2019. gada 22. jūlijs
Vārda dienas: Marija, Marika, Marina

Iespēja ceļojot iepazīt Latvijas dievnamus

iesūtīts: 2010.06.01 16:02
Mācītājs Juris Morics aicina šajā nedēļas nogalē apceļot unikālākos Latvijas dievnamus, iepazīstoties ar mūsu zemes sakrālo vēsturi un tās pieminekļiem.

Juris Morics ar sievu ir nodibinājuši uzņēmumu, kas piedāvā interesentiem apceļot Latvijas dievnamus. „Mēs ar sievu Ulriku esam nolēmuši papildus darīt to, ko mēs protam, mīlam un ar ko bez peļņas esam nodarbojušies jau 25 gadus”, informē mācītājs Juris Morics. „Esam nodibinājuši uzņēmumu, kas nodarbojas ar sakrālo tūrismu, un pašreiz esam uzsākuši piedāvāt kopīgi apmeklēt unikālākos Latvijas dievnamus. Mūsu zeme ir ļoti bagāta ar savu sakrālo vēsturi un tās pieminekļiem, bet esam to nodevuši aizmirstībā, priekšroku dodot ārzemju braucieniem”.

Šā gada 5. jūnijā plānots brauciens uz Dzirciema, Nurmes (Nūrmuižas), Iģenes un Mērsraga baznīcām. Savukārt 6. jūnijā būs iespējams aplūkot  Kankaļu, Ērberģes, Neretas un Sunākstes baznīcas.

Patreiz tapšanas stadijā ir projekta mājas lapa, www.sakralaisturisms.lv, kurā tās veidotāji aicina ieskatīties. Uzņēmums „Sakrālais tūrisms” piedāvā izstrādāt maršrutu draudžu cilvēkiem vai draudzes viesiem, un arī novadīt šo ekskursiju. Ir iespējami daudzi elastīgi savstarpējas sadarbības modeļi, atzīst Juris Morics.

Vairāk informācijas: tālruņi: 29433556, 67350085; e-pasts: info@sakralaisturisms.lv un mājaslapā www.sakralaisturisms.lv.

 
« atpakaļ

© 2012 Latvijas Evaņģēliski luteriskā baznīca. Visas tiesības aizsargātas.
Mājas lapas izstrāde: MB Studija
Dizains: Graftik »