2024. gada 19. aprīlis
Vārda dienas: Vēsma, Fanija

Žurnāla “Svētdienas Rīts” augusta numurā, lūdzu, lasiet:

iesūtīts: 2020.08.10 11:50

• “Zudusī, atrastā drahma” – arhibīskapa Jāņa Vanaga sprediķis;
  • Pateicības dievkalpojums par visiem, kuri pretojās okupācijas varām, īpaši pieminot Lidijas Lasmanes 95. dzimšanas dienu;
  • Prāvests Dzintars Laugalis, mācītāji Aivars Gusevs un Gints Kronbergs Ikšķilē svin ordinācijas 20. gadskārtu;
  • Arhitektūras plenērā meklēs idejas Carnikavas baznīcas celtniecībai;
  • Ērgļu dievnamā – altāris, pults un kristāmtrauka pamatne – no stikla!
  • Vestards Šimkus ieskaņojis Tukuma baznīcas torņa melodijas;
  • Draudze turpina labiekārtot Nīcas dievnamu un tā apkārtni;
  • “Atvērsim baznīcas!” – Ingrīdas Briedes ierosme pēc šīs vasaras ceļojumiem pa Latvijas dievnamiem;
  • “Ja būsim uzticami Kristum miera apstākļos, tad vajāšanu laikā Viņš mūs uzturēs un vadīs” – ar  ārkārtas laika mācībām savā draudzē un baznīcā dalās prāvests Kārlis Irbe un Īrijas Sv.Pētera latviešu draudzes priekšniece Sanita Ausēja. Aicinām arī jūs iesūtīt savas pārdomas uz e-pasta adresi: svetdienasrits@lelb.lv!
  • “Vai es esmu laba krustmāte?” – Artas Paegles raksts un Burtnieku draudzes aicinājums 9.augustā kopā svinēt Krustvecāku dienu;
  • “Vienam ir jāsāk!” – saruna ar Jaunciema draudzes ilggadējo priekšnieci Mariannu Lismani, kura amatā nokalpojusi 28 gadus!
  • “Man ir vajadzīgas krāsas!” – Rīgas 1.Kristīgās pamatskolas direktores Ivetas Gailes gleznu izstāde galerijā “Plaza Rīga”;
  • “Dieva lielā mīlestība” – Vecumnieku, Valles un Bārbeles draudžu mācītāja Roberta Otomera sprediķis;
  • Rubrikā “Ārzemēs”: Stambulas Sofijas katedrāle pārtop par mošeju…;
  • Rubrikā “Vajātā baznīca”: “Sudāna. Evaņģēlija gaisma atspīd Darfūrā”;
  • Turpinām publicēt Aidas Prēdeles bakalaura darbu “1920.gads “Svētdienas Rīta” slejās, atspoguļojot baznīcas garīgās, ekonomiskās un citas problēmas”;
  • Iznākusi Guntara Baikova grāmata “Un divi tapa viens”;
  • Fragmenti no Zaigas Ābeles jaunās grāmatas “Tu manu sirdi dzirdi”;
  • “Kāpēc Dievs ļauj dzīvot sliktajiem?” Mācītāja Ivara Jēkabsona pārdomas;
  • Par mācītāja Kārļa Puķīša vaļasprieku – futbola spēļu statistikas veidošanu.
Covid -19 laikā žurnālu “Svētdienas Rīts” visdrošāk ir ABONĒT! To varat izdarīt internetā – www.abone.pasts.lv vai zvanot pa tālruni 67008001 vai 27008001, kā arī “Latvijas Pasta” nodaļās un pie pastnieka!
Žurnālu iespējams iegādāties IHTIS grāmatveikalā Rīgā, Mazā Pils ielā 4 un preses tirdzniecības vietās Latvijā (skatīt precīzu informāciju www3.presesserviss.lv.)