2020. gada 24. septembris
Vārda dienas: Agris, Agrita

Gan mazi, gan lieli – visi tīko pēc netaisnas mantas, gan pravietis, gan priesteris – visi krāpjas! Manas tautas brūci tie tik apārstē, tie saka: miers, miers, bet miera nav!
(Jer 6:13–14)

Katru koku pazīst pēc tā augļiem: jo no ērkšķiem nevar ievākt vīģes, nedz vīnogas no dadžiem. Labs cilvēks no savas sirds labumu krājumiem sniedz labo.
(Lk 6:44–45)

Īj 16:16–22, 17:1, 13–16; Apd 13:1–12; Jņ 9:1–17

Rīgas arhidiecēzē ordinēti divi mācītāji

iesūtīts: 2020.08.15 10:28

Bīskapa Meinarda dienā, 14. augustā Rīgas Domā palīgmācītāja pakāpē ordinēja TĀLI FREIMANI un ANDREJU IRBI. Dievkalpojumu vadīja arhibīskaps Jānis Vanags, asistēja Rīgas iecirkņa prāvests Rinalds Grants un Jūrmalas iecirkņa prāvests Arnis Eltermanis. Sprediķoja A.Irbe.

Tālis Freimanis turpinās kalpot Rīgas Jaunajā Svētās Ģertrūdes draudzē, sadarbojoties ar mācītāju Guntaru Dimantu un Rīgas Svētā Gara draudzē, kurās jau iepriekš kalpoja kā evaņģēlists. T.Freimanis ir arī LELB Garīgā personāla mācību iestādes ‘Lutera Akadēmija’ kapelāns.

Andrejs Irbe nu jau palīgmācītāja pakāpē turpinās kalpot divos iecirkņos tāpat kā līdz šim – Piņķu Svētā Jāņa draudzē Jūrmalas iecirknī un Rīgas Mārtiņa draudzē Rīgas iecirknī.

Lai Svētais Gars arvien vada un uztur Tā Kunga aicinājumā!

‍Foto - U.Muzikants

© 2020 Latvijas Evaņģēliski luteriskā baznīca. Visas tiesības aizsargātas.