2020. gada 24. septembris
Vārda dienas: Agris, Agrita

Gan mazi, gan lieli – visi tīko pēc netaisnas mantas, gan pravietis, gan priesteris – visi krāpjas! Manas tautas brūci tie tik apārstē, tie saka: miers, miers, bet miera nav!
(Jer 6:13–14)

Katru koku pazīst pēc tā augļiem: jo no ērkšķiem nevar ievākt vīģes, nedz vīnogas no dadžiem. Labs cilvēks no savas sirds labumu krājumiem sniedz labo.
(Lk 6:44–45)

Īj 16:16–22, 17:1, 13–16; Apd 13:1–12; Jņ 9:1–17

Piešķirts Baznīcas apbalvojums “Uzticības vairogs”

iesūtīts: 2020.08.12 12:21
„... ar uzticību tu visu esi darījis” /3. Jāņa 1:5/

Baznīcas apbalvojuma Dome š.g. 8. augusta sēdē piešķīra apbalvojumu “Uzticības vairogs”:
DIĀNAI RUĢELEI (Valles draudze)
AINAI ATELBAUEREI, BRUNO ZAĶĪTIM (Ogres draudze)

D.Ruģele ir Valles draudzes priekšnieces vietniece. Valles draudzē jau ir pasniegts viens apbalvojums - Zeltītei Raubiškai (16.08.2015.) Bīskaps Hanss Martins Jensons pasniegs apbalvojumu dievkalpojumā Valles baznīcā š.g. 16.augustā plkst. 14.00, Valles draudzei atzīmējot dievnama 235.gadadienu.

A.Atelbauere ir Ogres draudzes lietvede un ilggadēja draudzes padomes locekle, bet B.Zaķītis - Ogres draudzes pērminderis un pērminderu kalpošanas vadītājs. Ogres draudzē līdz šim pasniegti trīs apbalvojumi: Jānim Draulim (19.02.2012.), Rutai Baltraitei, Laimai Veldei (02.12.2018.) Arhibīskaps Jānis Vanags pasniegs apbalvojumu dievkalpojumā Ogres baznīcā š.g. 30.augustā plkst. 10.00, Ogres draudzei atzīmējot dievnama 90.gadadienu.

Ar “Uzticības vairogu” apbalvo par sevišķiem nopelniem draudzes un Baznīcas darbā. Par nopelniem uzskatāma ilgstoša uzticīga un uzcītīga kalpošana Baznīcas vai draudzes darbā, priekšzīmīga un godīga pienākumu izpilde, ikviena kalpošana Baznīcas, savas draudzes un sabiedrības garīgās izaugsmes labā.

Ne jūs Mani esat izredzējuši, bet es jūs esmu izredzējis un jūs nolicis, ka jūs ejat un nesat augļus un jūsu augļi paliek. /Jņ. 15:16/

Sirsnīgi apsveicam!

© 2020 Latvijas Evaņģēliski luteriskā baznīca. Visas tiesības aizsargātas.