atpakaļ uz mājaslapu
E-pasts:  Parole: atcerēties mani reģistrētiesaizmirsu parolimeklēt
Diskusijas Par dažādiem jautājumiem 2.08.2008. - tautas referendums.
S.R...
Iesūtīts: 2008.08.01 11:03:38
iesiet balsot, neiesiet? pamatojiet savu izvēli.
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . 7 . 8 . 9 . >>
AutorsZiņas teksts
sicilia
# Iesūtīts: 2008.08.04 14:05:32
Trilobīte

nea drīzāk viņiem ir labi tāpat un viņi par pārējiem nedomā. īsāk - esmu ticis robā, un pārējais dziļi vienalga
KarotesNav
# Iesūtīts: 2008.08.04 14:05:56
Trilobīte
Tātad Jūs uzskatat, ka ir kādu cilvēku kopums, kuru mēķis ir novest līdz izmisumam citu cilvēku kopumu?
Drīzāk jau - grābjam, ko varam un daudz nedomājam par citiem, gan jau ka šie piecietīs, kā jau vienmēr.
Vai nu arī - ja kādam vajadzīgas nekārtības, revolūcijas utml., tad tiešām varētu būt arī apzināta novešana līdz izmisumam.
Ingeborga
# Iesūtīts: 2008.08.04 14:06:34
Ne mērķis novest līdz izmisumam, bet gan radīt apstākļus (pat īpaši par to neaizdomājoties) , lai tā notiktu.
Mulders
# Iesūtīts: 2008.08.04 14:09:34
Tātad Jūs uzskatat, ka ir kādu cilvēku kopums, kuru mēķis ir novest līdz izmisumam citu cilvēku kopumu? (C)

Var gadīties, ka viņi to neapzinās - kas ir visticamāk. Viņi paši tic un ir pārliecināti, ka rīkojas pareizi un adekvāti. Taču viņiemt rūkst elementārās spējas redzēt korelāciju starp to ko viņi dara un kādus lēmumsu pieņem ar to kas sanāk beigās. Tā kā premisa "es rīkojos nekļūdīgi" ir neaplūkojama un nepakļaujama kritikai vai izpētei, tad, loģiski, vienīgais nelaimju cēlonis var būt kāds starp-faktors-x kas izraisa politiķu labi domātos nodomus par sūdīgu implementāciju. Nu un politiķi nodarbojas nevis ar savu kļūdu analīzi, bet ar melna kaķa meklēšanu istabā, kurā tas nemaz nav!

Protams, ir arī neliels mazākums, tik jautājums kuri tie ir, kuri apzināti grauj Latvijas gan izglītību, gan ražošanu... Tas viss ir izdevīgi tiem, kam Latvija nav ērts konkurents ražošanā un Ideju tirgū. Jo loģiski, daudz vieglāk valdīt, ja a) Pretīm neviens nerunā un argumentus neizsaka b) Ja neviens nav gana bagāts ar saražoto, lai tevī neklausītos vispār!

Tātad... ja tautu padara atkarīgu no ārēji saražotā + tautu padara par stulbu, ka tā nespēj argumentēti aizstāvēt savu kultūras vērtības, savus uzskatus un pat nespēj tādus sintezēt... Tad viss... nevajag nemaz militāro varu, lai iekarotu Valsti!

Un ja tagad pagriežam tavu jautājumu "Vai tiešām domā, ka ir cilvēki, kas grib Latvijas Teritoriju un Valsti savā labā` tad atbilde ir viennozīmīgs jā. Un kā visos laikos un vietās pretinieki izmanto vietējo cilvēku un valdītāju dažādās vājības, lai viņus pirmkārt pakļautu. Tā var viegli sasolīt lielus miljonus Cukurfabriku īpašniekiem, lai tie likvidē cukurražotni. Tā teikt - izsaka piedāvājumu, no kura nevar atteikties!
Un lieta darīta!
KarotesNav
# Iesūtīts: 2008.08.04 14:11:06
Trilobīte
Es dodu priekšroku pašreizējiem ķēmiem
Nē. Mēs jau droši zinām, ka pašreizējie ķēmi neko nemāk.
Tāpēc, ja nomainam pret jauniem, sliktāk nepaliks, ir cerības uz labāk.
Tikai parasti jau tie paši vecie vēži salien atpakaļ.
sicilia
# Iesūtīts: 2008.08.04 14:11:37
Trilobīte

Nu patiesību sakot šie ķēmi var palikt. vismaz pazīstami, bet es gribētu, lai viņi sāk domāt nu nedaudz domāt un stradāt..... nu īsāk kā jau teicu, lai ir norma, ka ja tu uztaisi ceļu slikti, tu valstij atmaksā naudiņu.... godīgi taču būtu, ja valsts šādu normu ieliktu savos opiciālajos pasākumos?
Tāpat būtu godīgi, ja smuki smaidošie, kas sadarbojas ra Briseli mūsu zemnieciņus aizstāvētu. ja brisele atkal izdomātu kādu spalvainu niormu teiktu, nea... arī mūsu zemnieks var audzēt tur rapsi, kartupeļus, kāpēc tikai beļģu zemnieks...
Nu tā... lai viņi biku saprot, ka tos 4 gadus viņiem ir jāstrādā,.... galu galā... ja reiz tauta ir ievēlējusi... a to 4 gadus par tādu algu sēdēt uz krēsla bolīt acis, braukt pa komandējumiem un smuki smaidīt var jebkurš arī tas Delfu kā viņu tur
Ingeborga
# Iesūtīts: 2008.08.04 14:11:39
Viņu vietā būtu jādomā nākošajiem. Un, ja tauta vienai politiķu kompānija "draudzīgi" pasaka - tinieties ar savu nedomāšanas prasmi par tautu, tad nākošā noteikti padomās (ja gribēs ko vairāk sagrābt sev) arī pat tautu.
Ingeborga
# Iesūtīts: 2008.08.04 14:18:43
tauta - Latvijas patstāvigie iedzīvotāji
Mulders
# Iesūtīts: 2008.08.04 14:19:11
Trilo, referenduma kontextā - visi LV pilsoņi!
Papucs
# Labojis Papucs: 2008.08.04 14:20:11
Trilobīte
mazāk ļaunuma, nekā dzīļie klusie un indīgie ūdeņi

Pilnīgi piekrītu, kā arī
mazāk labuma , nekā dziļie klusie un labvēlīgie ūdeņi
Mulders
# Iesūtīts: 2008.08.04 14:24:16
kāc šķiet jauc vārdiņus patstāvīgs ar pastāvīgs
Ingeborga
# Iesūtīts: 2008.08.04 14:25:30
Trilobīte
Pēdējā komenta sakarā - gan tie, kuri var aiziet, gan tie, kas var iepeistot - nu ir sūdi!
Sheksna
# Iesūtīts: 2008.08.04 14:26:17
Trilobīte
esi ntik laipna un paskaidro man, trilobītam, kurš politiķis tev nepatika ar savu konkrētu rīcību
Es uzrakstīju dažus faktus, bet sranijs forums tos nepaņēma pretī. Nekas, esmu flegma un man pacietības pietiek, drukāju otro reizi.

1. Loskutovam, lai kļūtu par KNAB vadītāju, bija jāparunājas ar Šķēli un Lembergu.
2. Pirms iepriekšējām vēlēšanām vairākas partijas pārkāpa aģitācijas finansēšanas nosacījumus ar <pozitīvisma kampaņām> un <trešo personu apmaksātu reklāmu>.
3. Šlesers pēc Jūrmalgeitas skandāla atkāpās nevis pats, bet tikai pēc tam, kad to pieprasīja premjers. Tas gan Šleseram vēlāk netraucēja atgriezties amatā ar paziņojumu `esmu atguvis tautas uzticību`.
4. Ir zināms, ka Kalvītis premjera krēslā ir lobējis mazo HES biznesu un Lembis Ventspils mēra krēslā - tranzīta biznesu. Kas būtībā ir dienesta stāvokļa ļaunprātīga izmantošana.
5. Loskutova nomešanas fests pēc principa `te dejojam, te - ne`. Pārkāpumi bija arī citās iestādēs, bet aiziet palūdza TIKAI Loskutovu.
6. Digitālās televīzijas lieta.
7. Zatlera par prezidenta kandidātu izraudzīšanas process un neksaidrības attiecībā uz <pateicībām>.
8. Fakts, ka ZS premjera amatam izvirzīja Lembergu, kurš vēlāk dabūja visai smagas apsūdzības un tika arestēts...
Ingeborga
# Iesūtīts: 2008.08.04 14:26:48
Mulders

Papucs
# Iesūtīts: 2008.08.04 14:27:59
Pat jēdziens "pastāvīgie iedzīvotāji" šajā jautājumā ir latviešiem nelabvēlīgs.
Tad jau labāk būtu pilsoņi.
Bet, tā kā mūsu valsts vēl joprojām ir nelikumīga pēc būtības, jo to dibināja okupācijas valdība (AP), tad man PO
Ingeborga
# Iesūtīts: 2008.08.04 14:30:33
Nu, bet pēc loģikas jābalso tiem, kas pastāvīgi (dabūjuši LV pilsonību) dzīvo Latvijā un ir ilgstoši saskāries ar šīs valsts politiku.
sicilia
# Iesūtīts: 2008.08.04 14:33:29
Ingeborga

nevis pēc loģikas, bet pēc likuma balstiesības ir tikai pastāvīgajiem iedzīvotājiem, kas ir arī LV pilsoņi
Papucs
# Iesūtīts: 2008.08.04 14:36:04
Starp citu, vai ir te vēl kāds, kurš pievērsis uzmanību faktam, ka pēc visādām starptautiskām konvencijām mūsu valsts ir nelikumīga?
Ingeborga
# Iesūtīts: 2008.08.04 14:45:18
Nesapratu?
Papucs
# Iesūtīts: 2008.08.04 14:45:50
Ingeborga
Ko nesaprati?
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . 7 . 8 . 9 . >>

:: Pievienot komentāru

Autors: 
  • Lai iekopētu autora vārdu,nospied uz tā.
  • Reģistrēti lietotāji var rediģēt tekstus vēlāk.
Bold FontItalics fontUnderlineStrike OutSubscriptSuperscriptFont colorTeletypeHorizontal LineE-mail linkhyperlinkListsimies
Atlikušas 1000 zīmes

 Lapas redaktors:redaktors@lelb.lv; Copyright © 2006 LELB, created by MB Studija
Šajā stundā bijuši 114 , pavisam kopa bijuši: 23980