2023. gada 30. maijs
Vārda dienas: Vitolds, Lolita

Jauna grāmata: Stīvens Millers, Aicināti ticēt: īss ievads kristīgajā mācībā

iesūtīts: 2023.04.25 10:07

Šajā grāmatā galvenās kristietības doktrīnas apskatītas visaptverošā, bet saprotamā veidā. Šī grāmata ir sarakstīta no luteriskās perspektīvas un ir noderīgs avots luterāņiem un citiem, kas tiecas pēc dziļākas teoloģiskas izpratnes. Tā ir stingri balstīta Svētajos Rakstos un uzsver visas kristīgās mācības savstarpējo saistību, kuras centrā ir attaisnošana no žēlastības ticībā Jēzum Kristum.

Šī grāmata ir ideāla lasāmviela universitāšu studentiem un citiem pieaugušajiem, kas vēlas paplašināt savas zināšanas par Dieva atklāsmi un tās izmantošanu ikdienas dzīvē. Tā iepazīstina ar klasiskiem teoloģiskajiem vārdiem un terminoloģiju un izmanto to, sniedzot skaidras definīcijas un lietojumu. Galvenie termini, jautājumi atkārtošanai un vārdnīca padara to par vērtīgu resursu. Ierosinātie lasījumi no Bībeles, luteriskajām ticības apliecībām un citiem sekundāriem avotiem ieved lasītāju padziļinātās studijās.

Stīvens P. Millers ir Konkordijas Universitātes teoloģijas profesors un Kristus Koledžas (Ērvainā, Kalifornijā) dekāns. Viņš ir grāmatas “Not a Tame God: Christ in the Writings of C. S. Lewis” (“Nepieradināts Dievs: Kristus K. S. Lūisa darbos”) autors.

‍Vairāk informācija pieejama - http://www.lmf.lv/aicinati-ticet-iss-ievads-kristigaja-maciba/
« atpakaļ
Pierakstīties ziņām e-pastā
Iesūtīt ziņas redaktoram
 

© 2023 Latvijas Evaņģēliski luteriskā baznīca. Visas tiesības aizsargātas.
Mājas lapas izstrāde: MB Studija
Dizains: Graftik »