2020. gada 21. oktobris
Vārda dienas: Urzula, Severīns

Eņģelis pieskārās Elijam un sacīja: “Celies un ēd!” Viņš cēlās, ēda, dzēra un gāja, stiprinājies viņš gāja četrdesmit dienas un četrdesmit naktis līdz Dieva kalnam Horebam. (1Ķēn 19:5.8)

Šis dārgums mūsos ir kā trauslos māla traukos, lai būtu redzams, ka spēka pārpilnība pieder Dievam, nevis nāk no mums pašiem. (2Kor 4:7)

Hoz 3:1–5; Apd 21:15–26; Lk 5:27–39

Piešķirts Baznīcas apbalvojums “Uzticības vairogs”

iesūtīts: 2020.09.25 12:03
„... ar uzticību tu visu esi darījis” /3. Jāņa 1:5/

Baznīcas apbalvojuma Dome š.g. 18. septembra sēdē piešķīra apbalvojumu “Uzticības vairogs”:

VACLOVAM KADAĢIM, SKAIDRĪTEI KADAĢEI, ILMAI ENGELMANEI (Gramzdas draudze)
ANNAI VIMBAI, LOLITAI BALTGAILEI (Rubenes draudze)

V.Kadaģis ir Gramzdas draudzes priekšnieks, kura vadībā uzsākās Gramzdas baznīcas atjaunošanas darbi. Sk.Kadaģe – Gramzdas draudzes padomes locekle un nesavtīga draudzes darba atbalstītāja. I.Engelmane – iepriekšējā draudzes priekšniece, Gramzdas draudzes locekle jau 80 gadus. Bīskaps Hanss Martins Jensons pasniegs apbalvojumu Gramzdas baznīcas iesvētīšanas dievkalpojumā š.g. 26. septembrī plkst. 12.00.

A.Vimba ir Rubenes draudzes ilggadēja priekšniece, L.Baltgaile – Rubenes draudzes pērmindere.

4. oktobrī Rindas baznīcā plkst. 14.00 Pļaujas svētku dievkalpojumā, “Uzticības vairogu” saņems Rindas draudzes pērminderis un zvaniķis ARNOLDS KĀRŠE. Apbalvojumu pasniegs Liepājas bīskaps emeritus Pāvils Brūvers.

Ar “Uzticības vairogu” apbalvo par sevišķiem nopelniem draudzes un Baznīcas darbā. Par nopelniem uzskatāma ilgstoša uzticīga un uzcītīga kalpošana Baznīcas vai draudzes darbā, priekšzīmīga un godīga pienākumu izpilde, ikviena kalpošana Baznīcas, savas draudzes un sabiedrības garīgās izaugsmes labā.

Ne jūs Mani esat izredzējuši, bet es jūs esmu izredzējis un jūs nolicis, ka jūs ejat un nesat augļus un jūsu augļi paliek. /Jņ. 15:16/

Sirsnīgi apsveicam!

Pierakstīties ziņām e-pastā
Iesūtīt ziņas redaktoram

© 2020 Latvijas Evaņģēliski luteriskā baznīca. Visas tiesības aizsargātas.