Iecelti divi jauni prāvesti

2017.07.03 11:18

LELB Kapituls savā vidū sveicina divus jaunus prāvestus:

Ar š.g. 1.jūniju par Rīgas arhidiecēzes VALMIERAS iecirkņa (22 draudzes) prāvestu iecelts Liepupes un Limbažu draudžu mācītājs Romans Kurpnieks-Logins:

Ar š.g. 1.jūliju par Liepājas diecēzes PILTENES iecirkņa (15 draudzes) prāvestu – Mazirbes draudzes mācītājs Kārlis Irbe:

Līdzšinējā Valmieras iecirkņa prāvesta Arņa Buša prāvesta pilnvaru termiņš vēl nebija noslēdzies, bet, viņam uzsākot kalpošanu Jūrmalas iecirknī 2016.gada rudenī, bija jārīko jauna prāvesta vēlēšanas. Mācītājs Valters Ozoliņš pildīja Piltenes prāvesta pienākumus kopš 2010.gada 1.februāra.

Baznīca pateicas Arnim Bušam un Valteram Ozoliņam par svētīto kalpošanu un paveikto darbu iecirkņu vadīšanā un vēl, lai spēka, izturības un visas gudrības devējs Dievs ir ar jaunajiem prāvestiem viņu nozīmīgajā kalpošanā.