LELB Diakonijas centrs aicina pieteikties darbā

2016.03.08 12:57

2 VAKANCES:

1) Aicinām pieteikties darbā BIROJA ADMINISTRATORU Nodibinajumā “Latvijas Evaņģēliski luteriskās Baznīcas Diakonijas centrs”.

Meklējam atbildīgu un rūpīgu kolēģi, kurš vēlas ikdienā strādāt dinamiskā un kristīgās vērtībās balstītā vidē. Nodibinājums “LELB Diakonijas centrs” izstrādā un īsteno dažādus sociālos projektus, organizē apmācības diakonijas kalpošanā iesaistītajiem, konsultē, atbalsta un koordinē diakonijas projektus Latvijas Evaņģēliski luteriskās Baznīcas draudzēs.

Prasības pretendentam:

Pienākumi:

Darba vieta: Nodibinājums “LELB Diakonijas centrs”, Daugavgrīvas ielā 1, Rīgā.

Darba laiks: pilna slodze, darbadienās no 09:00 – 17:00.

Pieteikumu - CV un motivācijas vēstuli lūgums sūtīt uz e-pastu: diakonija@diakonija.lv līdz 15.martam.

Iespēja saņemt sīkāku informāciju: +371 26125742

2) Aicinām pieteikties darbā PROJEKTU VADĪTĀJU/KOORDINATORU Nodibinajumā “Latvijas Evaņģēliski luteriskās Baznīcas Diakonijas centrs”.

Meklējam radošu un atbildīgu kolēģi, kurš vēlas ikdienā strādāt dinamiskā un kristīgās vērtībās balstītā vidē. Nodibinājums “LELB Diakonijas centrs” izstrādā un īsteno dažādus sociālos projektus, organizē apmācības diakonijas kalpošanā iesaistītajiem, konsultē, atbalsta un koordinē diakonijas projektus Latvijas Evaņģēliski luteriskās Baznīcas draudzēs.

Prasības pretendentam:

Pienākumi:

Darba vieta: Nodibinājums “LELB Diakonijas centrs”, Daugavgrīvas ielā 1, Rīgā.

Darba laiks: Pilna slodze, darbadienās no 09:00 – 17:00.

Iespēja saņemt sīkāku informāciju: +371 26125742