Šī lapa ir izdrukāta no LELB
Interneta adrese:
http://www.lelb.lv/lv/?ct=lelb_zinjas&fu=read&id=3051

LELB lektoru salidojums

Redaktors
2022.04.19 15:57

Sestdien, 30. aprīlī visi LELB lektori ir aicināti piedalīties LELB lektoru salidojumā Gregorskolā Saldū

Kopš 2009. gada, kad notika pirmie lektoru kursi, mūsu Baznīcā ir sagatavots liels skaits lektoru, kuri kalpo draudzēs, palīdzot mācītājam, kā to nosaka lektoru amata pienākumi. Dažiem lektoru kursi ir bijis pamudinājums turpmākajām studijām Lutera Akadēmijā. Ir draudzes, kurās mācītāji aktīvi izmanto lektorus, uzticot viņiem atbilstošus pienākumus. Citi, iespējams, nav aktīvi iesaistījušies lektoru kalpošanā. Lai vai kā, lektora amats ir iespēja lajiem iesaistīties draudžu kalpošanā un kļūt par nozīmīgu  atbalstu evaņģēlija sludināšanā.  Lektoru kursi dod iespēju paplašināt savas teoloģiskās zināšanas.

Liepājas diecēzes bīskapi Pāvils un bīskaps Hanss Martins jau agrāk ir organizējuši lektoru salidojumus, kuros lektori ir papildinājuši savas zināšanas, kopuši sadraudzību un dalījušies pieredzē.

Arī šogad 30. aprīlī aicinām lektorus uz tikšanos Saldū, Svētā Gregora izglītības centrā, kur esam plānojuši sniegt praktiskus ieteikumus lektoru kalpošanā. Runāsim, kā lektoriem praktiski kalpot, vadot stundu lūgšanas no jaunizdotā Breviāra, mācīsimies runas kultūru, svinēsim dievkalpojumu, kā arī sveiksim šī gada lektoru kursu absolventus un baudīsim sadraudzību.

PROGRAMMA


Pieteikšanās, aizpildot anketu līdz 27.aprīlim: https://forms.gle/23HxmwM4qWoY5wRw8

Dalības maksa - ziedojums pusdienām un kafijas pauzēm Eur 10.

Lūdzam draudzes atbalstīt lektorus, sedzot ceļa izdevumus un pusdienu maksu. Būsim pateicīgi par jūsu ziedojumu Svētā Gregora izglītības centram.
Dalībnieki var ierasties Gregorskolā jau piektdienas vakarā (bez plānotas programmas) un/vai palikt līdz svētdienai. Lūdzam noteikti sazināties ar Svētā Gregora izglītības centru, ja nepieciešamas naktsmājas.

Naktsmāju pieteikšana, kā arī papildu info par salidojumu, zvanot pa tālruni 20216655 (Gregorskola).