Ordinācijas dievkalpojums 24.novembrī Ikšķilē

2018.11.24 12:42

Turēsimies nešaubīgi pie cerības apliecināšanas, jo uzticams ir Tas, kas apsolījis. /Ebr.10:23/

Šodien, 24.novembrī plkst. 10.00 Ikšķiles Sv.Meinarda ev. lut. baznīcā notika ordinācijas dievkalpojums - GUNTARS ŽĪGURS (dzim. 1967) saņēma lokālo ordināciju kalpošanai Ikšķiles un Salaspils draudzēs, Ikšķiles iecirkņa prāvesta pārraudzībā.

G.Žīgurs, kristīts un iesvētīts Rīgas Jēzus draudzē 1991.gadā, šobrīd ar ģimeni Ikšķiles draudzes loceklis. Absolvējis Latvijas Medicīnas akadēmijas Pediatrijas fakultāti, maģistra grādu Uzņēmējdarbības vadībā ieguvis Rīgas Starptautiskajā ekonomikas un biznesa administrācijas augstskolā. 2015. un 2017.gadā absolvējis Lutera akadēmijas Draudžu darbinieku programmu un atkal turpina studijas Lutera akadēmijā. Mācās Pastorālās vadības institūta programmā. 2015.gada 30.augustā ievests evaņģēlista amatā un līdz šim kā evaņģēlists kalpojis Ikšķiles draudzē, kopš 2016.gada Ikšķiles draudzes priekšnieks.

Ordinācijas dievkalpojumu vadīja arhibīskaps Jānis Vanags un Ikšķiles iecirkņa prāvests Dzintars Laugalis.