Valmieras iecirknī jauns prāvests

2022.12.06 15:57

Ar š.g. 30. novembri arhibīskaps Jānis Vanags par Rīgas arhidiecēzes VALMIERAS iecirkņa (23 draudzes) prāvestu ir iecēlis LELB Valmieras Svētā Sīmaņa un Trikātas draudzes mācītāju EDIJU KALEKAURU.

Līdzšinējam (kopš 2017. gada 1. jūnija) prāvestam Romanam Kurpniekam-Loginam uzsākot kalpošanu Liepājas diecēzē ar 2022. gada 31. janvāri, bija jārīko Valmieras iecirkņa sapulce jauna prāvesta ievēlēšanai. Starplaikā prāvesta pienākumus pildīja E.Kalekaurs.

Edijs Kalekaurs:

Pateicība bijušajam prāvestam Romanam Kurpniekam-Loginam par svētīto kalpošanu un paveikto darbu iecirkņa vadīšanā.

Saskaņā ar LELB Satversmes 94. pantu, prāvesta pilnvaru laiks ir septiņi gadi. Jauno Valmieras iecirkņa prāvestu Ediju Kalekauru ievedīs amatā 2023. gadā Valmierā, datums tiks izziņots atsevišķi.

Lai spēka, izturības un visas gudrības devējs Dievs ir ar jauno prāvestu nozīmīgajā kalpošanā.