Individuāli vadītas septiņu dienu rekolekcijas Mazirbē

2019.06.27 18:58

"Rīgas Doma draudze aicina uz rekolekcijām Mazirbes rekolekciju centrā. Šogad tiek piedāvātas individuāli vadītas 7 dienu klusuma rekolekcijas no 2. līdz 8. septembrim. Ja paliks vietas, būs iespējams pievienoties uz četrām dienām jeb garo nedēļas nogali.

Rekolekcijas ir laiks, kurā nost no apkārtējās kņadas un ikdienas steigas ļauties Dieva mīlošajai klātbūtnei un spirdzinošai dabai.

Dzīvošana katram atsevišķā istabiņā, tāpēc vietu skaits ir ierobežots un aicinām pieteikties savlaicīgi.

Garīgie līdzgaitnieki šajās rekolekcijās būs  - Liepājas diacēzes bīskaps emeritus Pāvils Brūvers, Rīgas Doma dekāns Elijs Godiņš, Talsu draudzes loceklis Guntars Veigulis un Rīgas Doma draudzes locekle Māra Medne.
Maksa par septiņu dienu rekolekcijām 280 eiro.

Pieteikšanās:
rakstot mazirbe@rekolekcijas.lv vai zvanot uz tālruni 29 630 953
Papildus informācijai par Rīgas Doma rekolekcijām varat rakstīt Mārai: medne.mara@gmail.com

Laipni aicināts ikviens, kurš vēlas izrauties no ikdienas, lai apzināti pievērstos Dievam un pabūtu Viņa klātbūtnē!"