2023. gada 30. maijs
Vārda dienas: Vitolds, Lolita

Jauna grāmata: Dievs darbībā: kristīgais aicinājums visā jūsu dzīvē

iesūtīts: 2023.04.26 11:12

Luterisma mantojuma fonds ir publicējis Džīna Edvarda Vīta grāmatu “Dievs darbībā”, kurā tiek aprakstīti dažādie Dieva aicinājumi cilvēka četrās dzīves jomās: ģimenē, darbā, sabiedrībā un baznīcā.

Darbs var būt smaga ikdienas rutīna – grūtu, monotonu, nepateicīgu uzdevumu klāsts. Daudzus, nemitīgi nopūloties, nomoka mērķa trūkums, viņi ir apjukuši un nezina, ko darīt un par ko kļūt. Kaut arī kāds no mūsu aicinājumiem varētu šķist nozīmīgāks par citiem, patiesība ir tāda, ka vairums no mums strādā tāpēc, ka tas ir jādara. Tie ir līdzekļi mērķa – izdzīvošanas – sasniegšanai.

Ņemot vērā, cik ļoti daudz ikviens no mums strādā, būtu labi saprast mūsu aicinājumus un to, kā Dievs darbojas ar to starpniecību.
Šajā grāmatā kultūras eksperts Džīns Edvards Vīts sniedz mums ko vairāk par vienkāršu darba izpratni – ko vairāk par viegli iegaumējamu lozungu “darīt visas lietas Dievam par godu”. Viņš ieskicē garīgu ietvaru, atbildot uz šādiem jautājumiem:
Ko nozīmē būt kristīgam biznesmenim, māksliniekam, juristam, zinātniekam, celtniekam un jebkam citam?
Kā es varu zināt, ko man vajadzētu darīt ar savu dzīvi?
Ko nozīmē uzaudzināt kristīgus bērnus? Un ko darīt tad, ja man nav bērnu?

Atklājot Bībeles mācību par darbu, Vīts palīdz mums ieraudzīt nozīmi mūsu aicinājumos, spēku, kas stāv aiz mūsu ētikas, un Dieva pārveidojošo klātbūtni mūsu parastajā ikdienas dzīvē.

‍Vairāk informācija pieejama - http://www.lmf.lv/dievs-darbiba-kristigais-aicinajums-visa-jusu-dzive/

« atpakaļ
Pierakstīties ziņām e-pastā
Iesūtīt ziņas redaktoram
 

© 2023 Latvijas Evaņģēliski luteriskā baznīca. Visas tiesības aizsargātas.
Mājas lapas izstrāde: MB Studija
Dizains: Graftik »