2024. gada 17. aprīlis
Vārda dienas: Rūdolfs, Rūdis, Viviāna

Rīgas Lutera draudze aicina uz zvaigžņu bērnu piemiņas svētbrīdi

iesūtīts: 2021.05.27 12:38
Zvaigžņu bērnu piemiņas svētbrīdis notiks 4.jūnijā tiešsaistē

Šogad zvaigžņu bērnu jeb mirušo mazo bērnu piemiņas svētbrīdis notiks  4.jūnijā pl. 16.00 tiešsaistē no pagaidām vienīgā Dvēseļu dārza Latvijā, kas atrodas Rīgā Sv. Alberta Romas katoļu baznīcas teritorijā.  Svētbrīdi vadīs mācītājs Linards Rozentāls. Pēc kopīgā tiešsaistes svētbrīža līdz plkst.20.00 Dvēseļu dārzā apbedīto piederīgie aicināti pieminēt savus Zvaigžņu bērniņus, ierodoties Dvēseļu dārzā klātienē individuāli, ievērojot valstī noteiktos drošības pasākumus.

Zvaigžņu bērnu piemiņas svētbrīdis 4.jūnijā pl.16.00 notiks tiešsaistē platformā Zoom: https://zoom.us/j/8510447450

Šobrīd vienīgais Dvēseļu dārzs atrodas Rīgā, Sv. Alberta Romas katoļu baznīcas teritorijā, Liepājas ielā 38, Rīgā. Tuvāko mēnešu laikā plānots pabeigt otrā Dvēseļu dārza iekārtošanas darbus Rīgas Lutera baznīcas teritorijā, Torņakalna ielā 3, Rīgā.

Kontaktpersonas:
Linards Rozentāls, Rīgas Lutera draudzes mācītājs, Tel. + +371 29220416
Kristīne Dzelzīte, kapelāne VSIA Paula Stradiņa klīniskā universitātes slimnīcas
Garīgās aprūpes un sociālā darba dienestā, kristine.dzelzite@stradini.lv, Tel. 29714515