atpakaļ uz mājaslapu
E-pasts:  Parole: atcerēties mani reģistrētiesaizmirsu parolimeklēt
Diskusijas Par ticību Pazemība
S.R...
Iesūtīts: 2009.01.06 12:27:05
Šķiet, kristieši būs vienisprātis - tas ir tikums, tas ir Sv. Gara auglis u.tt.
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . 7 . 8 .
AutorsZiņas teksts
Mārtiņš
# Iesūtīts: 2010.02.08 19:24:39
liepa, Ctulhu
Manas prasmes ir par vājām, lai jums izskaidrotu ar ticību saistītus jautājumus. It īpaši, ja ignorējat visus skaidrojumus.

masiks [212.93.96.2]
secinājumi, tavā izklāstā, ir visai vienkārši - tie, kuri vēlas draudzēties - tie arī saskata viskautko jauku... tie kuriem šī draudzība neliekas saistoša - redz kaut ko citu... attiecīgi - objekts ir tāds, kādu mēs vēlamies redzēt.

Jā, apmēram tā. Ar mazu piebildi - objekts mūsu acīs ir tāds, kādu mēs vēlamies redzēt.
Mārtiņš
# Iesūtīts: 2010.02.08 19:30:44
Ctulhu
Ja Maartinjs jahves teelam pieiet ar pazemiibu, tad kaalab Maartinjs Lucifera teelam nepieiet ar pazemiibu?

Un ja es atbildēšu uz šo jautājumu, tu man prasīsi par nākamo, tad nākamo, tad ...

Sātans ir cilvēka ienaidnieks - ar to viss ir pateikts.
Bet vispār paradoksālā kārtā pieeja sliktajiem tēliem ir tuva kā pie Dieva - tikai sliktie paši tad mūk. Tiesa gan, es diemžēl mēdzu kļūdīties, un nereti izvēlos visādu nelāgo garu sabiedrību - to sauc par grēkošanu.
Mārtiņš
# Iesūtīts: 2010.02.08 19:39:03
Ctulhu
``Bet vispār paradoksālā kārtā pieeja sliktajiem tēliem ir tuva kā pie Dieva - tikai sliktie paši tad mūk.``
Hmm, sito es godiigi nesapratu... Ko Tu domaaji?


Pieejot lietām ar to pazemību, kuru slavē Jēzus, ļaunumam ir grūtāk izpausties.
Mārtiņš
# Iesūtīts: 2010.02.08 19:45:01
Ctulhu
Tev Mulders un citi jau ir skaidrojuši šādu situāciju. Es necentīšos. Visu gaišu.
incognito
# Iesūtīts: 2010.02.09 09:14:27
Varbūt kristiešiem pienākas būt pazemīgiem pret Dievu, bet ne pret ko citu?
S.R.(katole)
# Labojis S.R.(katole): 2010.02.09 12:21:43
vai Mīlestība ir pazemīga? vai auklējot bērnu mēs nekļūstam pazemīgi? pazemojam savas vajadzības,spējas iepretī cita vajadzībām. es domāju ka nevis mēs, cilvēki esam pazemīgi pret Dievu, bet Dievs ir pazemīgs pret mums.
S.R.(katole)
# Iesūtīts: 2010.02.09 14:02:49
liepa
pat kaķene aplaiza savus nokakājušos bērneļus ar mīlestību un pazemību.
bet par Mīlestību runājot izlasi šo.
1. Kor.13.nod.
Ja es runātu ar cilvēku un eņģeļu mēlēm un man nebūtu mīlestības, tad es būtu skanošs varš vai šķindošs zvārgulis.
2 Un, ja es pravietotu un ja es zinātu visus noslēpumus un atziņas dziļumus, un ja man būtu pilnīga ticība, ka varētu kalnus pārcelt, bet nebūtu mīlestības, tad es neesmu nekas.
3 Un, ja es visu savu mantu izdalītu nabagiem un nodotu savu miesu, lai mani sadedzina, bet man nebūtu mīlestības, tad tas man nelīdz nenieka.
4 Mīlestība ir lēnprātīga, mīlestība ir laipna, tā neskauž, mīlestība nelielās, tā nav uzpūtīga.
5 Tā neizturas piedauzīgi, tā nemeklē savu labumu, tā neskaistas, tā nepiemin ļaunu.
6 Tā nepriecājas par netaisnību, bet priecājas par patiesību.
7 Tā apklāj visu, tā tic visu, tā cer visu, tā panes visu.
8 Mīlestība nekad nebeidzas, pravietošana beigsies, valodas apklusīs, atziņa izbeigsies.
9 Jo nepilnīga ir mūsu atziņa un nepilnīga mūsu pravietošana.
10 Bet, kad nāks pilnība, tad beigsies, kas bija nepilnīgs.
11 Kad biju bērns, es runāju kā bērns, man bija bērna tieksmes un bērna prāts, bet, kad kļuvu vīrs, tad atmetu bērna dabu.
12 Mēs tagad visu redzam mīklaini, kā spogulī, bet tad vaigu vaigā; tagad es atzīstu tik pa daļai, bet tad atzīšu pilnīgi, kā es pats esmu atzīts.
13 Tā nu paliek ticība, cerība, mīlestība, šās trīs; bet lielākā no tām ir mīlestība.
S.R.(katole)
# Iesūtīts: 2010.02.09 15:13:01
liepa
man vienkārši ienāca prātā, ka Pazemība ir Mīlestības māsa. kur ir viena, tur arī otra. kā teikts - Mīlestība ir lēnprātīga
Mīlestība=lēnprātība=pazemība.
ja mēs mīlam, tā ir Dievišķa īpašība neatkarīgi no tā, esam vai neesam kristieši.
Mīlestība kurā iztrūkst lēnprātības un pazemības ir nepilnīga.
incognito
# Iesūtīts: 2010.02.09 19:00:37
Man liekas, šī diskusija parāda, ka tāpat kā daudzām citām lietām, arī pazemībai var būt gan pozitīvais, gan negatīvais aspekts. Pozitīvi izprasta pazemība būtu, ka cilvēks neuzspiež savu notikumu redzējumu ne esamībai, ne otram cilvēkam, ne Dievam (ja tāds ir). Tas padara cilvēku atvērtu un ar viņu ir viegli.
Negatīvi izprasta pazemība, par ko ari pilnīgi pamatoti cepas neticīgie, būtu mazvērtības sajūta un ar to saistītās izpausmes. Liekas, tā bija Saulespuķe , kas reiz vienā diskusijā izteicās, ka pēc austrumu baznīctēviem, šāda pazemība patiesībā ir lepnības izpausme. Tas ir, kad cilvēks ir lišķīgs pret augstākstāvošiem un augstprātīgs pret zemākiem.

Interesanti, ko no tā no saviem sekotājiem pieprasa kristiešu Dievs?
Mārtiņš
# Labojis Mārtiņš: 2010.02.09 19:11:01
incognito
Interesanti, ko no tā no saviem sekotājiem pieprasa kristiešu Dievs?

S.R.(katole) sniedza brīnišķīgu atbildi uz šo jautājumu, skat. augstāk.
Mārtiņš
# Iesūtīts: 2010.02.09 19:14:18
Gnidrologs
Dzīvē esi daudz vergus saticis, ka tik labi pārzini viņu psihi?
Jošs Mulders
# Iesūtīts: 2010.02.09 19:20:56
Grindologs, un taa stulbi sanaak... ka pazemiigo religjija turpina plaukt un zelt, a lepnaa un iedomiigaa Roma ir paslauciita zem veestures putekliishiem!

Pareizi teica viens maaciitaajs - Vieniigais tikums, ko Velns neprot nosimuleet ir - pazemiiba
incognito
# Iesūtīts: 2010.02.09 19:24:57
lepnaa un iedomiigaa Roma ir paslauciita zem veestures putekliishiem

Nu nezinu... man liekas, mēs joprojām dzīvojam Romā.
*Duksis
# Iesūtīts: 2010.02.10 12:27:36
Redzēju šādu tekstiņu kādas filmas titros: "That`s all we expect to man, this side the grave; his good is knowing he is bad." Robert Browning (1812-1889, angļu dzejnieks un dramaturgs). Pamēģināsim pārtulkot: "Vislabākais, ko mēs varam sagaidīt no cilvēka, kamēr viņš ir dzīvs, ir tas, ka viņš apzinas savu sliktumu." Ufff... . ... . Kas esot dziļi ielūkojies savā dvēselē, tas gribot negribot paliekot pazemīgs.
Jošs Mulders
# Iesūtīts: 2010.02.10 12:30:03
Duksis, ehh... lv imo netulkojas tas domas dziljums!
Alfrēds [85.15.232.34]
# Iesūtīts: 2010.02.11 12:06:52
Mulderam
"taa stulbi sanaak... ka pazemiigo religjija turpina plaukt un zelt, a lepnaa un iedomiigaa Roma ir paslauciita zem veestures putekliishiem!"
Vai nu tā ir kā tu te fleitē. Katoļi vēl varbūt varētu šo zajavu pamatot, lai gan arī viņu skaits ruktin rūk, taču luterāņi uz kopējā fona tāds reģionāli margināls, mazskaitlīgs kristīgās ticības novirziens vien ir, kurš ir tad pamanās šķelties un dalīties pēc pazīmēm ala sviests maizei jāsmērē augšā vai apakšā.
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . 7 . 8 .

:: Pievienot komentāru

Autors: 
  • Lai iekopētu autora vārdu,nospied uz tā.
  • Reģistrēti lietotāji var rediģēt tekstus vēlāk.
Bold FontItalics fontUnderlineStrike OutSubscriptSuperscriptFont colorTeletypeHorizontal LineE-mail linkhyperlinkListsimies
Atlikušas 1000 zīmes

 Lapas redaktors:redaktors@lelb.lv; Copyright © 2006 LELB, created by MB Studija
Šajā stundā bijuši 3 , pavisam kopa bijuši: 35953