2020. gada 27. oktobris
Vārda dienas: Lilita, Irita, Ita

Kurš cilvēks taisns Dieva priekšā? Kurš gribēs ar Viņu tiesāties? Tas nespēs atbildēt ne reizi no tūkstoša!
(Īj 9:2–3)

Rakstu mācītājs Viņam sacīja: “Pareizi, Skolotāj, tas ir tiesa, ko Tu sacīji: Viņš ir vienīgais, un cita nav kā vien Viņš; un: To mīlēt no visas sirds un ar visu prātu, un ar visu spēku un savu tuvāko mīlēt kā sevi pašu – tas ir vairāk nekā visi sadedzināmie un citi upuri.” Un Jēzus, redzēdams, ka tas gudri bija atbildējis, viņam sacīja: “Tu neesi tālu no Dieva valstības.”
(Mk 12:32–34)

Hoz 7:8–16; Apd 23:12–24; Lk 7:1–17

Lekcija "Misijas pavēle tev un man"

iesūtīts: 2020.09.22 13:56

Piektdien, 25.septembrī  Limbažu. Sv. Jāņa draudzes namā bīskapa emeritus Pāvila Brūvera lekcija "Misijas pavēle tev un man".

• 17.30 ierašanās, kafija.
  • 18.00 lūgšana baznīcā
  • 18.30 lekcija

Lekcijā tiek doti mudinājumi un praktiski padomi, kā gan mācītājam, gan draudzei, gan katram atsevišķam kristietim rīkoties, lai savā apkārtnē īstenotu Kristus misijas pavēli.
Pierakstīties ziņām e-pastā
Iesūtīt ziņas redaktoram

© 2020 Latvijas Evaņģēliski luteriskā baznīca. Visas tiesības aizsargātas.