2017. gada 25. jūlijs
Vārda dienas: Jēkabs, Žaklīna

Sv. Jēkabs (vecākais) – apustulis
Tu manu dvēseli glābi no nāves, manas acis no asarām un manas kājas no klupšanas. (Ps 116:8)

Viņš /Epafrodits/ patiesi bija savārdzis, būdams tuvu nāvei, bet Dievs viņu apžēloja un ne tikai viņu vien, arī mani, lai manas bēdas nevairotos.
(Flp 2:27)

Jes 52:7–10; 2Kor 4:7–15; Mt 20:20–23

krāsa: sarkana

1Sam 11:1–15; Apd 8:1–13; Lk 22:63–71

Seminārs par bioētikas jautājumiem

iesūtīts: 2013.01.28 11:18
Sestdien, 2.februārī „Ģimenes ekoloģijas institūts” aicina uz semināru par bioētikas jautājumiem - dabīgās ģimenes plānošana, kontracepcija, dzīvības iesākums, t.sk., mākslīgā apaugļošana, un noslēgums.

Semināru vadīs
 Šveices Lugāno universitātes profesors, teoloģijas zinātņu doktors, priesteris Andris Marija Jerumanis.

Seminārs notiks sestdien, 2.februārī no plkst.10:00 līdz 17:30 Rīgā, Klostera ielā 4, Liepas zālē (2.stāvā).

Dalības maksa 5 Ls, kas ietver arī uzkodas tējas paužu laikā.
Ja dalības maksa ir par šķērsli dalībai, par to lūdzu informēt, piesakot savu dalību semināram!

Dalību pieteikt uz e-pastu: dianadziviba@inbox.lv, pa telefonu 26388578 vai arī http://www.augliba.lv/lv/component/seminar/?task=3&cid=22

Aicināti visi interesenti!