Aicinājums uz Dr.Veina Knolhofa lekcijām Namturības teoloģijā

2018.04.03 17:34

Pēc Lieldienām nākamajā nedēļā no 9.-13.aprīlim ir gaidāms priecīgs notikums, jo Lutera Akadēmijā un Saldus Sv.Gregora kristīgās misijas centrā ar lekcijām NAMTURĪBAS TEOLOĢIJĀ viesosies Dr.Veins Knolhofs (Wayne Knolhoff).

Vieslektora Dr. Veina Knolhofa lekcijas NAMTURĪBAS TEOLOĢIJĀ:
- Lutera Akadēmijā notiks 2018.gada 9.-10. un 12.-13.aprīlī no plkst.17:30 līdz 20:30 R.Feldmaņa auditorijā;
Iepriekšēja pieteikšanās nav nepieciešama.

- Sv. Gregora kristīgās misijas centrā, Saldū - 11.aprīlī no plkst.9:30 līdz 16:00, notiks saīsināts šo lekciju kopsavilkums.
‍9:30 Ierašanās, kafija/tēja
‍10:00 Lekcija
‍11:15 Pauze
‍11:30 Lekcija
‍13:00 Pusdienas
‍13:30 Lekcija
‍14:30 Kafija/tēja
‍14:45 Lekcija
‍16:00 Kafija/tēja, mājupceļš
Pieteikšanās – līdz 6.aprīlim (pie Ilzes Vitāles, mob.26585678, e-pasts: ilze.vitale@lelb.lv ). Dalības maksa 5 EUR.

Mācītājs Dr. Veins Knolhofs (ASV) ir praktiskās teoloģijas doktors ar specializāciju kristīgajā namturībā. V.Knolhofs ir absolvējis Konkordijas universitāti Čikāgā, iegūstot pedagoģijas maģistra grādu, un septiņus gadus mācījis dažādās luterāņu skolās.

Pēc Konkordijas teoloģijas semināra absolvēšanas bijis mācītājs Ciānas luterāņu baznīcā Humboltā, Aiovas štatā. Sešpadsmit gadus kalpojis kā atbildīgais par misiju un namturību Misūri Sinodes luterāņu Baznīcā (LCMS) Aiovas austrumu un Misūri apgabalos. Piecus gadus bijis namturības vadītājs visai Misūri Sinodes luterāņu Baznīcai.

2012. gadā viņš pieņēma aicinājumu būt par atbildīgo par vikāru un jauno mācītāju sadali pa draudzēm Konkordijas seminārā Sentluisā, kur viņš arī nodibināja Namturības centru, lai palīdzētu semināristiem, mācītājiem un draudzēm namturības jautājumos.

Aicināti visi interesenti, kuriem nepieciešamas zināšanas draudzes dzīves praktiskajā organizēšanā un vadīšanā!