2017. gada 26. jūlijs
Vārda dienas: Anna, Ance, Annija

Pulcējieties slavēt Dievu Kungu.
(Ps 68:27)

Izturības un mierinājuma Dievs lai dod jums savstarpēju vienprātību, kas pamatota Kristū Jēzū, tā ka jūs vienprātīgi vienā mutē pagodinātu Dievu un mūsu Kunga Jēzus Kristus Tēvu. (Rm 15:5–6)

1Sam 12:1–6, 16–25; Apd 8:14–25; Lk 23:1-–2

Atskatoties uz Trīsvienības svētkiem Liepājas Svētās Trīsvienības katedrālē

15.jūnija rīts iesākās ar Pateicības dievkalpojumu Liepājas Sv.Trīsvienības katedrālē, nesot pateicību Dieva priekšā par katedrāles atjaunošanas darbiem – pamatu nostiprināšanu un jumta renovāciju. Dievkalpojums notika latviešu un vācu valodās, piedaloties viesiem gan no Latvijas, gan Vācijas.
LELB.lv/28. jūnijs 2014

Dobelnieki tikās Lūgšanu brokastīs

Piektdien, 6.jūnijā Dobeles novada svētku ietvaros pirmo reizi Dobelē notika Lūgšanu brokastis, ko rīkoja Dobeles evaņģēliski luteriskā draudze kopā ar novada pašvaldību.
LELB.lv/28. jūnijs 2014

Liepājā durvis ver „Domino tirdziņš”

2014.gada 28.maijā Liepājas Diakonijas centra telpās (Fr.Brīvzemnieka ielā 54) durvis vēra „Domino tirdziņš”, kurā pārdod preces, ko darinājuši cilvēki ar īpašām vajadzībām.
LELB.lv/5. jūnijs 2014

Dalbes draudzē pasniegts apbalvojums Uzticības vairogs

Svētdien, 2014.gada 25. maijā Dalbes draudzē bija dubulti svētki. Kā ierasts, dievkalpojums vienmēr ir svētki, kad sanākam kopā pielūgt To Kungu un baudīt, cik Viņš ir labs. Bet šoreiz pie mums bija arī dārgs un mīļš ciemiņš – Liepājas bīskaps Pāvils Brūvers. Iemesls bīskapa vizītei bija īpašs – pasniegt diviem draudzes locekļiem LELB apbalvojumu – Uzticības vairogu.
LELB.lv/2. jūnijs 2014

Zaļeniekos notika pirmās Lūgšanu brokastis Latvijas pagastu vēsturē

Tā Kunga 2014.gada 28.martā Zaļenieku kultūras namā pašā rīta cēlienā kopā sanāca pagasta ļaudis - zemnieki, uzņēmēji, iestāžu vadītāji, arī Jelgavas un Tērvetes novadu vadība, lai Latvijas evaņģēliski luteriskās Baznīcas Liepājas bīskapa Pāvila Brūvera, Jelgavas iecirkņa prāvesta Oskara Laugaļa un Zaļenieku Zaļās draudzes mācītāja Guntara Lūsīša vadībā vienotos kopīgā lūgšanā.
LELB.lv/4. aprīlis 2014

Draudzes papildinās ar jauniem diakonijas darba vadītājiem un darītājiem

No 2013. gada janvāra līdz 2014. gada martam Liepājas diecēzes Grobiņas prāvesta iecirknī Liepājas Diakonijas centrs rīkoja Diakonijas darbinieku apmācības. Nodarbības noslēdzās 15.martā ar svinīgu dievkalpojumu un kopīgu Diakonijas dienu. Pēc dievkalpojuma 24 apmācību dalībnieki saņēma apliecības, un tagad ir tiesīgi būt par Diakonijas darba vadītājiem Liepājas Diecēzes draudzēs.
LELB.lv/26. marts 2014