas
Nu, sanāk, ka neattiecas uz reģistrācijas datiem, jo to autentiskums tāpat šobrīd netiek pārbaudīts, un vēl jo vairāk neattiecas uz paša izpļāpātajiem/paustajiem, jo tos tāpat visi redz - līdz pašrocīgai izdzēšanai
Ave Sandra
# Iesūtīts: 2009.02.11 11:15:24
Džamšuds
nu nezinu, ja jaunie Lelb foruma noteikumi pieprasīs nosaukt dzīvesvietas adresi, personas kodu un mēneša vidējo izpeļņu es pretošos! jo neesmu luterāne. tad jau lai ievieš viesstatusu un liek zīmogus.
Solveiga
# Iesūtīts: 2009.02.11 11:40:31
Džamšuds
Piemēram te mēs redzam publiski pieejamo vilka IP adresi.... kuru laikam jau vilks nemaz nav tā īpaši piekritis izpaust
Izeja no šīs nelaimes ir ļoti vienkārša - Vilka ikreizēja ielogošanās

Pie kam pēc A_L domām reģistrācijas dati būtu nevis formāli un uz paša reģistrējamā sirdsapizņas, bet gan diezgan detalizēti un autorizēti
Cik sapratu, tad A.L. grib pēc sirdsapziņas, bet brālis Mārtiņš iebilst, ka - ja jau dati, tad dati - pārbaudīti.
Mārtiņš
# Iesūtīts: 2009.02.11 14:07:53
Cik sapratu, tad A.L. grib pēc sirdsapziņas, bet brālis Mārtiņš iebilst, ka - ja jau dati, tad dati - pārbaudīti.

Tb - ja grib ar datiem rīkoties tā, kā grib A_L, tad tie jāiegūst tā, kā Mārtiņs iesaka. Vai arī caur vietējās draudzes mācītāja autorizācijas apsiprinājumu.

Ja drīkst šādi salīdzināt, Aivars pieprasa rīkoties pēc kristīgās morāles labākajiem principiem, ignorējot pasaulīguma iespaidu. Caur šādu rīcību mums būtu lieliska iespēja liecināt pasaulei par kristietības ideāliem un sevi kā Kristus mācekļiem, kas it visā paļaujas uz savu Kungu. T.i., mēs esam atklāti, godīgi it visā, mēs neslēpjam labo vēsti (Evaņģēliju) un neslēpjamies paši, mums, paļāvībā uz Kristu, nav nekādu rezerves variantu, atkāpšanās ceļu utt. "Tes es stāvu un citādi nevaru."

Ja vien ne mūsu grēciņi, kā arī pasaules apdraudējums.
Mūsu pašu grēcīgums, jo starp mums kristiešiem un pat vienas konfesijas, un pat vienas draudzes viena mācītāja baznīcēniem pastāv nopietnas domstarpības, pat tādas, kas ir savstarpēji izslēdzošas.
Pasaules apdraudējums, jo šis forums ir publisks. Mums jau tagad pietiek gaisa jaucēju, kas pauž klaji nekristīgas idejas, kas ignorē skaidri uzrakstītus noteikumus utt. Vai ir nepieciešams izaicināt ar vēl striktākiem formālajiem noteikumiem?

Ir vēl cits aspekts pret obligātu atpazīstamību. Šeit forumā un jo vairāk atsevišķās diskusijās parādās tikai mazītiņš gabaliņš no konkrētā cilvēka. Asociējot to ar šo cilvēku, ja nav nekādas citas informācijas par viņu, ir liels risks izdarīt kļūdainus vispārinājumus. Pat bez visa tā tas te notiek ik uz soļa.

Iespējams kādam šis mans viedoklis būs pārsteigums, jo agrāk es it kā iestājos par daļēju anonimitātes samazinājumu, pirmkārt to attiecinot uz LELB garīdzniekiem. Nu ko, esmu kļuvis pielaidīgāks. Tagad es domāju, ka būtu vēlama iespēja pie vārda norādīt savu "baznīciskuma" statusu, taču ar garīdzniecību saistītos vajadzētu piešķirt tikai personīgi, lai izslēgtu (būtiski mazinātu) iespēju uzrasties viltvāržiem.
Aivars Lapšāns
# Iesūtīts: 2009.02.11 15:37:01
Kādi personas dati. Ko jūs te murgojat. Es nekādus personas datus te jums nepiedāvāju likt. Panes pa;nikjoras.
Dzīvojiet kā jūs gribat. Tikai lūdzams dodiet elpot. Man paliek slikti. Ja cilvēkam ir kauns uzrakstīt savu vārdu un uzvārdu , tad varu iedomāties vien to , ka ....vārdi tādiem nesaskan ar darbiem , cilvēks virtuāli grib nospīdēt, fatamorgāni apliecināties...
Man tikai jautājums - kādēļ viens bariņš tomēr raksta savu piederību savam vārdam un uzvārdam. Kādēļ viņi netaisa paniku. Ja palasam šo cilvēku tekstus un , to , kuri slēpjas, ir atšķirība, pamatīga atšķirība. Un man uz tādiem cilvēkiem ir savas domas.
peregrin@3vienbaznica.net
# Iesūtīts: 2009.02.11 15:45:44
Aivars Lapšāns
Tāpēc, ka cilvēkiem mēdz būt brīva izvēle - rakstīt vai nerakstīt niku forumos. Un arī tā ir jāciena. Nu, cik var par vienu un to pašu, ko? Vai tiešām pasaulē nav nekā labāka, ko darīt, kā kasīties par niekiem?
Ave Sandra
# Iesūtīts: 2009.02.11 16:32:29
Aivars Lapšāns
jūs varat rakstīt savu vārdu un uzvārdu un uzskatīt ka tas ir krietni un pareizi. mani tas netraucē. es drīkstu savu uzvārdu nerakstīt un arī uzskatīt ka neko nekrietnu tamdēļ nedaru. vai tā nav? vai jūs, cien. A.L. vienkārši nevēlaties savu rīcību izcelt kādas citas rīcības fonā?
kāpēc kauns? nav kauns, vienkārši neuzskatu par nepieciešamu.
lūdzu cieniet manu izvēli un nelejiet pār to savu žulti.
tad varu iedomāties vien to , ka ....vārdi tādiem nesaskan ar darbiem , cilvēks virtuāli grib nospīdēt, fatamorgāni apliecināties...
no manas puses fui jums par tādiem tekstiem.
vilks
# Iesūtīts: 2009.02.11 16:36:13
Nu nezinu, arī Kristofers, Merlins, Artos un citi neraksta ar īstajiem vārdiem, bet raksta gluži saprātīgas un cienījamas lietas. Iespējams, ka būtu labi, ja diskusijas tiešām vairāk būtu teoloģiski un kristīgi augstvērtīgas...bet tad vajadzīgi vairāk cilvēki, kas ir gatavi kalpot citiem ar šādu diskusiju veidošanu un uzturēšanu. Represijas nepalīdz paaugstināt diskusiju kvalitāti, gudra vadība un vērtīgi komentāri gan.
Mulders
# Iesūtīts: 2009.02.11 19:19:38
Ja cilvēkam ir kauns uzrakstīt savu vārdu un uzvārdu , tad varu iedomāties vien to , ka ....vārdi tādiem nesaskan ar darbiem , cilvēks virtuāli grib nospīdēt, fatamorgāni apliecināties...

Un kāpēc jūs gribat mūs padarīt atbildīgus par savu iztēli vai iedomām? Nu iedomājāties... un tad... Kāds tam sakars ar realitāti? Principā nekāds... Tikai JUMS tas veidos jūsu realitāti un visticamāk jūs rīkosieties un domāsiet un runāsiet atbilstoši šai realitātei... kura ir nevis īstenība, bet jūsu pašu iedomu auglis... Un pēcāk, kad maita realitāte pati veiks korekcijas, jūs vainosiet atkal realitāti, ka tā neatbilst jūsu expektācijām, kas jau no paša sākuma bij tikai un vienīgi jūsu pašu iedomas!

Kāpēc jums ir nepieņemams vienkārš un elementārs iemesls kāpēc cilvēki nesaka savus datus netā - NEGRIB! Vai mēs drīxtam negribēt JUMS kaut ko teikt, ko JŪS gribat zināt?
Aivars Lapšāns
# Labojis Aivars Lapšāns: 2009.02.11 22:06:50
Kompaška rullē. Te var pamācīties , kā mazdūšību pataisa par bravūru.
Runa ir tikai un vienīgi kā sakārtot forumu. Rullētājiem pofig , ja to slēgs. . Rullētāji , jūs esiet tie , kuri nevēlās mainīties. To , ko jūs te graužat nav priekšlikumi , bet panika. Un es uz ,,muļķiem ,, neapvainojos.
Turpiniet tādā pašā garā. Es tinos....Jūs vinnējāt. Jūs tak esiet vieni. Paskatieties apkārt - visas avis apkostas.
9K116
# Iesūtīts: 2009.02.11 22:21:01
Aivars Lapšāns
Moderatori maksā naudu.
Baidos, ka nemaksā gan. Vismaz man nav gadījies redzēt nevienu forumu, kur moderators būtu apmaksāts amats (pats esmu bijis un vēl joprojām esmu moderators dažos citos forumos). Ja nu vienīgi ziņu lapās, bet komentāru pievienošana zem rakstiem tomēr gluži NAV tas, kas internetā ir pazīstams zem nosaukuma `forums`...
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . 7 . >>
Tēma ir slēgta, jūs nevarat iesūtīt komentārus

 Lapas redaktors:redaktors@lelb.lv; Copyright © 2006 LELB, created by MB Studija
Šajā stundā bijuši 78 , pavisam kopa bijuši: 35078