Jauni mācību materiāli svētdienas skolām

2019.01.30 13:17

Izdoti jauni mācību materiāli – svētdienas skolas programmas “Pieaugot Kristū” 2. mācību gada 2. daļa (Ziema). Šie mācību līdzekļi paredzēti 8–12 gadus vecu bērnu mācībām, taču izmantojami arī nedaudz vecāku bērnu apmācībai. Materiālos ietvertas 13 nodarbību tēmas, kas izmantojamas Adventa, ZIemsvētku un svētkiem sekojošo ziemas mēnešu laikā. Komplektā ietilpst Skolotāja grāmata, Skolēna burtnīca (13 krāsainas darbalapas), Bībeles pārskata kartītes, vārdnīcas kartītes un spēles. Materiālus izdevusi izdevniecība “IHTIS” (www.ihtis.lv).

Svētdienas skolas nozare pateicas Luterāņu Baznīcai Misūri Sinode (Lutheran Church–Missouri Synod) un Konkordijas Izdevniecībai (Concordia Publishing House) par sadarbību un finansiālo atbalstu.

No sirds pateicamies arī visām tām LELB draudzēm un draudžu locekļiem, kas pacietīgi atbalstīja šo projektu gan ar lūgšanām, gan ar ziedojumiem!