2021. gada 16. aprīlis
Vārda dienas: Mintauts, Alfs, Bernadeta

Klusās nedēļas un Lieldienu dievkalpojumi LELB draudzēs 2021

iesūtīts: 2021.03.31 10:50

Ādažu evaņģēliski luteriskā draudzē
31.martā plkst. 19:00
1.aprīlī plkst. 19:00
2.aprīlī plkst. 19:00
3.aprīlī plkst.22:30
4.aprīlī plkst.11:00

Alojas ev.lut.draudzē
1.aprīlī plkst.18:00
2.aprīlī plkst.15:00
4.aprīlī plkst.12:00

Alūksnes ev.lut dr.
1.aprīlī plkst. 18:00
2.aprīlī plkst. 15:00
3.aprīlī plkst. 22:00
4.aprīlī plkst.11:00

Apes Sv. Mateja ev. lut. draudzē
1.aprīlī plkst. 18:00
2.aprīlī plkst. 14:00
4.aprīlī plkst. 7:00

Apes Svētā Mateja ev.lut.draudzē
1.aprīlī plkst. 18:00
2.aprīlī plkst. 13:30
4.aprīlī plkst. 7:00

Āraišu evaņģēliski luteriskā draudzē
4.aprīlī plkst. 11:00

Baldones  draudzē
28. martā plkst. 11:00
1. aprīlī plkst. 19:00
2. aprīlī plkst. 11:00
3. aprīlī plkst. 22:00
4. aprīlī plkst. 11:00

Bārbeles draudzē
4.aprīlī plkst. 12:00

Birzgales ev. lut. draudzē
28. martā plkst. 15:00
2. aprīlī plkst. 15:00
4. aprīlī plkst. 15:00

Blīdenes ev.lut. draudzē
11.aprīlī plkst. 15:00

Bolderājas draudzē
1.aprīlī plkst. 18:00
2.aprīlī plkst. 18:00
3.aprīlī plkst. 20:00
4.aprīlī plkst. 14:00

‍Budbergas draudzē
5. aprīlī plkst. 15:00

Bukaišu draudzē
2.aprīlī plkst. 14:00
4.aprīlī plkst. 14:00

Bulduru draudzē
2.aprīlī plkst. 15:00
4.aprīlī plkst. 13:00


Burtnieku draudzē
2.aprīlī plkst. 16:00
4.aprīlī plkst. 11:00

Cēsu Sv. Jāņa draudzē
1.aprīlī plkst. 18:15
2.aprīlī plkst. 15:00
4.aprīlī plkst. 11:00
4.aprīlī plkst. 13:00

Cesvaines draudzē
1.aprīlī plkst. 19:00
2.aprīlī plkst. 14:00
4.aprīlī plkst. 9:00

Daudzevas draudzē
4.aprīlī plkst. 13:00

Daugavgrīvas Baltās baznīcas dievnamā
1.aprīlī plkst. 19:00
2.aprīlī plkst. 19:00
4.aprīlī plkst. 10:00

Dikļu draudzē
2.aprīlī plkst. 14:00
4.aprīlī plkst. 9:00

Dobeles draudzē
1.aprīlī plkst. 18:00
2.aprīlī plkst. 10:00
4.aprīlī plkst. 7:00
4.aprīlī plkst. 10:00

Doles-Ķekavas draudzē
1.aprīlī plkst. 19:00
2.aprīlī plkst. 15:00
3.aprīlī plkst. 23:00
4.aprīlī plkst. 11:00
5.aprīlī plkst. 11:00
11.aprīlī plkst. 11:00

Drustu draudzē
4.aprīlī plkst.13:00

Dundagas draudzē
1.aprīlī plkst. 19:00
2.aprīlī plkst. 18:00
4.aprīlī plkst. 11:00

Durbes ev.lut.draudzē
1.aprīlī plkst. 16:00 dievkalpojums
2.aprīlī plkst. 17:00 Kristus ciešanu dievkalpojums ar krusta godināšanu
4.aprīlī plkst. 9:00 Lieldienu dievkalpojums

Dzērbenes draudzē
4.aprīlī plkst. 15:00

Engures draudzē
2.aprīlī plkst. 11:00
4.aprīlī plkst. 11:00

Epifanijas krievu kopiena
4.aprīlī plkst. 18:30

Ērberģes draudzē
4.aprīlī plkst. 14:00

Rūjienas Sv.Bērtuļa draudzē
1.aprīlī plkst. 19:00
2.aprīlī plkst. 11:00
4.aprīlī plkst. 11:00

Ēveles draudzē
4.aprīlī plkst. 14:00

Garkalnes draudzē
1.aprīlī plkst. 18:00
2.aprīlī plkst. 15:00
6.aprīlī plkst. 15:00

Gaujienas draudzē
4.aprīlī plkst. 13:00

Gaiķu draudzē
2.aprīlī plkst. 12:00
4.aprīlī plkst. 15:00

Ģipkas draudzē
4.aprīlī plkst. 16:30

Griezes ev.lut.draudzē
4.aprīlī plkst. 15:00 Lieldienu dievkalpojums
Grobiņas ev.lut.draudzē
1.aprīlī plkst. 18:00 dievkalpojums
2.aprīlī plkst. 14.00 krusta ceļš
2.aprīlī plkst. 15:00 Kristus ciešanu dievkalpojums ar krusta godināšanu
3.aprīlī plkst. 23:00 Lieldienu nakts vigīlija
4.aprīlī plkst. 11:00 Lieldienu dievkalpojums

Gulbenes draudzē
1.aprīlī plkst. 19:00
2.aprīlī plkst. 12:00
3.aprīlī plkst. 23:00
4.aprīlī plkst. 10:00
5.aprīlī plkst. 10:00

Iecavas draudzē
2.aprīlī plkst. 18:00
4.aprīlī plkst. 10:00

Ikšķiles draudzē
1.aprīlī plkst. 19:00
2.aprīlī plkst. 10:00
3.aprīlī plkst. 21:00
4.aprīlī plkst. 10:00

Vangažu draudzē
3.aprīlī plkst. 22:00
4.aprīlī plkst. 12:30

Jaunciema  draudzē
4.aprīlī plkst. 8:00
4.aprīlī plkst. 14:00

Jaungulbenes baznīcā
4.aprīlī plkst. 13:00

Jaunjelgavas draudzē
2.aprīlī plkst. 15:00
4.aprīlī plkst. 10:00

Jaunsaules draudzē
4.aprīlī plkst. 10:00

Jēkabpils Sv.Miķeļa draudzē
1.aprīlī plkst. 18:00
2.aprīlī plkst. 18:00
4.aprīlī plkst. 11:00
5.aprīlī plkst. 18:00

Jūrmalciema Nācaretes draudzē
1.aprīlī plkst. 14:00
4.aprīlī plkst. 11:00

Kabiles draudzē
4.aprīlī plkst. 10:00

Kandavas draudzē
1.aprīlī plkst. 18:00
2.aprīlī plkst. 10:00
4.aprīlī plkst. 10:00

Katlakalna draudzē
1.aprīlī plkst. 18:00
2.aprīlī plkst. 10:00
4.aprīlī plkst.10:00

Ķeguma draudzē
2.aprīlī plkst. 12:00
4.aprīlī plkst. 9:00

Ķemeru draudzē
1.aprīlī plkst. 19:00
2.aprīlī plkst. 15:00
4.aprīlī plkst. 10:00

Krimuldas draudzē
1.aprīlī plkst. 19:00
2.aprīlī plkst. 12:00
4.aprīlī plkst. 12:00

Krustpils draudzē
4.aprīlī plkst. 11:00
2.aprīlī plkst. 17:00
1.aprīlī plkst. 7:00

Krūtes - Bārtas draudzē
2.aprīlī plkst. 14:00
4.aprīlī plkst. 14:00

Kuldīgas Sv. Katrīnas draudzē
1.aprīlī plkst. 18:00
2.aprīlī plkst. 18:00
3.aprīlī plkst. 18:00
4.aprīlī plkst. 7:00

Landzes draudzē
5.aprīlī plkst. 12:00

Neretas draudzē
1.aprīlī plkst. 18:00
2.aprīlī plkst. 15:00
4.aprīlī plkst. 8:00
4.aprīlī plkst. 10:00

Straupes draudze
1.aprīlī plkst. 19:00
2.aprīlī plkst. 15:00
3.aprīlī plkst. 23:30
4.aprīlī plkst. 9:00

Liepājas Brāļu draudzē
2.aprīlī plkst. 14:00
4.aprīlī plkst. 14:00

Liepnas draudzē
4.aprīlī plkst. 15:00

Lielvārdes draudzē
31.martā plkst. 19:00
1.aprīlī plkst. 19:00
2.aprīlī plkst. 15:00
4.aprīlī plkst. 11:00

Liezēres draudzē
4.aprīlī plkst. 9:00

Limbažu draudzē
1.aprīlis plkst.18.00
2.aprīlis plkst.10.00
3.aprīlilis plkst. 22.00 nakts dievkalpojums
4.aprīlis plkst.10.00
5.aprīlis plkst.10.00
Baznīca atvērta katru dienu

Līvānu draudzē
4.aprīlī plkst. 8:30

Līvānu draudzē
4.aprīlī plkst. 8:30

Lubānas draudzē
1.aprīlī plkst. 17:00
2.aprīlī plkst. 17:00
4.aprīlī plkst. 13:00

Lutriņu draudzē
4.aprīlī plkst. 7:00

Madonas draudze
2.aprīlī plkst.15:00
3.aprīlī plkst.22:30
4.aprīlī plkst.12:00

Matīšu sv. Mateja draudzē
4.aprīlī plkst.10:00

Mazirbes draudze
1.aprīlī plkst.18:00
2.aprīlī plkst.12:00
3.aprīlī plkst.22:00
4.aprīlī plkst.11:00

Mazsalacas Sv.Annas ev.lut. draudzē
4.aprīlī plkst.13:00

Mazzalves draudze
5.aprīlī plkst.15:00

Meņģeles evaņģēliski luteriskā draudzē
4.aprīlī plkst.10:00

Muitnieku ev.- lut. draudzē
2.aprīlī plkst. 14:00
4.aprīlī plkst. 14:00

Nīcas ev.lut. draudzē
2.aprīlī plkst. 14:00
4.aprīlī plkst. 14:00

Nītaures ev. lut draudzē
1.aprīlī plkst. 19:00
2.aprīlī plkst. 15:00
4.aprīlī plkst. 12:00

Olaines ev. lut. draudzē
2.aprīlī plkst.13:00
4.aprīlī plkst.7:00

Opekalna ev.lut.draudzē
3.aprīlī plkst. 22:00
4.aprīlī plkst. 10:00

Palsmanes evaņģēliski luteriskā draudzē
4.aprīlī plkst. 8:00

Piņķu sv. Jāņa draudzē
1.aprīlī plkst. 19:00
2.aprīlī plkst. 12:00
3.aprīlī plkst. 23:00
4.aprīlī plkst. 11:00

Priedulas ev.lut.draudzē
5.aprīlī plkst. 14:00

Raunas ev. lut. draudzē
4.aprīlī plkst. 10:00

‍Rīgas Augšāmcelšanās draudzē
‍1.aprīlī plkst. 18:00 Zaļās ceturtdienas dievkalpojums
2.aprīlī plkst. 18:00 Lielās piektdienas muzikāls piemiņas svētbrīdis
4.aprīlī plkst. 10:00 Lieldienu muzikāls dievkalpojums

Rīgas Domā
1.aprīlī plkst. 10:00 ordinācijas solījuma atjaunošanas
dievkalpojums;
1.aprīlī plkst. 18:00 Svētā vakarēdiena iestādīšanas dievkalpojums;
2.aprīlī plkst. 15:00 Kristus nāves stundas dievkalpojums;
3.aprīlī plkst. 22:00 Lieldienu sagaidīšanas dievkalpojums;
4.aprīlī plkst. 12:00 Lieldienu dievkalpojums;
5.aprīlī plkst. 10:00

Rīgas Jaunā sv.Ģertrūdes draudzē
1.aprīlī plkst. 18:00
2.aprīlī plkst. 15:00
4.aprīlī plkst. 11:00
5.aprīlī plkst.11:00

‍Rīgas Jēzus draudzē
‍1.aprīlī plkst. 18:00 Zaļās Ceturtdienas dievkalpojums
‍2.aprīlī plkst. 18.00   Lielās Piektdienas dievkalpojums
‍4.aprīlī  Kristus Augšāmcelšanās svētki
  -   6.30   Lieldienu agrais dievkalpojums                                                    
  -  10.00  Lieldienu dievkalpojums
8.aprīlī plkst. 18.00 nedēļas dievkalpojums
11.aprīlī plkst. 10.00 Baltās svētdienas dievkalpojums

Rīgas Krusta ev.lut. draudzē
1.aprīlī plkst. 19:00
2.aprīlī plkst. 12:00
3.aprīlī plkst. 23:00
4.aprīlī plkst. 11:00

Rīgas Lutera ev.lut. draudzē
30.martā plkst. 18:00-19:30 Svētā vakarēdiena dievk. Ierašanās jebkurā dievk. laikā.
31.martā plkst. 18:00-19:30 Svētā vakarēdiena dievk. Ierašanās jebkurā dievk. laikā.
1.aprīlī plkst. 18:00-19:30 Svētā vakarēdiena dievk. Ierašanās jebkurā dievk. laikā.
2.aprīlī plkst. 11:00 attālinātais tiešraides dievk.
2.aprīlī plkst. 18:00-19:30 Svētā vakarēdiena dievk. Ierašanās jebkurā dievk. laikā.
4.aprīlī plkst. 8:00-10:00 Svētā vakarēdiena dievk. Ierašanās jebkurā dievk. laikā.
4.aprīlī plkst. 11:00 attālinātais tiešraides dievk.

Rīgas Mārtiņa ev.lut.draudzē
1.aprīlī plkst. 18:00
2.aprīlī plkst. 15:00
4.aprīlīplkst. 10:00
5.aprīlī plkst.11:00

Rīgas sv. Trīsvienības dr.
1.aprīlī plkst. 18:00
2.aprīlī plkst. 10:00
4.aprīlī plkst. 10:00

Rindas ev.lut draudzē
4.aprīlī plkst. 14:00

Rūjienas ev.lut draudzē
4.aprīlī plkst. 10:00

Rūjienas Svētā Bērtuļa evaņģēliski luteriskā draudze
1.aprīlī plkst. 18:00
2.aprīlī plkst. 18:00
3.aprīlī plkst. 23:00
4.aprīlī plkst. 10:00

Salas Sv. Jāņa evaņģēliski - luteriskā draudze
2.aprīlī plkst. 13:00
4.aprīlī plkst. v13:00

Salaspils Mārtiņa Lutera draudzē
1.aprīlī plkst. 18:30
2.aprīlī plkst. 18:30
4.aprīlī plkst. 12:00

Saldus Sv.Jāņa draudzē
1.aprīlī plkst. 19:00
2.aprīlī plkst. 15:00
3.aprīlī plkst. 21:00
4.aprīlī plkst. 11:00

Saldus Mārtiņa Lutera draudzē
‍1.aprīlī plkst. 18:00
‍2.aprīlī plkst. 18:00

Sātu ev.lut.draudzē
1.aprīlī plkst. 18:00
2.aprīlī plkst. 11:00

Seces ev. lut. draudzē
4.aprīlī plkst. 16:00

Siguldas ev. lut. draudzē
1.aprīlī plkst. 19:00
2.aprīlī plkst. 11:00
4.aprīlī plkst. 11:00

Skujenes evaņģēliski luteriskā draudze
4.aprīlī plkst.10:00

Skrundas draudzē
1.aprīlī plkst. 18:00
2.aprīlī plkst. 11:00
4.aprīlī plkst. 11:00

Smiltenes ev. Lut. draudzē
1.aprīlī plkst. 19:00
2.aprīlī plkst. 12:00
4.aprīlī plkst. 11:00

Spāres ev.lut. draudzē
4.aprīlī plkst. 11:00

Subates ev.lut.draudzē
4.aprīlī plkst 14:00 Lieldienu dievkalpojums

Staiceles-Rozēnu ev.lut. draudzē
4.aprīlī plkst. 15:30

Tirzas ev.lut.draudzē
3.aprīlī plkst. 11:00
4.aprīlī plkst. 11:00

Trikātas Sv. Jāņa ev.lut. draudzē
4.aprīlī plkst.8:00

Unguru ev.lut. Draudze (Dd)
5.aprīlī plkst. 13:00

Usmas Svētā Petera LD Kuldīgas iecirknis
4.aprīlī plkst. 12:30

Valdemārpils ev. lut. draudzē
2.aprīlī plkst. 11:00
4.aprīlī plkst. 9:00

Valles draudzē
2.aprīlī plkst. 14:00
4.aprīlī plkst. 14:00

Valmieras Sv. Sīmaņa ev. lut. draudzē
1.aprīlī plkst. 18:00
2.aprīlī plkst. 11:00
3.aprīlī plkst. 23:00
4.aprīlī plkst.11:00

Vārmes Sv. Miķeļa draudzē
4.aprīlī plkst.10:00

Vecauces ev. lut. draudze
1.aprīlī plkst. 18:00
2.aprīlī plkst. 14:00
4.aprīlī plkst. 11:00

Vecumnieku draudzē
1.aprīlī plkst. 19:00
2.aprīlī plkst. 10:00
3.aprīlī plkst. 21:00
4.aprīlī plkst. 10:00

Velēnas ev. lut. draudzē
4.aprīlī plkst.16:00

Zasas evanģēliski luteriskā draudzē
4.aprīlī plkst.10:30

Zaubes ev. lut draudzē
4.aprīlī plkst. 10:00

Zemītes ev.lut. draudzē
4.aprīlī plkst. 14:00

Zeltiņu ev.lut.draudzē
4.aprīlī plkst. 14:00

Zlēku evaņģēliski luteriskā draudzē
2.aprīlī plkst. 14:00
4.aprīlī plkst.14:00

« atpakaļ
Pierakstīties ziņām e-pastā
Iesūtīt ziņas redaktoram
 

© 2021 Latvijas Evaņģēliski luteriskā baznīca. Visas tiesības aizsargātas.
Mājas lapas izstrāde: MB Studija
Dizains: Graftik »