Lekcija "7X70 tikumi un 7 nāves grēki"

2019.02.21 14:53

16.martā plkst.16.00 Limbažu ev.lut.draudze aicina uz mācītāja Romāna Kurpnieka lekciju Draudzes namā , Dailes ielā 2, Limbažos. Lekcijas tēma: "7X70 tikumi un 7 nāves grēki". Lekcijas pieteikumā mācītājs raksta: "Reiz Pēteris Jēzum jautāja: " Cik reižu man jāpiedod savam brālim, kas grēko pret mani? Vai pietiek līdz septiņām reizēm?". Jēzus viņam atbildēja: " Es tev nesaku- līdz septiņām reizēm, bet līdz septiņdesmit reiz septiņām.(Mt.18:21-22).

Ja jūs cilvēkiem viņu pārkāpumus piedosiet, tad arī jūsu debesu Tēvs jums piedos (Mt.6:14).

Nepiedot  tā ir lepnība un slinkums izvērtēt savu rīcību un atzīt arī savu vainu. Piedod un tu nebūsi mantkārīgs un nesātīgs. Nepiedošana ieved netiklībā un skaudībā. Nedusmo un piedod, jo tev daudz ir piedots."

Pēc lekcijas vakara noslēgumā notiks " Augšistabas vakars" - dziesmas, lūgšanas un Bībeles lasījumi.