2023. gada 31. marts
Vārda dienas: Gvido, Atvars

Piešķirs Baznīcas apbalvojumu “Uzticības vairogs”

iesūtīts: 2022.10.27 13:36
„... ar uzticību tu visu esi darījis” /3. Jāņa 1:5/

Svētdien, 30. oktobrī plkst. 13.00 Ķempju baznīcā LELB apbalvojumu “Uzticības vairogs” saņems Ķempju draudzes pērminderis JURIS BINDEMANIS un Ķempju draudzes diakonijas un Lūgšanu kopas vadītāja IRĒNA BINDEMANE.

Dievkalpojumu vadīs bīskaps Rinalds Grants kopā ar draudzes mācītāju Didzi Seržānu un līdzšinējo Ķempju draudzes mācītāju Edvīnu Rumjancevu. Šajā dienā paredzēts iesvētīt arī jauno dievnama krustu. Ikviens mīļi aicināts!

Apbalvojumu Jurim un Irēnai Bindemanei par ilggadēju un uzticīgu kalpošanu Baznīcai un Ķempju draudzei Baznīcas apbalvojuma dome piešķīra jau 2022. gada 10. augustā. Ķempju draudzē līdz šim pasniegti 3 apbalvojumi: 2011. gada 17. jūlijā – Miķelim un Inārai Skaidrītei Albertiem, kā arī Līgai Pommerei 2021. gada 8. augustā.

“Uzticības vairogs” līdz šim ir pasniegts 9 laulātiem pāriem (Kadaģiem-Gramzdā, Albertiem-Ķempjos, Šneideriem-Liepājas Krusta, Briģiem-Mārtiņa Dzedru, Purmaļiem-Pēterupes, Ēķiem-Piņķus Sv.Jāņa, Bretšteiniem-Ropažu, Dambeniekiem-Vecumnieku un Bīrīņiem – Zaubes draudzē).

Ar “Uzticības vairogu” apbalvo par sevišķiem nopelniem draudzes un Baznīcas darbā. Par nopelniem uzskatāma ilgstoša uzticīga un uzcītīga kalpošana Baznīcas vai draudzes darbā, priekšzīmīga un godīga pienākumu izpilde, ikviena kalpošana Baznīcas, savas draudzes un sabiedrības garīgās izaugsmes labā.

Kopš apbalvojuma iedibināšanas 2005. gada 2. oktobrī ir pasniegti 227 “Uzticības vairogi”.

Ne jūs Mani esat izredzējuši, bet es jūs esmu izredzējis un jūs nolicis, ka jūs ejat un nesat augļus un jūsu augļi paliek. /Jņ. 15:16/

Sirsnīgi apsveicam!

« atpakaļ
Pierakstīties ziņām e-pastā
Iesūtīt ziņas redaktoram
 

© 2023 Latvijas Evaņģēliski luteriskā baznīca. Visas tiesības aizsargātas.
Mājas lapas izstrāde: MB Studija
Dizains: Graftik »