Rekolekcijas “Tēvs”

2020.08.31 12:00

Cesvaines ev. lut. baznīcā 19.septembrī

Cesvaines draudze aicina uz rekolekcijām  19.septembrī, kur dzirdēsim priekšlasījumus par tēmu “Tēvs”.
Iepriekšēja pieteikšanās līdz 13.septembrim, zvanot pa tālruni 26572250 (Artūrs).
Dalības ziedojums: 10 eiro

Pirmkārt, Dieva vārdā mēs iepazīstam Trīsvienīgo Dievu - Tēvu, Dēlu un Svēto Garu. Viena no Dieva Personām ir Tēvs. Pārdomāsim kādēļ tas ir tik svarīgi, ka drīkstam pazīt Dievu kā mūsu Tēvu un lūgt tik personīgi: “Mūsu Tēvs”. Daudziem vārds "tēvs" asociējas ar ko negatīvu, jā, pat ar sāpīgu pieredzi. Kā tad lai piedzīvoju Dievu, kā mīlošu Tēvu? Apustulis Pāvils raksta: "bet mums ir tik viens Dievs, Tēvs, no kura visas lietas un kurš ir mūsu ilgu mērķis".

Otrkārt, dzirdēsim, kāds ir katra tēva uzdevums un aicinājums Dieva priekšā, ģimenē un draudzē!
Vai ir kādi konkrēti uzdevumi, kurus Dievs ir devis tēviem?

Treškārt, varēsim domāt par mūsu ticības dzīvi un cik nozīmīgi, ka mums var būt kādi ticības paraugi, kas apliecina un dzīvo ar Jēzu Kristu.

REKOLEKCIJU PROGRAMMA:

Rekolekcijas vada mācītājs Jānis Bitāns

Jēzus viņam atbildēja: "Kas Mani mīl, tas Manus vārdus turēs, un Mans Tēvs to mīlēs, un mēs nāksim pie Viņa un ņemsim pie Viņa mājas vietu. Jņ. 14:23