2024. gada 18. aprīlis
Vārda dienas: Laura, Jadviga

Vasarsvētku dievkalpojums un koncerts Āraišu baznīcā

iesūtīts: 2013.05.15 10:04
Vasarsvētki ir vieni no trīs lielajiem kristīgās Baznīcas svētkiem, kas šogad tiks svinēti svētdien, 19.maijā. Šajā dienā Āraišu baznīcā plkst.12:00 ļaudis pulcēsies uz Vasarsvētku dievkalpojumu.

Turpat baznīcā plkst. 14:00 koncertēs Ainars Mielavs. Viņš un Gints Sola caur dziesmām atklās savas domas par dzīves nozīmīgākajiem jautājumiem un arī klausītājus aicinās vismaz kādu brīdi apstāties no ikdienas skrējiena, esot baznīcā, izvērtēt un pārdomāt katram sev būtisko.

Ieeja koncertā par ziedojumiem, kas tiks izlietoti baznīcas iekštelpu atjaunošanai.

Savukārt, dienu iepriekš, 18.maijā no plkst. 10:00 Āraišu draudze aicina visus tos ļaudis, kuri pirms dažiem gadiem iestādīja savus augļu kociņus dārzā par godu Āraišu baznīcas 785 gadu jubilejai, uz to apkopšanu, kā arī visus citus draudzes locekļus un interesentus uz baznīcas pušķošanas un tās apkārtnes sakopšanas talku Vasarsvētkiem.

Lai iegūtu plašāku informāciju, sazināties ar draudzes mācītāju Gintu Poli, rakstot uz e-pastu macitajsgints@gmail.comvai zvanot pa tālruni 28301530.