2021. gada 30. novembris
Vārda dienas: Andrievs, Andrejs, Andris

Aicinām ar ziedojumu sekmēt pasākuma norisi

iesūtīts: 2016.05.18 16:03

Baznīcu nakts norise divu gadu laikā ir apliecinājusi, ka tas ir Latvijai nozīmīgs notikums, kas aicina novērtēt un tuvāk iepazīt Latvijas baznīcu un draudžu glabātās kultūras un garīgās vērtības, dāvā cilvēkiem garīgu pacilājumu un stiprina kopienu pašapziņu. Lai palīdzētu pasākuma izskanēt plašāk, aicinām atbalstīt ar ziedojumu.

2015. gadā Baznīcu nakts aicinājumam "Atklāj baznīcu no jauna" atsaucās vairāk nekā 30 000 apmeklētāju un piedalījās 145 dievnami visā Latvijā. Šogad piedalīties pieteikušās jau 170 Latvijas draudzes.

Taču, neraugoties uz Baznīcu nakts augstvērtīgo pienesumu Latvijas pilsētu un novadu dzīvē, šogad - trešajā Baznīcu nakts norises gadā - atbalsts no valsts un pašvaldību kultūras projektu finansēšanas konkursiem ir ievērojami sarucis. Tādēļ Baznīcu nakts rīkotāji aicina privātpersonas un organizācijas ar ziedojumu atbalstīt notikuma norisi, ļaujot tam izskanēt plašāk.

Fonda rekvizīti:
Nodibinājums „Baznīcu Nakts fonds”
Reģistrācijas numurs: 40008214405
Juridiskā adrese: Marijas iela 16-119, Rīga, LV-1011
Konta numurs: LV14 HABA 0551037490653

Nodibinājumam “Baznīcu nakts fonds” ir sabiedriskā labuma organizācijas statuss, kas ziedotājiem dod iespēju saņemt nodokļu atlaides. Baznīcu nakts brīvprātīgo rīkotāju komanda būs ļoti pateicīga par katru ziedojumu!

Aktuālā informācija tiks publicēta projekta sociālo tīklu kontos un mājas lapā: baznicunakts.lv

Plašāku informāciju iespējams saņemt, rakstot uz:

baznicu.nakts@gmail.com

« atpakaļ
Pierakstīties ziņām e-pastā
Iesūtīt ziņas redaktoram
 

© 2021 Latvijas Evaņģēliski luteriskā baznīca. Visas tiesības aizsargātas.
Mājas lapas izstrāde: MB Studija
Dizains: Graftik »