Iesvētes mācību nometne Ezeres pagastā

2016.06.13 23:55

17. līdz 24. jūlijam

No šī gada 17. līdz 24. jūlijam  Saldus  novada Ezeres pagastā, nometņu vietā pie Griezes baznīcas notiks Kandavas ev.lut.draudzes organizēta iesvētes mācību nometne. Nometnē tiks piedāvāta iespēja vienas nedēļas laikā noklausīties intensīvo iesvētes mācības kursu, kas ir kā alternatīva parastajam 3 mēnešu iesvētes mācības kursam, kurš tiek piedāvāts  luterāņu draudzēs. Tā ir iespēja ne tikai iegūt zināšanas, kas nepieciešamas lai kristītos vai iesvētītos, bet arī jauka sadraudzība un lieliska atpūta brīnišķīgā vietā pie pašas Lietuvas robežas, vietā, kur Vadakstes upe ietek Ventā.

Nometnē piedāvāsim:

Notiks arī lūgšanu un slavēšanas vakari un dievkalpojumi. Noslēgumā, 24.jūlijā notiks dievkalpojums, kurā visi tie dalībnieki, kas to vēlēsies, tiks kristīti un/vai iesvētīti.

Aicināti piedalīties dalībnieki  neatkarīgi no viņu vecuma, un dzīves vietas,  minimālais dalībnieku vecums 16 gadi (Ja jums vēl nav 16, par jūsu dalību sarunās iesaistot jūsu vecākus, īpaši jāvienojas ar nometnes organizatoriem.)

Pieteikšanās pie Kandavas draudzes mācītāja  Ata Freipiča pa telefonu 22316912, epasts atis.freipics@lelb.lv
Sīkāka informācija no 1.jūlija mājaslapā  www.griezesbaznica.lv