LELB Jauniešu centra radošās studijas koncerts "Tavas sirds pavasaris"

2013.04.19 16:44

Jau 5 gadus LELB Jauniešu centrs apmāca jauniešus mūzikas spēlē, lai ar savām muzikālajām dāvanām tie varētu kalpot savās draudzēs vai arī vienkārši varētu pavadīt vērtīgu laiku kristīgā vidē.

Pirmdien, 22.aprīlī plkst.19:00 Vecrīgā, Mārstaļu ielā 10 LELB Jauniešu centrā notiks mācību koncerts "Tavas sirds pavasaris", kurā Jauniešu centra ģitāristi, bundzinieki, basģitāristi un ansamblis sniegs priekšnesumu kopā ar mūsu ģitāras spēles pedagogu Aneti Kozlovsku.

Aicnāti visi, kas vēlas baudīt pavasarīgu priekšnesumu.
Ceram, ka koncerts būs iedvesmojošs, un varbūt tas pamudinās jūs vai jūsu bērnus iemācīties spēlēt kādu mūzikas instrumentu, un pēc tam kalpot ar to savās draudzēs.

Vairāk informācijas: Gints Graudiņš, LELB Jauniešu centra projektu koordinators, tālr. 25556914, e-pasts: gints.graudins@lelb.lv

Koncerta plakātu lejuplādēt šeit>.