2022. gada 22. maijs
Vārda dienas: Kalendāros, neierakstīto, vārdu, diena

Slavēts Dievs, kurš nav atmetis manu lūgšanu, nedz
atrāvis man Savu žēlastību! Ps 66:20

Rogate – Lieldienu sestā svētdiena

1Ķēn 3:5–15; Jk 1:22–27; Jņ 16:23b–30
Ps 67; Apd 16:9–15; Atkl 21:10, 21:22–22:5; Jņ 14:23–29; Jņ 5:1–9

Krāsa: balta

Es caur uguni vedīšu, šķīstīšu, kā sudrabu šķīsta, pārbaudīšu viņus, kā zeltu pārbauda, – tad tie piesauks
Manu Vārdu – un Es tiem atbildēšu.
Zah 13:9a

Jūs līksmojaties, šobrīd vēl nedaudz ciezdami, ja tā vajag, dažādos pārbaudījumos, lai jūsu pārbaudītā ticība, kas ir daudz cildenāka par iznīcīgā zelta pārbaudi ugunī, parādītu, ka jūs esat teicami, slavējami un
godājami.
1Pēt 1:67a

3 Moz 25:1–17;
Jk 1:2–8, 16–18;
Lk 12:13–21

Iespēja ceļojot iepazīt Latvijas dievnamus

iesūtīts: 2010.06.01 16:02
Mācītājs Juris Morics aicina šajā nedēļas nogalē apceļot unikālākos Latvijas dievnamus, iepazīstoties ar mūsu zemes sakrālo vēsturi un tās pieminekļiem.

Juris Morics ar sievu ir nodibinājuši uzņēmumu, kas piedāvā interesentiem apceļot Latvijas dievnamus. „Mēs ar sievu Ulriku esam nolēmuši papildus darīt to, ko mēs protam, mīlam un ar ko bez peļņas esam nodarbojušies jau 25 gadus”, informē mācītājs Juris Morics. „Esam nodibinājuši uzņēmumu, kas nodarbojas ar sakrālo tūrismu, un pašreiz esam uzsākuši piedāvāt kopīgi apmeklēt unikālākos Latvijas dievnamus. Mūsu zeme ir ļoti bagāta ar savu sakrālo vēsturi un tās pieminekļiem, bet esam to nodevuši aizmirstībā, priekšroku dodot ārzemju braucieniem”.

Šā gada 5. jūnijā plānots brauciens uz Dzirciema, Nurmes (Nūrmuižas), Iģenes un Mērsraga baznīcām. Savukārt 6. jūnijā būs iespējams aplūkot  Kankaļu, Ērberģes, Neretas un Sunākstes baznīcas.

Patreiz tapšanas stadijā ir projekta mājas lapa, www.sakralaisturisms.lv, kurā tās veidotāji aicina ieskatīties. Uzņēmums „Sakrālais tūrisms” piedāvā izstrādāt maršrutu draudžu cilvēkiem vai draudzes viesiem, un arī novadīt šo ekskursiju. Ir iespējami daudzi elastīgi savstarpējas sadarbības modeļi, atzīst Juris Morics.

Vairāk informācijas: tālruņi: 29433556, 67350085; e-pasts: info@sakralaisturisms.lv un mājaslapā www.sakralaisturisms.lv.

Pierakstīties ziņām e-pastā
Iesūtīt ziņas redaktoram

© 2022 Latvijas Evaņģēliski luteriskā baznīca. Visas tiesības aizsargātas.