atpakaļ uz mājaslapu
E-pasts:  Parole: atcerēties mani reģistrētiesaizmirsu parolimeklēt
Diskusijas Par dažādiem jautājumiem 2.08.2008. - tautas referendums.
S.R...
Iesūtīts: 2008.08.01 11:03:38
iesiet balsot, neiesiet? pamatojiet savu izvēli.
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . 7 . 8 . 9 . >>
AutorsZiņas teksts
KarotesNav
# Iesūtīts: 2008.08.04 12:03:12
Trilobīte
Pag, bet vai tad nevar atrast kādu vietu, kur iet vēl sliktāk nekā Āfrikā, un tad, pamatojoties uz to, teikt, ka Āfrikā ir ļoti laba dzīve?
Papucs
# Labojis Papucs: 2008.08.04 12:03:54
Sheksna
Tas ir tāds stulbs stils. Mūsu bijusī prezidente arī savā pirmajā uzrunā tautai pēc ievēlēšanas pieminēja vidējo ūdens patēriņu uz cilvēku kaut kur Āfrikā, lai parādītu, cik labi mēs dzīvojam
Ja salīdzināt ar Latgali vai maskačku ir politiski neērti, tad salīdzina ar Āfriku.

Mans paziņa mēdz salīdzināt izlietoto šļirču daudzumu kāpņutelpās, lai varētu teikt: jūs gan labi dzīvojat!

Es parasti mēdzu pajautāt: ja lēģerī ieslodzītajiem apsargi būtu izdalījuši mobīlos, lai vieglāk izsaukt uz ftopku, izsūtot SMS, vai tas liecinātu par ieslodzīto labākiem dzīves apstākļiem attiecībā pret citu lēģeri?
Papucs
# Iesūtīts: 2008.08.04 12:12:48
Trilobīte
nevar runāt par .. gaismas pilīm, kas celtas uz pensionāru kauliem
Bet, protams, ka VAR RUNĀT!
Papucs
# Iesūtīts: 2008.08.04 12:18:48
Trilobīte
Nē, Tavai paustajai domai.
Mārtiņš
# Iesūtīts: 2008.08.04 12:57:06
Nobalsoju PAR. Vēl nesen šaubījos, ko darīt, jo man nepatīk konkrētais likumprojekts (piekrītu, ka tas ir brāķis), taču nosliecos uz to pusi, kas saka, ka elitei ir jāparāda, ka tauta nav apmierināta ar savu kalpu darbu. Un vēl tā ir sagadījies, ka pēdējā laikā man iekrituši acīs tik daudzi konkrēti izšķērdības un nolaidības fakti, ka tiešām gribās ņemt ložmetēju (labi, ka man tāda nav).

Starp citu, nesen piedalījos kādā pasākumā, kas perfekti parādīja, kāpēc mums valstī ir tā kā ir. Situācija sekojoša: biedru kopsapulce, kur jāizlemj kopīgi svarīgie jautājumi, t.sk. par naudām. Un kas notiek - nenormāla vadības apriešana, destruktīvi ieteikumi, konstruktīvo ieteikumu apgānīšana. Nu precīza Saeimas kopija, tur jebkuram normālam cilvēkam rokas var nolaisties. Būtu smieklīgi, ja nebūtu pa īstam.
KarotesNav
# Iesūtīts: 2008.08.04 13:08:17
Mārtiņš
kas notiek - nenormāla vadības apriešana, destruktīvi ieteikumi, konstruktīvo ieteikumu apgānīšana.
Visa sakne ir daudz dziļāka, kaut arī ļoti vienkārša - pie teikšanas tiek pielaisti cilvēki, kuri nesaprot "kas ir kas un kā kas notiek".
Būtu drausmīgi, ja kaut vai ceļu satiksmes noteikumus pieņemtu, tautai balsojot - haoss uz ceļa!
Valsts vadība ir daudz sarežģītāka, bet nez kāpēc katrs muļķis tur drīkst peidalīties, atdodot savu balsi par vienu vai otru pasākumu.
Mārtiņš
# Iesūtīts: 2008.08.04 13:11:20
Trilobīte, visi jau nezin no galvas Tavu dzīves stāstu un ko tik Tu neesi darījusi. Es arī to nezinu, bet Tavus tekstus reizēm palasu (ir interesanti). No malas izskatās, ka Tev ir ekstrēmi hobiji (par ko liecina, piem., Āfrikā redzēti šausmu skati), esi ļoti ekscentriska, varbūt pat psiha vai apsēsta (par ko liecina daudzie uzbraucieni un iespaids, kādu atstāj). Pārāk maz info, nevaru izdarīt secinājumus, vai kristietība ir Tava pārliecība vai tikai ekstrēms hobijs - baigā augstprātība vīd par ne-turīgajiem, ne-uzņēmīgajiem, ne-gudrajiem utt.
Bet es zinu, ka tik slikti nevar būt, tas ir vienkārši tāds izteiksmes veids (tā parasti ir)
Mulders
# Iesūtīts: 2008.08.04 13:15:48
nezinu par ko runājat, šeit dažas domas

Man drusku sirdī ieķēra Lībanes aicinājums un pamatojums kāpēc neiet vispār referendumā!

Viņas pamatojums - ka tiem cilvēkiem, kam apmierina esošā situācija, vai neapmierina piedāvātās izmaiņas ir pienākusm NEIET!

Šādi viņa apmānīja klausītājsu, it kā norādo, ka tie 60% kas neaizgāja ir it kā Valdības Pusē, jo atbalsta Valdību un Saemu tajā, ka ir tāpat labi vai piedāvātais labojums ir brāķis!
Taču nedomāju ka Lībane ir tāda dura, viņa ir gudra maita, un tas kas tika noklusēts, ka īstenībā lielākā daļa no šiem 60% ir ignoramusi! Tas ir cilvēki, kas netic valstij, negrib neko darīt, pilnīgie apātisti un visdrīzāk PRET dajebko kas notiek šajā sūnu ciemā!


Interesanti vai Lībane un TP būtu ar mieru piekrist šādai interpretācijai, ka nenobalsojušie pilsoņi vēlēšanās tiek proporcionāli sadalīti pa partijām un viņu balsis tiek skaitītas kā "PRET", tas ir no visiem partiju ievēlētajiem % atņemt proporcionāli nenovēlējušo pilsoņu %
Papucs
# Iesūtīts: 2008.08.04 13:15:48
KarotesNav
pie teikšanas tiek pielaisti cilvēki, kuri nesaprot "kas ir kas un kā kas notiek"
Līdz zināmai robežai tas tiek organizēts speciāli, lai tie, kuri saprot, varētu netraucēti izlaupīt valsti. Savukārt pie teikšanas viņi tiek, jo apņemas par zināmu samaxu laizīt attiecīgās lielvaru pakaļas, un nodrošināt šo pakaļu intereses mūsu valstī.
Sheksna
# Iesūtīts: 2008.08.04 13:20:57
Trilobīte
Es nesaku, ka mums VISS ir labi, bet pie mums VISS IR TIK LABI, ka nevar runāt par kaut kādu mērķtiecīgu latviešu iznīcināšanu, par gaismas pilīm, kas celtas uz pensionāru kauliem utml.
Referendums jau nav par to, ka Saeima slikta tāpēc, ka nenodrošina ļaudīm accko dzīves līmeni. Referendums pēc būtības bija protests par to, ka Saeima neievēro tos likumus, kurus pati pieņem...

Runa par želabām par nabadzību un ubagu aldziņām (kuras gan IR fakts), bet gan par korupciju un bezlikumību.
Mārtiņš
# Iesūtīts: 2008.08.04 13:21:46
KarotesNav
Daļēji Tev piekrītu.
Bet mans koments vairāk bija par attieksmi. Cilvēks ir gadu strādājis, sliktā situācijā rūpējies par kopīgo labumu, atskaitās par katru izlietoto santīmu, izsaka priekšlikumus, ko darīt uz priekšu. Bet ļaudis? Idejas izmanto, tikai lai aprietu un uzbrauktu. Un diskusija par to daļu, kur vajag kompetenci, pat nesākas, jo viss laiks iztērēts tukšā muldēšanā.
Es vēl saprotu, ka patiesi mazturīgie atbalsta populistiskus priekšlikumus, kas vērsti uz it kā izmaksu samazināšanu. Bet kad acīmredzami labi situētais kundziņš sāk savu santīmpi**nas runu un neredz, ka tas rīt izmaksās ar uzviju, nu tas ir vienkārši čau. Es saredzu, ka vai nu patīk zākāties par jebko, vai arī gūst baudu, iefanojot par kaut drusku publisku vāvuļošanu.
KarotesNav
# Iesūtīts: 2008.08.04 13:27:04
Mulders
Šādi viņa apmānīja klausītājsu, it kā norādo, ka tie 60% kas neaizgāja ir it kā Valdības Pusē,
Protams, visos referendumos un citos pasākumos ir pieņemts nepiedalījušos uzskatīt par piedalījušamies ar viedokli "pret".
Patiesībā tā nav!
Piemēram, ja tiktu rīkots antireferendums, kur pieņemtu likumu "tautai nekad nevar būt tiesību atlaist Saeimu", tad tie paši 60% pofigistu neietu nekur.
Vienalga, kāds tur jautājums dienas kārtībā, 60% pofigistu nepiedalās! Kāpēc tad viņus skaita klāt? Varbūt tāpēc, lai "visi justos vainīgi"?
Mulders
# Iesūtīts: 2008.08.04 13:33:00
KarotesNav, redz tā ir politoloģijas tēma, nezinu vai spēšu paskaidrot. bet manuprāt tur ir kaut kādas considerācijas un pieņēmumi par dažādiem referendumiem.
Tu pats saki - tas nereti neattēlo īsteno situāciju, bet īsteno situāciju noskaidrot praktiski ir ļoti grūti!
Mārtiņš
# Iesūtīts: 2008.08.04 13:34:10
KarotesNav
Protams, visos referendumos un citos pasākumos ir pieņemts nepiedalījušos uzskatīt par piedalījušamies ar viedokli "pret".

Tiem, kuru rokās ir rīkot balsošanas (sastādīt jautājumus, atbildes, noteikt jautāšanas secību utt.), ir milzīgas iespējas manipulēt ar iespējamo rezultātu. Par to, ja pareizi atceros, vēl senos skolas laikos vienā matemātikas olimpiādē bija uzdevumi
sicilia
# Iesūtīts: 2008.08.04 13:42:12
Trilobīte

nu es tieši tāpēc gāju balsot
a kāpēc gāja? jo sestdienā nebija ko darīt? beidz tu domā, ka tauta patiesi ir tik stulba, ka viņu apmierina tas, kas notiek? nu daļa ir stulba, piekrītu. daļa pensionāru brēc, jo brēcot vieglāk dzīvot
bet es domāju, ka daudzi gāja balsot tāpēc, ka viņiem reāli piegriezies bezpriģels.
Atlaist saeimu tāpat nebūtu viegli. ir vesela rinda nosacījumu + par to būtu jānobalso 50 % vēlētāju./... tā kā nevajag....
Viena politoloģe izteicās, ka tautai šis referendums bija vajadzīgs, lai politiķiem atgādinātu - hallo mēs arī sāi valstī esam.
Sheksna
# Iesūtīts: 2008.08.04 13:45:32
Trilobīte
tu esi pārliecināts, ka tie 600 000 gāja balsot tāpēc, ka "Referendums pēc būtības bija protests par to, ka Saeima neievēro tos likumus, kurus pati pieņem... "? ?? Tev pašam smiekli nenāk? Tu gribi pateikt, ka tie tūkstoši tiešām zināja, kādus vispār likumus pēdējo 10 gadu laikā pieņēmuši? Un ka šamie ir kompetenti politikā?
Nu nav jābūt pārāk kompetentam politikā lai saprastu, ka Saeimas&valdības uzvedība un jēdziens `likumība` diezgan bieži mēdz atgādināt tās 2 paralēlās taisnes, kuras nekad nekrustojas... pietiek tikai vērot notiekošo valstī un valdībā.
sicilia
# Labojis sicilia: 2008.08.04 13:57:04
Trilobīte

Nu man nepatīk Šlesers. Viņa pakļautībā ir satiksmes ministrija... viņš atbild par ceļiem un visu LV. Man nepatīk,. ka viņa ministrija nav izmaksājusi autobusu pārvadātājiem apsolūito naudu un slēgti maršruti iekš LV. Man nepatīk, ka man ik dienas ir jābrauc ar vilcienu, kurš it kā ir prioritāte bet patiesībā atnāk 4 vagoni, kuros reāli nevar ielīst braukt gribētāji, bet cena tiek paaugstināta regulāri.
Tu varētu teikt nebrauc ar sab. transportu - bet tad man nepatīk, ka mums nav labu ceļu un ceļu remontam naudu nogrieza. + ceļus remontē, bet mūsu valstī nav norma, kas liktu remontētājiem atbildēt par savu darbu, ta`pēc pēc pusgadu ilgas nīkšanas sastrēgumā (tagad man 30 min vietā jābrauc ir 1,5 stundas - 2 stundas) pēc 2 nedēļām uz ceļiem atkal ir risas un bedres.
Man nepatīk, ka Finašu ministrs ir nekompetents savā sfērā ibo viņam nav atbilstošas izglītības + nav arī dzīves pieredzes saistībā ar finansēm, bet idejas spalvainas...
es jau nesaku, ka viss ir slikti, ir tikai.... nu vienaldzīgi vai no atbildīgo personu puses. Jo ja saki, ka dosi dotāciojas autobusiem, tad dod. ja saki, ka tava prioritāte ir vilciens (lai mazinātu sastrēgumus), tad pievieno johaidī 8 vagonus...
ja pasūti kādam remontēt ceļus, tad pieprasi, lai ir kvalitāte, vai arī lai pārtaisa. (a to džekiem tāmē ir viens materiāls pamatam, bet izmanto lētāku un rezultātā ceļi ir kādi ir..)


PS - Un Lagzdiņa faks logā strap citu ir iemesls nepatikai. Viņš ir politiķis un politiķim jāuzvedas starp citu pieklājīgi, nevis kā puišelim no lauku pamatskolas 3. klases.
tas tāpat kā nabaga Kastēnam. nu vajadzēja viņam atkāpties vai publiski no;žēlot savu rīcību. Citā valstī tā būtu, bet pie mums meiča vainīga. Bet neviena meiča nevar neko, ja vecis nav atvērts šim kontaktam
Mulders
# Iesūtīts: 2008.08.04 13:58:42
Trilobīte, konkrēts lēmums!

Cukura ražošanas likvidācija! Kas tie par tādiem unikāliem nosacījumiem, ka citi var ražot cukuru, bet mēs nevaram?
sicilia
# Iesūtīts: 2008.08.04 14:00:58
jap - mudera piemērs par cukuru. Tāpat normas par pienu, gaļu utt. kaut kā nesmuki.
Ingeborga
# Iesūtīts: 2008.08.04 14:01:57
Trilobīte

Lai saprastu, ka valstī iet galīgi greizi, nemaz jau nav jābūt politiķim un jāinteresējas par kāda konkrēta politiķa darbu.
Ja valstī tiek laista pa "burbuli" ražošana, ja cilvēki (lielākā daļa) uz ielas jūtas nedroši, ja valstī (konkrēti Latvijā) vairojas narkomānija, prostitūcija, neadekvāti atmaksāts darbs, ja jaunieši bēg dzīvot uz ārzemēm, jo nesaredz šeit dzīvei perspektīvas, ja veci un nespējīgi cilvēki valstij vairs nav vajadzīgi, tad ko tur runāt par kādu vienu politiķi - tā jau ir politiķu blice, kas cenšās novest cilvēku līdz izmisumam... Un Jūs vēl iesakat neko nedarīt? Apbrīnojami....
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . 7 . 8 . 9 . >>

:: Pievienot komentāru

Autors: 
  • Lai iekopētu autora vārdu,nospied uz tā.
  • Reģistrēti lietotāji var rediģēt tekstus vēlāk.
Bold FontItalics fontUnderlineStrike OutSubscriptSuperscriptFont colorTeletypeHorizontal LineE-mail linkhyperlinkListsimies
Atlikušas 1000 zīmes

 Lapas redaktors:redaktors@lelb.lv; Copyright © 2006 LELB, created by MB Studija
Šajā stundā bijuši 188 , pavisam kopa bijuši: 24395