Nepieciešams atbalsts mācītāja Roberta Feldmaņa otrā sprediķu krājuma izdošanai

2014.03.27 09:04

Visus, kam ir dārgs Kristus evaņģēlijs, un ikvienu, kuru uzrunājuši mūsu Baznīcas ievērojamā teologa, mācītāja Roberta Feldmaņa (1910–2002) sprediķi un kalpošana, Roberta Feldmaņa fonds aicina atbalstīt un ziedot viņa otrā sprediķu krājuma “Kopā ar Kristu” izdošanai.

“Sprediķos bija gan Rakstu skaidrojums, gan mācība, gan pamudinājums uz kristīgu dzīvi ikdienā. Tomēr galvenais Roberta Feldmaņa sprediķos bija kas cits – Kristus personība. Viņš prata pastāstīt par Jēzu tā, ka mūsu Kungs dzīvs nostājās draudzes vidū – pārsteidzošs, goda un pateicības cienīgs.” .

LELB arhibīskaps Jānis Vanags, D. D.

Katrs ziedotājs tiek īpaši ielūgts uz grāmatas prezentāciju 31. maijā plkst. 12:00 Rīgas Jēzus draudzes dievnamā un saņems vismaz vienu jaunās grāmatas eksemplāru.

Ziedojumu sūtīt uz:

Profesora Roberta Feldmaņa fonds
‍Reģistrācijas Nr. 40008178759
‍AS Citadeles banka LV43PARX0013132500001
ar norādi: “Roberta Feldmaņa sprediķu krājumam “Kopā ar Kristu””

Papildu informācija: pa tālr. 26268896, e-pasts: feldmanafonds@gmail.com;   www.robertsfeldmanis.lv

‍Plakātu lejuplādēt šeit>