Mūžībā devies evaņģēlists AGNIS LIEPIŅŠ

2017.12.14 14:40

"Svētīgi mirušie, kas mirst iekš tā Kunga no šā brīža. Tiešām saka Gars, lai tie atdusas no savām pūlēm, jo viņu darbi tos pavada." /Atkl. 14:13/

Š.g. 13.decembrī
51 gada vecumā pēc slimības saasināšanās mūžībā devies

evaņģēlists
AGNIS LIEPIŅŠ
(06.06.1966. – 13.12.2017.)

Evaņģēlista amatā ievests: 21.12.2008.
Kalpojis: Talsu ev.lut.draudzē mācītāja M.Ludvika pārraudzībā

Izsakām līdzjūtību tuviniekiem un visiem sērojošiem un vēlam pestīšanas prieku, pavadot Agni Liepiņu mājup pie Tēva.

Bēru dievkalpojums otrdien, 19.decembrī plkst.13.00 Talsu ev.lut.baznīcā.

Dievkalpojumu vadīs prāvests Mārcis Zeiferts un mācītājs Māris Ludviks.

Kontaktpersona: Māc. Māris Ludviks mob.+371 29282999

Mūžīgu mieru dodi, ak, Kungs. Mūžīgā gaisma lai atspīd. Lai dus mierā!

13. decembra vakarā no mums pēkšņi šķīries mīļais draugs, brālis un iemīļotais Talsu draudzes evaņģēlists Agnis Liepiņš (1966.06.06.—2017.13.12).
Adventa laikā mēs parasti gaidām brīnumu — Bērna piedzimšanu, bet pēkšņi notiek negaidītais — Dieva bērna aiziešana… Dāvanu un steigas vietā — kailā esība Dievā. Agnis tai bija sagatavojies.

Pār zvaigznēm pāri,
Pāri tavai dzīvei,
Kā gaišus spārnus
Mīlestība pleš.
Tā mīlestība, kas reiz upurējās,
Lai vienmēr drošs
Uz mūžību Tavs ceļš.
/A. Zēbergs/

Man sirdī un prātā Agnis paliks kā godīgs, iejūtīgs, saprotošs kolēģis, uzticams un izpalīdzīgs mīļš draugs. Tāds mums viņš visiem pietrūks draudzē un sabiedrībā. Lai gaišs un viegls ir Tavs Mūžības ceļš!
Skumju brīdī, atvadoties no Agņa Liepiņa, esam kopā ar viņa dzīvesbiedri Gitu, meitām un viņu ģimenēm.

No Agņa atvadīsimies otrdien, 19.decembrī, 13.00 Talsu luterāņu dievnamā.

Mīļie draugi, lūdzu, nenesiet līdzi ziedus un vainagus, jo Agņa vēlēšanās bija tikt kremētam. Ja vēlaties atbalstīt Agņa dzīvesbiedri Gitu, aicinu to darīt personīgi vai caur draudzi.

Māris Ludviks,
Talsu luterāņu draudzes mācītājs