2018. gada 26. septembris
Vārda dienas: Gundars, Kurts, Knuts

Dalbes draudzē pasniegts apbalvojums Uzticības vairogs

iesūtīts: 2014.06.02 23:16
Svētdien, 2014.gada 25. maijā Dalbes draudzē bija dubulti svētki. Kā ierasts, dievkalpojums vienmēr ir svētki, kad sanākam kopā pielūgt To Kungu un baudīt, cik Viņš ir labs. Bet šoreiz pie mums bija arī dārgs un mīļš ciemiņš – Liepājas bīskaps Pāvils Brūvers. Iemesls bīskapa vizītei bija īpašs – pasniegt diviem draudzes locekļiem LELB apbalvojumu – Uzticības vairogu.

Uzticības vairogu saņēma draudzes locekļi Lidija Liepa un Valdis Vaivars.

Lidija Liepa visu savu apzinīgo mūžu ir Dalbes draudzes locekle, un jau daudz, daudz gadus audzē savā dārzā puķes baznīcai. Uzticama vienmēr.  Pāri visam Lidija ļoti mīl Dievu un priecājas Viņā kā bērns!

Valdis Vaivars - uzticams Dievam no visas savas sirds un prāta. Valdī ir liela bijība Tā Kunga priekšā. Lūdzējs. Bet uzticams Dievam, pazemīgs Viņa priekšā - reti nākas redzēt tādus vīrus.

Es pateicos Dievam par Valdi un Lidiju!

Dalbes ev.lut. draudzes māc.p.i. Valda Grīnvalde -Šakurova

Uzticibas vairogs Valdim Vaivaram