Mācītājs Sandis Ratnieks noslēdz kalpošanu Rīgas Domā

Vakardien 22.februārī Rīgas Domā norisinājās īpašs dievkalpojums, kur mācītājs Sandis Ratnieks vairāk kā pēc 17 gadiem noslēdza savu godpilno kalpošanu šajā draudzē. Dievkalpojumā kalpoja arī arhibīskaps Rinalds Grants, dekāns Elijs Godiņš un mācītājs Jānis Cepurītis. Pēc dievkalpojuma sekoja sadraudzība ar pateicības galdu un tika pasniegtas piemiņas dāvanas mācītājām Sandim. Paldies par pašaizliedzīgo un uzticīgo kalpošanu, lai Dievs svētī arī turpmākos ceļus!
Dienas lasījums
Es esmu Kungs, tavs Glābējs un Izpircējs, Jēkaba Varenais!Jes 60:16b
Mēs ceram uz dzīvo Dievu, kas ir glābējs visiem cilvēkiem – it īpaši ticīgajiem.1Tim 4:10
Papildu rakstvietasMāc 3:1–15
Gal 2:11–21
Mt 14:1–12
Gal 2:11–21
Mt 14:1–12










































