2018. gada 19. jūnijs
Vārda dienas: Viktors, Nils

Kas pildīs Manas tiesas un sekos Maniem likumiem – tas nemirs tēva nozieguma dēļ. (Ech 18:17)

Ne jau ar iznīcīgo – ar zeltu vai sudrabu – jūs esat izpirkti no savas nīcīgās dzīves, ko esat mantojuši no tēviem, bet ar dārgajām asinīm, ko izlēja Kristus. (1Pēt 1:18–19)

Māc 8:14–9:10; Gal 4:21–31; Mt 15:29–39

Liepājas Sv. Trīsvienības katedrālē notiks Eiropas Kultūras mantojuma dienas

iesūtīts: 2017.09.08 19:56
No 9.-15. septembrim Liepājas Svētas Trīsvienības katedrālē notiks Eiropas Kultūras mantojuma dienām veltīti pasākumi, kuru mērķis ir apzināt vietas, kas saistītas ar nozīmīgiem notikumiem Latvijas teritorijas vēsturiskajā attīstībā.

9. septembrī plkst. 14:00 notiks pasākums “Sarunas tornī”, kas tiks veltīts Somu jēgeru piemiņai. Aktieris Andris Morkāns lasīs fragmentus no Somu jēgeru dienasgrāmatām, savukārt vēsturnieks Gunārs Silakaktiņš stāstīs par Somu jēgeru gaitām Liepājā.
10. septembrī, svētdienā plkst. 10.00 Dievkalpojums, plkst. 12.00 sadraudzība
un Bībeles tekstu zīmēšanas darbnīca tornī:
15. septembrī, piektdienā plkst. 20.00 notiks dzejas un mūzikas performance DZEJAS VERTIKĀLE III, kurā piedalīsies dzejnieki Gunita Boka, Inta Kampara, Dace Metēja, Gunta Šnipke, Valentīns, Sandra Vensko, māksliniece Agnese Rudzīte, mūziķes Ieva Tālberga, ērģelniece Maija Zaķis, gaismu mākslinieks - Jānis Vasilis.
Tāpat no 9. septembra  draudzē būs apskatāma grāmatu izstāde “Mārtiņa Lutera atstātais mantojums - Reformācijai”.

Visi programmā minētie pasākumi ir bezmaksas.

‍http://www.trisvienibasfonds.lelb.lv/