2024. gada 20. aprīlis
Vārda dienas: Mirta, Ziedīte

Vēl līdz 1.martam turpinās pieteikšanās kultūras notikumam "Baznīcu nakts"

iesūtīts: 2016.02.23 12:58

Laikā līdz februāra vidum dalību kultūras notikumā "Baznīcu nakts" pieteikušas jau 100 draudzes no visas Latvijas, tostarp Alojas, Aizkraukles, Cēsīm, Dundagas, Gulbenes, Jaunjelgavas, Kolkas, Madonas, Mazirbes, Liepājas, Līvāniem, Lubānas, Ogres, Pļaviņām, Rīgas, Rūjienas, Smiltenes, Talsiem, Valmieras un citām pilsētām. Lai padarītu notikumu vēl ievērojamāku, rīkotāji atgādina, ka pieteikumus var iesniegt vēl līdz 1. MARTAM. Īpaši aicinātas atsaukties to pilsētu draudzes, kur dalību pieteikusi jau vismaz viena baznīca. Draudzes dalībnieku pieteikumu var aizpildīt www.baznicunakts.lv

Rīkotāji pateicas draudzēm, kuras savu dalību piesaka pirmo reizi un, lai padarītu pasākumu ievērojamāku katrā pilsētā, īpaši aicina vēl pieteikties kristīgo draudžu baznīcas no tām pilsētām, no kurām jau ir saņemts vismaz viens dalības pieteikums. Ar šī gada "Baznīcu nakts" dalībniekiem var iepazīties notikuma mājas lapas interaktīvajā kartē.

Pieteikuma anketa pieejama mājas lapas sadaļā "Piedalīties".

Baznīcu nakts norisināsies 2016.gada 10.jūnijā. Vienlaikus šogad pasākums notiks arī citās Eiropas valstīs - Austrijā, Čehijā un Igaunijā. Notikumā aicinātas piedalīties kristīgo konfesiju draudzes visā Latvijā.

Pērn Baznīcu naktī kopumā piedalījās 145 baznīcas visā Latvijā, pulcējot vairāk nekā 30 000 apmeklētāju. Baznīcu nakts laikā bija iespēja atklāt dievnamus citādāk - klausīties koncertus, apskatīt baznīcu mākslas vērtības, uzkavēties lūgšanā un uzzināt vairāk par draudzi sarunās ar draudzes cilvēkiem.