Šī lapa ir izdrukāta no LELB
Interneta adrese:
http://www.lelb.lv/lv/?ct=lelb_zinjas&fu=read&id=2771

Luterisma mantojuma fonds piedāvā lasītājiem Guntara Baikova grāmatu "Un divi tapa viens – Dieva gudrība cilvēku attiecībām"

Redaktors
2020.07.24 19:38

Ievadā autors piemin savu studiju laika pieredzi, kad uz jautājumu, kāda ir šī brīža lielākā cīņa, pieci studenti no Āfrikas atbildēja, ka tā notiek Rietumos un tā ir cīņa PRET laulības institūciju.

Daudzi būs dzirdējuši par tā saukto salami taktiku. Tā ir pavisam vienkārša. Ir zināms, kā tiek sagriezta salami desa – plānās jo plānās šķēlītēs. Nogriez šķēli, un šķiet, ka desa nemaz nav palikusi īsāka. Nogriez vēl vienu. Atšķirība arvien nav redzama. Vienas šķēlītes nogriešanu ir gandrīz neiespējami pamanīt, tomēr, ja turpinām griezt šķēlīti pēc šķēlītes, beigu beigās no desas nekas vairs nebūs atlicis.

Kaut kas līdzīgs ir noticis cīnoties pret laulības institūciju. Soli pa solim gadsimta laikā cilvēku attieksme pret laulību ir radikāli mainījusies.
Piemēram:


Taču šajā grāmatā autors nenodarbojas ar kritiku un cik viss ir slikti. Tieši otrādi, viņa pieeja ir pozitīva, proti, tiek aplūkotas daudzas un dažādas tēmas, kuras atklāj brīnišķīgo Dieva nodomu jeb plānu vīrieša un sievietes savstarpējām attiecībām laulībā. Piemēram: Kas ir vīrietis? Kas sieviete? Kādi ir laulības mērķi? Kā dzīvot laulībā? Vīra aicinājums. Sievas aicinājums. Sekss kā Radītāja dāvana utt.

Savukārt, grāmatas noslēgumā autors ir vēl pievienojis piecus noderīgus pielikumus:

Šī nelielā, taču ļoti saturīgā un vērtīgā grāmatiņa ir iegādājama gan fonda birojā, gan IHTIS un AMNIS veikalos. Kā arī varat meklēt savu draudžu grāmatu galdos (fonds joprojām sadarbojas ar daudzām draudzēm grāmatu galdu izveidošanā).
Grāmatas cena fonda birojā EUR 3.00.