2022. gada 28. jūnijs
Vārda dienas: Viesturs, Viestards, Kitija
AICINĀJUMS DRAUDZĒM IESAISTĪTIES BAZNĪCAS DIENAS ORGANIZĒŠANĀ UN NORISĒ Augsti godājamie mācītāji un cienījamie LELB draudžu brāļi un māsas!

Kā jau zināms, 2022.gadā Latvijas Evaņģēliski luteriskā Baznīca atzīmē Reformācijas Latvijā piecsimtgadi un LELB simto dzimšans dienu. Vairāk par jubilejas gadu varat lasīt LELB mājas lapā: ?ct=reformacija

16.jūlijā Rīgā ir iecerēts svinēt LELB 100.dzimšanas dienu (BAZNĪCAS DIENA).
 Diena sāksies ar svētbrīdi Rīgas Sv.Pētera baznīcā, no kurienes dosimies procesijā uz Doma laukumu, kura tuvumā norisināsies pārējie dienas notikumi. (Dienas pasākumu plāns pievienots zemāk.)        LELB dzimšanas dienas pasākumus vēlamies veltīt ne tikai mums pašiem par prieku, bet aicinot tajos piedalīties iekvienu, veltot svētkus visai Latvijas sabiedrībai, parādot mūsu atvētrību, draudzīgumu un viesmīlību.

Lai mums šajā dienā izdotos patiesi sludināt Dieva vārdu un dāvāt prieku ne tikai mums pašiem, bet arī mūsu viesiem,……IR  NEPIECIEŠAMS JŪSU ATBALSTS AR TO, KO VAR DOT JŪSU DEGOŠĀS, ATVĒRTĀS SIRDIS UN DIEVA DOTĀS DĀVANAS….. CERAM  UZ JŪSU ATSAUCĪBU, PIEDALOTIES PASĀKUMOS, PALĪDZOT TOS ORGANIZĒT UN NODROŠINĀT TO NORISI!

Lai pasākumi varētu notikt, aicinām katru draudzi apzināt savas iespējas piedalīties gan kā apmeklētājiem, gan kā atbalstītājiem un organizētājiem!

Baznīcas dienas organizatori ļoti gaidīs aktīvus brīvprātīgos un draudzes, kas vēlētos uzstāties ar muzikālu priekšnesumu,  nodrošinātu  dalībnieku un viesu ēdināšanu, dekorētu pasākumu vietas, rūpētos par drošību pasākumu laikā, koordinētu pasākuma dalībniekus un apmeklētājus, darbotos ar bērniem vai veiktu misijas darbu, uzrunājot cilvēkus un sludinot. Nepieciešami radošo nodarbību bērniem vadītāji, slavētāji – gan liecībās, gan ar muzikālajiem priekšnesumiem, kūku cepēji un citi talanti!

Lai organizatori varētu apzināt gan potenciālos dalībniekus, gan mūsu kopējos organizatoriskos resursus, lūdzam aizpildīt draudzes pieteikuma anketu: https://forms.gle/iCideDkpGbnqi3Q86
vai individuālo brīvprātīgā anketu: https://forms.gle/A7cvRcJMN7497zZj7

izmantojot šīs saites, vai, atrodot anketu LELB mājas lapā sadaļā Reformācijai 500.
16.jūlija PASĀKUMU NORISES PLĀNS pieejams - šeit
Pierakstīties ziņām e-pastā
Iesūtīt ziņas redaktoram

© 2022 Latvijas Evaņģēliski luteriskā baznīca. Visas tiesības aizsargātas.